Kobieta

Dzisiaj jest 17.03.2018. Imieniny: Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

Porady z szuflady

Plamy na pułkach w lodówce? Rdza? Tłusty piekarnik i wiele innych? Już dziś specjalnie dla Was porady z szuflady!

 

Dziś pięć porad dla pewnych kobiet, oto i one:

 

1)Owijając półki w lodówce, folią spożywczą nie musisz martwić się o to gdy coś się wyleje. Zwyczajnie ściągasz brudną folię i zakładasz kolejną.


2)Gdy masz problem z rdzą w łazience, idealnym rozwiązaniem będzie gdy przetrzesz skorodowane miejsca połową cytryny, posypaną solą. Po chwili wystarczy przetrzeć szmatką i po rdzy ani śladu.


3)Wewnętrzną stroną skórki od banana, przetrzyj liście roślin w domu. Banan zawiera w sobie dużo potasu, dzięki temu nawieziesz roślinę a przy okazji liście będą pięknie lśniły.


4)Do miski wsyp dwie łyżki sody oczyszczonej i pół szklanki ciepłej wody. Do roztworu wrzuć srebrną biżuterię (zostaw na kilka godzin) przetrzyj je miękką szmatką i podziwiaj swoją nową srebrną biżuterię.


5)Soda oczyszczona plus ocet to idealny środek czyszczący. Możesz umyć nim zarówno tłusty piekarnik jak i usunąć zacieki na umywalce. Papkę z sody z octem pozostawiamy na kilka chwil, po czym zmywamy ciepłą wodą.


Już jutro nowe szufladkowe porady!


 

Magdalena Rutkowska

 

 


ZOBACZ TAKŻE

 

 • Mezoterapia pochwy – w trosce o intymny komfort kobiety Mezoterapia pochwy – w trosce o intymny komfort kobiety
  Proces starzenia dotyczy nie tylko twarzy i ciała, ale również okolic intymnych. Na przeciw temu problemowi wychodzi nowoczesna ginekologia estetyczna, oferując poprawę wyglądu i [...]
 • Aerobik nie jest zły! Aerobik nie jest zły!
      Aerobik to trening, który jest oparty na intensywnej wymianie tlenowej, wpływa doskonale na kształtowanie wydolności aerobowej. Poprawia zdolność układu mięśniowego, [...]
 • Neonowe kolory – nosić czy nie nosić Neonowe kolory – nosić czy nie nosić
  Kolejny sezon w modzie prym wiodą neonowe kolory na ubraniach, butach, torebkach, wszelkiej biżuterii. Ten trend plasuje się wysoko wbrew pozostałym modowym nurtom. Możemy nosić się neonowo od [...]
 • Profesjonalny jogging Profesjonalny jogging
     Czy wiesz, że profesjonalne buty do biegania w znaczący sposób mogą wpłynąć na efektywność treningu? Sprawdź, dlaczego jeszcze warto pokusić się o zakup wspomnianego [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Mezoterapia pochwy – w trosce o intymny komfort kobiety
 
Proces starzenia dotyczy nie tylko twarzy i ciała, ale również okolic intymnych. Na przeciw temu problemowi wychodzi nowoczesna ginekologia estetyczna, oferując poprawę wyglądu i [...] czytaj więcej »