Kobieta

Dzisiaj jest 21.10.2017. Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Miłość w internecie

Miłość - uczucie, które każdy z nas potrzebuje. Poczucia bezpieczeństwa, bliskości z drugim człowiekiem a także zbudowania razem ogniska domowego. Niestety  nie każdy znajduje swoją drugą połówkę w czasie w jakim by chciał. Wiele osób na świecie boryka się z samotnością.


Jedną z metod na znalezienie miłości stało się zakładanie kont na portalach internetowych.
Z własnej autopsji wiem, że ten sposób nie jest najgorszy. Małżeństwa po rozwodach często poszukują partnera przez Internet, gdyż są rozczarowani i poirytowani tym, co daje świat realny. Finał jest taki, że znajdują miłość aż po grób. Tzw. "single" również nie są spisywani na straty. Nie warto się bać czy być sceptycznym. Warto próbować.


Skąd się to bierze w takim razie ?
Człowiek to skomplikowana jednostka. Często ukrywa swoje emocje kierując się głównie rozsądkiem, chociaż tak naprawdę jego serce mówi mu co innego. Decyzja o założeniu konta na portalu randkowym zazwyczaj jest niedostatecznie przemyślana, impulsywna lub podjęta podczas babskiego wieczoru, kiedy to otwieracie drugą butelkę wina i zaczynacie rozmawiać o Twoim singielskim życiu. Wówczas masz szansę pokazać się z tej strony, którą uważasz za lepszą. Nie zawsze to dobra droga. Udawanie kogoś nawet przez Internet prędzej czy później ujrzy światło dzienne.


Ile czekać? Spotkać się z partnerem?
Nie bądź zdesperowana! Nie szukaj na siłę!
T A K - nawet jeśli mężczyzna na załączonym zdjęciu nie wydaje Ci się taki jakbyś chciała - nie zniechęcaj się. Jak to mówią: "Z ładnej miski się nie najesz". To prawda. Zazwyczaj mężczyzna, który wydaje Ci się mało atrakcyjny, na spotkaniu oczarowuje Cię swoim intelektem. Przyznaj, nie jednej z nas miękną wtedy nogi. Naburmuszoną minę schowaj do kieszeni i baw się dobrze. Jeśli partner koniec końców nie zainteresuje Cię, to spędzisz chociaż miły wieczór.


Jak wyglądać? 
Postaw na wygodę połączoną z nutą sekaspilu. Nie pokazuj zbyt dużo zewnętrznego piękna na pierwszym spotkaniu. Robiąc makijaż wybierz mocne oko albo mocne usta. Nigdy nie łącz tego razem.

Pamiętaj: Zachowaj dystans :)


 

Anastazja Zatorska  

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Jak dobrać odpowiedni biustonosz ? Jak dobrać odpowiedni biustonosz ?
  Brafitting pojawił się w Polse już kilkanaście lat temu, jednak wciąż wiele kobiet nie jest świadomych, jak powinny dobierać odpowiedni biustonosz. W profesjonalnych salonach bieliźnianych [...]
 • Sen- naturalny sposób na urodę Sen- naturalny sposób na urodę
  Dobry sen wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale też przyczynia się do regeneracji cery. Osoby, które się nie wysypiają, mają więcej zmarszczek i szybciej się starzeją. Zadbajmy [...]
 • Jak dbać o włosy kręcone? Jak dbać o włosy kręcone?
      Nietrudno zauważyć, że na jedną dziewczynę o idealnych, zadbanych lokach, przypadają trzy takie, które wyglądają, jakby swoje włosy czesały grabiami i notorycznie [...]
 • 10 makijażowych grzechów głównych Polek 10 makijażowych grzechów głównych Polek
  Kobiety, niezależnie czy mieszkają w wielkim mieście, czy też w dżungli amazońskiej, od zawsze chcą wyglądać pięknie. Czasami jednak możemy dojść do wniosku, że dla niektórych z [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Jak dobrać odpowiedni biustonosz ?
 
Brafitting pojawił się w Polse już kilkanaście lat temu, jednak wciąż wiele kobiet nie jest świadomych, jak powinny dobierać odpowiedni biustonosz. W profesjonalnych salonach bieliźnianych [...] czytaj więcej »