Kobieta

Dzisiaj jest 17.03.2018. Imieniny: Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

Wyglądaj modnie w karnawale 2012

Sylwester 2011/2012 przyniósł ze sobą pewien trend, który obowiązuje również w okresie karnawału. Biorąc pod uwagę fakt, że Karnawał 2012 kończy się 21 lutego, czyli za ponad miesiąc, chcemy przedstawić Wam kilka propozycji odnośnie strojów. Głównymi motywami przewodnimi w tym sezonie są cekiny, koronki, a także kropki. Jeśli chodzi o kolory to najczęściej będą się pojawiać czerwony, czarny oraz co ciekawe, złoty.

To nie koniec ciekawostek i nowości. Projektanci oraz domy mody, wychodząc na przeciw modzie ulicznej, postawili na coś innowacyjnego. To właśnie ta gałąź odzieżowej branży zainspirowała kretorów mody. Stało się tak dlatego, że w dobieraniu odzieży na co dzień, z roku na rok, jesteśmy coraz bardziej świadomi oraz odważni.

Ten karnawał, więc będzie przełomowym czasem dla nas wszystkich, a w szczególności dla wszystkich Pań, bo to właśnie o ich kreacje chodzi.

Podsumujmy. Aby na balu karnawałowym 2012 zostać zauważonym, należy odpowiednio dobrać strój zgodnie z panującymi w tym roku trendami. Po pierwsze cekiny, koronki i kropki. Kolory na jakie należy zwrócić uwagę dobierając odzież na bal czy prywatkę, to głównie złoty i czarny. Nie można przy tym jednak pominąć ognistej czerwieni, której domy mody wróżą dobry cały rok!

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Odzież robocza dla nauczycieli Odzież robocza dla nauczycieli
      Jaka odzież robocza przysługuje nauczycielom, czy dyrekcja szkoły powinna zaopatrzyć nauczycieli w specjalne ubrania ?Nauczycielom, tak jak wszystkim innym pracownikom szkoły, [...]
 • Pewność siebie, a łatwość podrywania. Pewność siebie, a łatwość podrywania.
  Każda kobieta marzy o tym, aby zobaczyć uwielbienie i zafascynowanie w oczach faceta. Każda z pań chciałaby potrafić uwodzić na zawołanie każdego faceta, który jej tylko wpadnie w [...]
 • Karaluchy i inni niechciani lokatorzy – jak z nimi walczyć? Karaluchy i inni niechciani lokatorzy – jak z nimi walczyć?
     Mieszkańcy wielkich miast coraz częściej skarżą się na obecność szkodników w ich ulubionych miejscach. To też wciąż zmora wielu miast - na szczęście można z tym [...]
 • Szaszłyki z polędwica z grilla Szaszłyki z polędwica z grilla
  Są wakacje, a co za tym idzie, często grillujemy. Oprócz popularnej kiełbasy z grilla warto upiec szaszłyki, których smak w zależności od składników, jest znacznie lepszy [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Odzież robocza dla nauczycieli
 
    Jaka odzież robocza przysługuje nauczycielom, czy dyrekcja szkoły powinna zaopatrzyć nauczycieli w specjalne ubrania ?Nauczycielom, tak jak wszystkim innym pracownikom szkoły, [...] czytaj więcej »