Kobieta

Dzisiaj jest 17.03.2018. Imieniny: Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

Miłość w internecie

Miłość - uczucie, które każdy z nas potrzebuje. Poczucia bezpieczeństwa, bliskości z drugim człowiekiem a także zbudowania razem ogniska domowego. Niestety  nie każdy znajduje swoją drugą połówkę w czasie w jakim by chciał. Wiele osób na świecie boryka się z samotnością.


Jedną z metod na znalezienie miłości stało się zakładanie kont na portalach internetowych.
Z własnej autopsji wiem, że ten sposób nie jest najgorszy. Małżeństwa po rozwodach często poszukują partnera przez Internet, gdyż są rozczarowani i poirytowani tym, co daje świat realny. Finał jest taki, że znajdują miłość aż po grób. Tzw. "single" również nie są spisywani na straty. Nie warto się bać czy być sceptycznym. Warto próbować.


Skąd się to bierze w takim razie ?
Człowiek to skomplikowana jednostka. Często ukrywa swoje emocje kierując się głównie rozsądkiem, chociaż tak naprawdę jego serce mówi mu co innego. Decyzja o założeniu konta na portalu randkowym zazwyczaj jest niedostatecznie przemyślana, impulsywna lub podjęta podczas babskiego wieczoru, kiedy to otwieracie drugą butelkę wina i zaczynacie rozmawiać o Twoim singielskim życiu. Wówczas masz szansę pokazać się z tej strony, którą uważasz za lepszą. Nie zawsze to dobra droga. Udawanie kogoś nawet przez Internet prędzej czy później ujrzy światło dzienne.


Ile czekać? Spotkać się z partnerem?
Nie bądź zdesperowana! Nie szukaj na siłę!
T A K - nawet jeśli mężczyzna na załączonym zdjęciu nie wydaje Ci się taki jakbyś chciała - nie zniechęcaj się. Jak to mówią: "Z ładnej miski się nie najesz". To prawda. Zazwyczaj mężczyzna, który wydaje Ci się mało atrakcyjny, na spotkaniu oczarowuje Cię swoim intelektem. Przyznaj, nie jednej z nas miękną wtedy nogi. Naburmuszoną minę schowaj do kieszeni i baw się dobrze. Jeśli partner koniec końców nie zainteresuje Cię, to spędzisz chociaż miły wieczór.


Jak wyglądać? 
Postaw na wygodę połączoną z nutą sekaspilu. Nie pokazuj zbyt dużo zewnętrznego piękna na pierwszym spotkaniu. Robiąc makijaż wybierz mocne oko albo mocne usta. Nigdy nie łącz tego razem.

Pamiętaj: Zachowaj dystans :)


 

Anastazja Zatorska  

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • JAK NAUCZYĆ DZIECKO ANGIELSKIEGO? JAK NAUCZYĆ DZIECKO ANGIELSKIEGO?
     Od września wszystkie pięciolatki w Polsce będą uczyły się języka angielskiego. Już dziś zdecydowana większość dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat uczy się tego [...]
 • Wszystko, co musisz wiedzieć o suchym szamponie do włosów Wszystko, co musisz wiedzieć o suchym szamponie do włosów
  Zdarzyło się, że zaspałaś i nie masz już czasu na mycie głowy? Suchy szampon jest świetnym rozwiązaniem na przywrócenie świeżości twoich włosów. Zanim jednak udasz się [...]
 • Meble ogrodowe dla miłośników relaksu Meble ogrodowe dla miłośników relaksu
     Marzysz o idealnie urządzonym ogrodzie lub tarasie? Chcesz w pełni cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu? Sprawdź, jakie meble ogrodowe spełnią wszystkie Twoje [...]
 • Piękna i bestia, czyli o chirurgii plastycznej Piękna i bestia, czyli o chirurgii plastycznej
  Operacje plastyczne to temat bardzo kontrowersyjny. Wiele osób uważa je za zabiegi zupełnie niepotrzebne. Często takie stanowisko zabierają mężczyźni. Wielu z nich uważa naturalność [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
JAK NAUCZYĆ DZIECKO ANGIELSKIEGO?
 
   Od września wszystkie pięciolatki w Polsce będą uczyły się języka angielskiego. Już dziś zdecydowana większość dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat uczy się tego [...] czytaj więcej »