Kobieta

Dzisiaj jest 17.03.2018. Imieniny: Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

Portal dla kobiet - moda damska, zdrowie i uroda

Skóra i kości

Dodany przez aleksy [+] skomentuj
Żyjemy w świecie, w którym dużą rolę odgrywa wygląd fizyczny i dobra prezentacja własnego ciała. Powoduje to, że wiele z Was dla posiadania szczupłej sylwetki decyduje się na zmiany w żywieniu, branie leków, uprawnianie sportu czy korzystanie z usług specjalistów. Niestety, niektóre z Was... czytaj dalej »

"Miłość" za pieniądze

Dodany przez pan_m [+] skomentuj "Miłość" za pieniądze
W dzisiejszych czasach dość popularne wśród młodych dziewczyn stało się zjawisko sponsoringu. Atrakcyjne kobiety w młodym wieku szukają „sponsorów” same oferując wszelakie usługi w zamian za pewne wynagrodzenie. W Internecie możemy znaleźć masę ogłoszeń tego typu. czytaj dalej »

Brązowo-zielony smokey krok po kroku!

Dodany przez nonsenzz [+] skomentuj Brązowo-zielony smokey krok po kroku!
Mam dla Was propozycję brązowo-zielonego smokey eyes. Uważam, że jest to dobra opcja na makijaż wieczorowy jak i nadzień! czytaj dalej »

Profesjonalna sesja walentynkowa

Dodany przez invicta [+] skomentuj
Walentynki tuż, tuż. Warto zatem pomyśleć jak uwiecznić te piękne, wspólnie spędzone dotąd chwile. Dobrym rozwiązaniem od niedawna stała się profesjonalna sesja zdjęciowa. Coraz więcej par decyduje się zainwestować swoje oszczędoności w tego radzaju zabawę i doświadczenie. czytaj dalej »

Na kogo lecą kobiety?

Dodany przez ladyofsorrows [+] skomentuj Na kogo lecą kobiety?
Każdy człowiek, spotykając nową osobę, nieświadomie ocenia czy nadaje się ona na naszego partnera, czy też nie. Zapieranie się, że wygląd nie ma dla nas najmniejszego znaczenia jest czystym kłamstwem – natury nie oszukamy. Spójrzmy na dobór partnera z typowo psychologicznego oraz zwykłego punktu widzenia. czytaj dalej »

Jak leczyć chore zatoki? Szybko i skutecznie.

Dodany przez admin [+] skomentuj
Jeżeli w sezonie jesienno-zimowym odczuwasz bóle w okolicach czoła, oczu i nosa, a objawy nasilają się, kiedy się pochylasz, możesz mieć chore zatoki. Problemu nie należy lekceważyć, wręcz przeciwnie. Należy z nim walczyć. Sprawdź jak to możesz zrobić. czytaj dalej »

Fala na oku. krok po kroku

Dodany przez nonsenzz [+] skomentuj Fala na oku. krok po kroku
Dzisiejszy makijaż jest inspirowany morzem. Dzięki temu tutorialowi będziecie mogły stworzyć na swych powiekach morską falę. czytaj dalej »

Nie taki "smokey" trudny ..

Dodany przez misao [+] skomentuj Nie taki "smokey" trudny ..
Od kilku sezonów modny jest „smoky eyes”, tzw. „przydymione oko”. Makijaż ten wydaje się trudny, ale to tylko pozory. Tak naprawdę to bardzo łatwe. Wystarczy mieć kredkę do oczu, cienie do powiek i tusz do rzęs. Pokażę Wam to krok po kroku. czytaj dalej »

Długowieczność kwiatów ciętych

Dodany przez invicta [+] skomentuj
Masz niemały problem z roślinami ciętymi?? Chciałabyś aby podartowane kwiaty w wazonie trzymały się jak najłużej? By przypominały osobę, która nas tymi cudami natury obdarowała?! Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie !  czytaj dalej »

Nowy Jork na Twoich powiekach! krok po kroku

Dodany przez nonsenzz [+] skomentuj Nowy Jork na Twoich powiekach! krok po kroku
Kiedy oglądam zdjęcia Nowego Jorku jestem pod wrażeniem tego calego oświetlenia, jakie panuje tam nocą. Pomyślałam, że to świetny pomysł, żeby "nałożyć" sobie taki Nowy Jork właśnie na powieki. czytaj dalej »

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM