Kobieta

Dzisiaj jest 18.03.2018. Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Portal dla kobiet - moda damska, zdrowie i uroda

Na kogo lecą mężczyźni?

Dodany przez ladyofsorrows [+] skomentuj Na kogo lecą mężczyźni?
Pisałam już o tym jakich panów wybierają kobiety. Dzisiaj na tapecie będą mężczyźni. Często zastanawiamy się dlaczego niektóre kobiety mają powodzenie u płci przeciwnej, chociaż wydawałoby się, że są przeciwieństwem ideału. Być może dzisiaj zgłębimy tą tajemnicę. czytaj dalej »

Pozwól się zrelaksować - masaż!

Dodany przez luwulu [+] skomentuj Pozwól się zrelaksować - masaż!
Jest wiele sposobów na dobry relaks. Niektóre wymagają od nas dużego nakładu pieniężnego lub są czasochłonne. Dla osób, które żyją w szybkim tempie istnieje proste i bardzo skuteczne rozwiązanie – masaż. I nie mowa tu o masażu w spa bądź innym ośrodku proponującym podobne zabiegi. Wiele masaży możesz wykonać sam! czytaj dalej »

Lolita Fashion, czyli jak ubiera się w Japonii..

Dodany przez misao [+] skomentuj Lolita Fashion, czyli jak ubiera się w Japonii..
Japonia to niewątpliwie miejsce wielkiej awangardy. To tutaj dostrzegamy najwięcej subkultur, to tutaj rozwijają się przeróżne style, to tutaj wszystko wygląda inaczej. Moda japońska budzi wśród nas, Europejczyków, wiele kontrowersji, chociaż w Azji jest niezmiernie popularna. czytaj dalej »

10 makijażowych grzechów głównych Polek

Dodany przez ladyofsorrows [+] skomentuj 10 makijażowych grzechów głównych Polek
Kobiety, niezależnie czy mieszkają w wielkim mieście, czy też w dżungli amazońskiej, od zawsze chcą wyglądać pięknie. Czasami jednak możemy dojść do wniosku, że dla niektórych z nas lepiej by było, gdyby kosmetyki upiększające nigdy nie były wynalezione. Jakie błędy makijażowe codziennie popełniają tysiące Polek oraz jak im zapobiec? Sprawdźmy. czytaj dalej »

Zimowy atak pajączków

Dodany przez admin [+] skomentuj
Zima to okres, w którym cera naczynkowa wymaga szczególnej pielęgnacji. Niskie temperatury i silny wiatr potęgują powstawanie problemów skórnych, takich jak rumień i pękające naczynka krwionośne. Jak się ustrzec przed mało estetycznymi "pajączkami"? czytaj dalej »

Moda w stylu hippie.

Dodany przez luwulu [+] skomentuj Moda w stylu hippie.
Pierwsze skojarzenia ze stylem hippie to zapewne długie włosy, stroje pokazujące wolność i życie zgodne z naturą. Styl ten powstał na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, kiedy to dążenie do wolności i bunt było na topie. czytaj dalej »

AquaSlim - czy faktycznie potrafi odchudzić?

Dodany przez admin [+] skomentuj AquaSlim - czy faktycznie potrafi odchudzić?
Woda słynie ze swojego pozytywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie. Pomaga także utrzymać prawidłową wagę ciała, oczyszcza organizm z toksyn i dostarcza niezbędnych mikroelementów. Ale woda z dodatkiem AquaSlim może zdziałać znacznie więcej! czytaj dalej »

BonAlg - naturalny suplement diety na zdrowe kości

Dodany przez admin [+] skomentuj BonAlg - naturalny suplement diety na zdrowe kości
Czy wiesz, że wapń zajmuje 5 miejsce wśród wszystkich pierwiastków wchodzących w skład naszego organizmu? Aż 99% znajduje się w kościach, zębach, paznokciach i włosach, a tylko 1% w tkankach miękkich i krwi. Niestety nasz organizm sam nie produkuje wapnia, dlatego tak istotne jest dostarczanie go za pomocą diety. czytaj dalej »

PASTEL vs. NEON

Dodany przez layla [+] skomentuj
  Przez ostatnie sezony, nie licząc kilku drobnych wyjątków, pastelowe kolory panowały niemalże bez przerwy na wybiegach. Nie wspominając o jesienno-zimowych kolekcjach, gdzie siłą rzeczy królowały ziemiste barwy, w tych letnich projektanci decydowali się jedynie na pastelowe odcienie. czytaj dalej »

Faceci poniżej poziomu

Dodany przez pan_m [+] skomentuj Faceci poniżej poziomu
Do napisania tego artykułu zainspirowała mnie Agna, która jest czytelniczką naszego forum. Pozostawiła ona komentarz pod moją wcześniejszą wypowiedzią na temat sponsoringu, w której to pisałem o moralności kobiet, zwłaszcza nastolatek, które „handlują” swoim ciałem. czytaj dalej »

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM