Kobieta

Dzisiaj jest 17.12.2017. Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Portal dla kobiet - moda damska, zdrowie i uroda

Męska emocjonalność: o agresji i nie tylko...

Dodany przez ladyofsorrows [+] skomentuj
Kobiety uznawane są za bardzo uczuciowe istoty. Ich przeciwieństwem są mężczyźni – twardzi jak skała, kierujący się zdrowym rozsądkiem. Tymczasem wizerunek bezuczuciowego twardziela został okrzyknięty największym stereotypem dotyczącym mężczyzn! A jak to jest naprawdę? Zgłębimy tę tajemnicę nie tylko dzięki psychologom, ale również pewnemu blogerowi, który zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. czytaj dalej »

Nowość na wiosnę-buty od fleq !

Dodany przez invicta [+] skomentuj Nowość na wiosnę-buty od fleq !
Srogie mrozy za nami. Zatem należy na nowo rozgrzać w sobie iskierke nadziei na ciepłe i upalne dni, do których jest coraz bliżej niż dalej. W końcu kalendarzowa wiosna zawita do nas już 21 marca! czytaj dalej »

To będziemy nosić w najbliższym sezonie!

Dodany przez misao [+] skomentuj
Chociaż za oknem jeszcze obserwujemy mrozy, już niedługo nadejdzie wiosna! Pewnie wiele naszych czytelniczek chce pozbyć się ciężkich, zimowych ciuchów i wskoczyć w coś zwiewniejszego. Dzisiaj przedstawię Wam kilka propozycji, które będą niewątpliwie hitami wiosny 2012. czytaj dalej »

Czy wiesz jakie święto obchodzone jest na świecie już od ponad wieku?

Dodany przez mariem [+] skomentuj Czy wiesz jakie święto obchodzone jest na świecie już od ponad wieku?
Nie ma na świecie chyba żadnej kobiety, która nie znałaby daty 8 marca. Ale mimo wszystko w tym zabieganych świecie zdarza nam się zapomnieć o tym, że tego dnia jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. czytaj dalej »

Pewność siebie, a łatwość podrywania.

Dodany przez admin [+] skomentuj Pewność siebie, a łatwość podrywania.
Każda kobieta marzy o tym, aby zobaczyć uwielbienie i zafascynowanie w oczach faceta. Każda z pań chciałaby potrafić uwodzić na zawołanie każdego faceta, który jej tylko wpadnie w oko i przejrzeć się w zakochanym uśmiechu. Jak jednak sprawić, by żaden facet nie mógł się nam oprzeć? Jak sprawić by mieć każdego mężczyznę za każde zawołanie? czytaj dalej »

Walentynkowy make up krok po kroku!

Dodany przez nonsenzz [+] skomentuj Walentynkowy make up krok po kroku!
Każda z nas chce wyglądać dla swojego partnera najlepiej, szczególnie w Walentynki. Oto prosty sposób, jak pomalować oko specjalnie na tę okazję. czytaj dalej »

Skóra i kości

Dodany przez aleksy [+] skomentuj
Żyjemy w świecie, w którym dużą rolę odgrywa wygląd fizyczny i dobra prezentacja własnego ciała. Powoduje to, że wiele z Was dla posiadania szczupłej sylwetki decyduje się na zmiany w żywieniu, branie leków, uprawnianie sportu czy korzystanie z usług specjalistów. Niestety, niektóre z Was... czytaj dalej »

"Miłość" za pieniądze

Dodany przez pan_m [+] skomentuj "Miłość" za pieniądze
W dzisiejszych czasach dość popularne wśród młodych dziewczyn stało się zjawisko sponsoringu. Atrakcyjne kobiety w młodym wieku szukają „sponsorów” same oferując wszelakie usługi w zamian za pewne wynagrodzenie. W Internecie możemy znaleźć masę ogłoszeń tego typu. czytaj dalej »

Brązowo-zielony smokey krok po kroku!

Dodany przez nonsenzz [+] skomentuj Brązowo-zielony smokey krok po kroku!
Mam dla Was propozycję brązowo-zielonego smokey eyes. Uważam, że jest to dobra opcja na makijaż wieczorowy jak i nadzień! czytaj dalej »

Profesjonalna sesja walentynkowa

Dodany przez invicta [+] skomentuj
Walentynki tuż, tuż. Warto zatem pomyśleć jak uwiecznić te piękne, wspólnie spędzone dotąd chwile. Dobrym rozwiązaniem od niedawna stała się profesjonalna sesja zdjęciowa. Coraz więcej par decyduje się zainwestować swoje oszczędoności w tego radzaju zabawę i doświadczenie. czytaj dalej »

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:

    Poszukiwany Pan jako szukam sponsora bogatego. Ogłoszenia w kategorii pani szuka sponsora dodaj swoje darmowe ogłoszenie. Jeśli nas odwiedziłeś to zapewniamy, że będziesz zadowolony.

Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM