Kobieta

Dzisiaj jest 17.01.2018. Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

Farba do włosów miedziany brąz od L’Oreal Paris. Zobacz, czy będzie Ci pasować ten kolor włosów!

Miedziany brąz można uznać za swego rodzaju wyjątkowy kolor włosów. Połączenie tradycyjnego odcienia brązu z delikatną czerwienią w kolorze miedzi może wpłynąć na poprawę naszego wyglądu, o ile właściwie dobierzemy jego konkretny odcień do typu naszej urody. Podpowiadamy zatem, komu będzie pasował miedziany brąz na przykładzie farby do włosów od marki L’Oreal Paris!

 

Miedziany brąz - kolor włosów nie tylko dla rudych

 

Wydawałoby się, że w miedzianym brązie dobrze mogą wyglądać przede wszystkim panie, które naturalnie posiadają rude włosy, a przy tym skórę twarzy pokrytą piegami. Jednak bardzo często zapominamy o tym, że zarówno brązy, jak i miedziane kolory włosów posiadają różne odcienie oraz stopnie jasności, które można z łatwością dopasować do różnych typów urody.

 

 • Z oczywistych względów miedziany brąz idealnie sprawdzi się u pań o naturalnie rudych włosach, które chciałyby w pewien sposób zerwać z typowym wizerunkiem “rudzielca”. Miedź w połączeniu z brązem doskonale wyostrzy rysy twarzy i sprawi, że ich uroda stanie się bardziej wyrazista.
 • Jasny miedziany brąz będzie odpowiednim kolorem włosów dla blondynek o nieco ciemniejszym kolorze karnacji, jak również jasnych szatynek. Będzie to kolor włosów, który doda ich twarzy nieco powagi, a także swego rodzaju elegancji.
 • Na ciemny miedziany brąz mogą natomiast decydować się panie o zdecydowanie ciemniejszym typie urody - w tym szatynki i brunetki o ciemnej oprawie oczu. Miedziany brąz w ciemnej wersji sprawi, że rysy ich twarzy ulegną złagodzeniu, zaś cera stanie się bardziej promienna.

 

Miedziany brąz - czyli ciepły kolor włosów

 

Brąz w połączeniu z domieszką miedzi sprawia, że ostatecznie jest to ciepły kolor włosów, w którym najlepiej będą się prezentowały panie o ciepłym typie urody - to znaczy skórze wpadającej w morelowy, brzoskwiniowy lub oliwkowy odcień, a także brązowych, orzechowych lub piwnych oczach. Jeżeli na miedziany brąz decydują się panie o nieco jaśniejszym typie urody, powinny one pamiętać o tym, by zapewnić sobie nieco mocniejszy makijaż - w tym wyraźnie zaznaczyć brwi i dokładnie wytuszować rzęsy, by na ich twarzach nie pojawił się zbyt duży kontrast.

 

Miedziany brąz - jaka farba do włosów?

 

Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć farbę do włosów w kolorze miedzianego brązu w ofercie praktycznie każdej większej firmy kosmetycznej. Przed zakupem warto jednak poświęcić trochę czasu na odszukanie opinii o konkretnym produkcie, by zyskać pewien obraz tego, jaki efekt ostatecznie uzyskamy. W tym przypadku warto wziąć pod uwagę przede wszystkim farbę do włosów miedziany brąz L’Oreal Excellence, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami u kobiet na całym świecie, decydujących się na samodzielną koloryzację w domu. Jakiego efektu możemy spodziewać się po koloryzacji włosów tą farbą?

 

 • Jest to farba do włosów o formule kremu, która zapewnia skuteczne pokrycie siwych włosów, a tym samym uzyskanie intensywnego, głębokiego i jednolitego koloru.
 • Zawiera ona w swoim składzie pro-kreatynę, kolagen oraz ceramidy, dzięki czemu włosy po koloryzacji są gładkie i jedwabiście miękkie.
 • Farba do włosów zapewnia długotrwałe efekty koloryzacji, zaś unikalny skład chroni kosmyki włosów przed szybką utratą koloru, a także niszczeniem.
 • Opakowanie farby do włosów zawiera też bardzo praktyczny aplikator w formie grzebyka, który znacznie ułatwia proces proces rozprowadzania farby po całej powierzchni włosów.
 • Wraz z farbą do włosów otrzymamy również specjalną odżywkę do pielęgnacji włosów po koloryzacji, która pomoże nam nie tylko w utrzymaniu nowego koloru włosów, ale też ogólnie dobrej kondycji włosów.

 

Farby do włosów L’Oreal - sprawdź też inne rozwiązania


Nie znalazłaś odpowiedniego dla siebie odcienia miedzianego brązu w gamie farb do włosów L’Oreal Excellence? Poznaj pozostałe produkty do koloryzacji tej marki i wybierz odpowiedni dla Twojego typu urody kolor spośród trwałych lub półtrwałych farb do włosów. Marka posiada bogatą paletę różnorodnych kolorów, w związku z czym z łatwością dopasujemy do siebie właściwy odcień miedzianego brązu. Jeśli jednak uważamy, że ten kolor włosów nie został stworzony dla nas, idealnego odcienia farby do włosów możemy szukać w palecie miedzianego blondu, a także jasnego, orzechowego lub czekoladowego brązu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Romantyzm w XXIw. Romantyzm w XXIw.
  Czy w naszych czasach nadal istnieje coś takiego jak romantyzm? Czy mężczyźni wciąż potrafią być romantyczni, sentymentalni i uczuciowi? Czy drogie Panie lubicie taki typ faceta? Mnie [...]
 • Męska emocjonalność: o agresji i nie tylko... Męska emocjonalność: o agresji i nie tylko...
  Kobiety uznawane są za bardzo uczuciowe istoty. Ich przeciwieństwem są mężczyźni – twardzi jak skała, kierujący się zdrowym rozsądkiem. Tymczasem wizerunek bezuczuciowego twardziela [...]
 • Suplementy diety - pigułka dobra na wszystko? Suplementy diety - pigułka dobra na wszystko?
      Naukowcy z całego świata, lekarze, trenerzy i mamy są zgodni: najważniejsza jest zbilansowana dieta! Taka zawierająca wszystkie niezbędne składniki odżywcze warunkuje [...]
 • Kobiecość nie dla kobiet? cz. 1 Kobiecość nie dla kobiet? cz. 1
  Drogie Panie, chciałbym poruszyć tu bardzo kontrowersyjny w obecnych czasach temat o roli kobiet w świecie. Współcześnie panuje tendencja by niwelować wszelkie różnice pomiędzy [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Romantyzm w XXIw.
 
Czy w naszych czasach nadal istnieje coś takiego jak romantyzm? Czy mężczyźni wciąż potrafią być romantyczni, sentymentalni i uczuciowi? Czy drogie Panie lubicie taki typ faceta? Mnie [...] czytaj więcej »