Kobieta

Dzisiaj jest 18.03.2018. Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Portal dla kobiet - moda damska, zdrowie i uroda

Historia pewnej pary dżinsów, czyli o Levis

Dodany przez admin [+] skomentuj Historia pewnej pary dżinsów, czyli o Levis
Czy wiecie jak wyglądałaby historia mody bez dżinsów Levi Straussa? Raczej trudno jest sobie wyobrazić świat bez spodni z charakterystycznym białym napisem na czerwonym tle. Z pewnością dzieje tej marki potoczyłyby się inaczej, gdyby nie główny założyciel firmy, który w 1853 roku przybył do San Francisco, mając 24 lata, aby założyć na Zachodnim Wybrzeżu filię pasmanterii, którą prowadzili jego bracia w Nowym Jorku. Pasmanterie przyczyniły się do zyskania przez Straussa w czasie kolejnych 20 lat opinii dobrze prosperującego biznesmena i jednocześnie filantropa. czytaj dalej »

Bezpieczne i głębokie oczyszczenie skóry, czyli sposób na trądzik

Dodany przez admin [+] skomentuj Bezpieczne i głębokie oczyszczenie skóry, czyli sposób na trądzik
Przekraczasz powoli 30-tkę i problemy z trądzikiem powinnaś mieć już dawno za sobą. Burza hormonalna okresu dojrzewania minęła, tymczasem Twoją twarz ciągle pokrywają czerwone szpecące kropki. Zazdrościsz koleżankom promiennej cery, ale mimo, iż stosujesz się do ich porad – korzystasz z całej gamy specjalistycznych kosmetyków, zrezygnowałaś z ukochanej czekolady i ostrych przypraw – nie potrafisz poradzić sobie z uciążliwym problemem. Czujesz się jak nastolatka – niekoniecznie przeżywająca swoje najlepsze dni. Straciłaś już nadzieję, że Twoja skóra może być gładka i promienna? Nie poddawaj się! Z trądzikiem w wieku dojrzałym można skutecznie walczyć. czytaj dalej »

Kostium staje się modą, czyli szyj dobrze, albo wcale

Dodany przez admin [+] skomentuj
Na modowej mapie interesujących zdarzeń pojawiła się intrygująca postać. To młoda projektantka Anna Zwiefka, absolwentka Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, Wydziału Architektury Wnętrz. W lipcu 2011 r. ukończyła kurs mistrzowski z dziedziny scenografii w Accademia Italiana Roma, któremu patronował laureat Oscara Gianni Quaranta. W listopadzie 2010 roku miał miejsce jej debiutancki pokaz mody. Anna Zwiefka tworzy kolekcje w krótkich seriach, zawsze tematycznie zorientowanych. Łączy modę ze sztuka, zespala sztukę z modą. czytaj dalej »

Powrót cyganerii na wybiegi

Dodany przez admin [+] skomentuj Powrót cyganerii na wybiegi
Styl boho nie daje o sobie zapomnieć i ciągle utrzymuje się na fali popularności, choć niektórzy wróżyli mu odejście w zapomnienie na dno szafy. Po tym jak w 2004 roku projektanci odkryli ciekawą mieszankę barw i kształtów, jaką jest boho-chic święciła ona triumfy nie tylko na wybiegach, ale także na ulicach miast od L. A. po Tokio. czytaj dalej »

Przechowywanie zimowych rzeczy - kilka praktycznych porad

Dodany przez admin [+] skomentuj Przechowywanie zimowych rzeczy - kilka praktycznych porad
Jako że wiosna tuż-tuż, nie możemy doczekać się wymiany garderoby. Na samą myśl pożegnania zimowych, ciężkich ubrań przepełnia nas niewypowiedziana radość. Po chwili jednak ogarnia też panika, w której pojawia się kłopotliwe pytanie: gdzie i w jaki sposób przechować ubrania, by bez szwanku dotrwały kolejnej zimy? czytaj dalej »

Recykling na czerwonym dywanie

Dodany przez admin [+] skomentuj
W świecie mody zapanowała… moda na tworzenie odzieży z wszelkich możliwych materiałów poza materiałami sensu stricte i poza materiałami pochodzenia zwierzęcego. Trend Eko zyskuje sobie coraz większe grono pasjonatów, także dzięki ekspresji projektantów mody i dodatków. czytaj dalej »

Szał wyprzedaży - kilka porad, jak się nie dać nabrać

Dodany przez admin [+] skomentuj Szał wyprzedaży - kilka porad, jak się nie dać nabrać
Koniec sezonu to czas, kiedy ze sklepowych okien po oczach biją napisy: WYPRZEDAŻ czy SALE. Wchodząc do każdego sklepu w dużym centrum handlowym widzimy, że promocje, obniżki zachęcają do zakupy rozmaitych produktów. Wiele pań specjalnie czeka, aby „wypatrzoną”, drogą bluzkę kupić po promocyjnej cenie. czytaj dalej »

Moda w rękach zdolnych projektantów!

Dodany przez admin [+] skomentuj Moda w rękach zdolnych projektantów!
FOSO Fashion Diamonds Discovery to platforma dla projektantów odzieży, promująca pracę najzdolniejszych adeptów sztuki modowej. To wyjątkowa szansa, która projektantom umożliwi zaprezentowanie swoich prac największym firmom modowym z całego świata-bez kosztów! czytaj dalej »

On, ona czy ono?

Dodany przez pan_m [+] skomentuj On, ona czy ono?
W dzisiejszych czasach, w których nauka i medycyna podsuwa nam coraz to nowe możliwości, ludzie często podejmują różne, nieraz bardzo kontrowersyjne decyzje. Niektóre z nich mogę nieodwracalnie zmienić ich życie. Jedną z nich na pewno jest postanowienie zmiany swej płci. czytaj dalej »

5 kolorów na sezon wiosna/lato 2012

Dodany przez mariem [+] skomentuj 5 kolorów na sezon wiosna/lato 2012
Wiosna już za chwilę zapuka do naszych drzwi, dlatego warto zobaczyć jakie kolory będziemy nosić. Już wcześniej wspominaliśmy na stronie, że królowały będą pastele oraz kolory neonowe. Jednak teraz chce wam pokazać jakie dokładnie kolory będą modne w sezonie Wiosna/Lato 2012. Na pokazach znanych projektantów z całego świata można było zauważyć dominację pięciu kolorów. czytaj dalej »

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM