Kobieta

Dzisiaj jest 18.02.2018. Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

POLE DANCE – WULGARNOŚĆ CZY LEKKOŚĆ RUCHU I FINEZJA?

Już od jakiegoś czasu możemy obserwować coraz to prężniej rozwijający się kierunek tańca jakim jest pole dance.
Dla przeciętnego człowieka jest to zwykły taniec na rurze kojarzony z roznegliżowanymi dziewczynami tańczącymi w klubach go go. Trochę prawdy w tym tkwi, lecz mało która z tychże dziewczyn posiada prawdziwe umiejętności jakie pokazują zawodniczki na mistrzostwach pole dance.

Główne podłoże pole dance to gimnastyka i lekkość ruchu na bardzo wysokim poziomie.
Zanim jakakolwiek kobieta zacznie swój „pierwszy raz” z rurą jest uczona prawidłowego obchodzenia się z nią, rozciągania odpowiednich partii mięśni, poznawania barier swojego ciała i dalszej pracy nad nim.
Nie jest to łatwe. ALE. Jak mawiają coachowie: TRZEBA PRÓBOWAĆ.
Nauka jednej z figur trwa tygodniami. Jednak, gdy w końcu jej się nauczysz czujesz ogromny przypływ radości. Wspięłaś się o level wyżej. Czujesz, wówczas, że jesteś na dobrej drodze aby zostać swoją osobistą królową pole dance.Trenerzy w szkołach pole dance to bardzo wyrozumiałe osoby. Zdają sobie sprawę, że laicyzm w tej dziedzinie jest czymś normalnym. Oni sami latami praktykowali, by być w tym miejscu gdzie teraz są.
Nie masz czego się obawiać. Nikt nie będzie dla Ciebie niemiły a nawet przyjmą Cię z otwartymi ramionami i uśmiechem.
Więc jeśli dalej się wahasz – zapisz się!Każde miasto w Polsce, które posiada szkołę pole dance ma te same wymagania. Chęć do pracy i strój składający się z krótkich szortów oraz topu. Ćwiczenia głównie wykonywane są na boso.Dzięki pole dance nauczysz się cierpliwości, której to nam kobietom często brakuje.
Po drugie w końcu zaakceptujesz swoje ciało. Zobaczysz, że jest piękne, a Ty wewnątrz masz ogrom seksapilu, którego nie potrafiłaś dojrzeć przez wiele lat.
W ten sposób wzmocnisz swoje ciało nie tylko w sferze fizycznej ale również psychicznej.Możliwe, że na początku staniesz się głównym punktem rozmów swoich koleżanek lecz później widząc Twoją przemianę zaczną Ci zazdrościć. Po roku intensywnej pracy zaprezentujesz im się pełna wdzięku i gracji oraz przełamiesz stereotyp wulgarności niesionej przez pole dance. 

 

Autor: Anastazja Zatorska

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Lekka odsłona makaronowych przysmaków Lekka odsłona makaronowych przysmaków
        Moda na zdrowe odżywianie trwa. Coraz częściej przywiązujemy wagę do tego co jemy. Czytamy etykiety, liczymy kalorie, poszukujemy wysmakowanych inspiracji na zdrowe [...]
 • Marilyn Monroe - makijaż Marilyn Monroe - makijaż
  „Nieważne co o mnie myślą, ważne żeby mnie kochali” - powiedziała kiedyś Monroe, a świat kocha ją do dziś. Obdarzona niezwykłą urodą, talentem i seksapilem Marilyn, zapisała [...]
 • Jakie fototapety do łazienki wybrać? Sprawdzamy najciekawsze wzory! Jakie fototapety do łazienki wybrać? Sprawdzamy najciekawsze wzory!
    Biorąc relaksującą kąpiel po ciężkim dniu pracy patrzysz na swoją łazienkę i czujesz, że mogłabyś coś zmienić, by odświeżyć znany Ci wygląd? Jeśli dobrze zgadliśmy, to [...]
 • Dacia – wybieramy nowe auto rodzinne do 40 tysięcy Dacia – wybieramy nowe auto rodzinne do 40 tysięcy
  Wytrzymałe i niezawodne, na trzyletniej gwarancji i spełniające wyśrubowane standardy bezpieczeństwa, modele Dacii mieszczą się w zasięgu cenowym przeciętnej rodziny. Dzięki poczynionym [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
  przetwornik mp3

  Przetwornik mp3 umożliwia pobieranie i konwertowanie plików mp3 z Youtube zupełnie za darmo.

Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Lekka odsłona makaronowych przysmaków
 
      Moda na zdrowe odżywianie trwa. Coraz częściej przywiązujemy wagę do tego co jemy. Czytamy etykiety, liczymy kalorie, poszukujemy wysmakowanych inspiracji na zdrowe [...] czytaj więcej »