Kobieta

Dzisiaj jest 19.09.2017. Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Wyraź siebie – wręczając kwiatowy upominek

 

Powszechnie wiadomo, że nic nie wyraża lepiej naszych uczuć, jak bukiet kwiatów. Najlepiej z załączonym bilecikiem lub pudełkiem czekoladek. Ale co jeśli, nie starczy nam czasu, aby udać się na zakupy? Wtedy z pomocą przychodzą nam kwiaciarnie internetowe.

Jak to działa?

Na czym polegają usługi świadczone przez tego typu sklepy on-line? Otóż kwiaciarnia internetowa to nic innego, jak możliwość kupna kwiatów na odległość. Często nie ma przy tym znaczenia, gdzie dokładnie znajduje się nasz odbiorca. Kwiaty dostarczane są bowiem pod wskazany przez zamawiającego adres. Wiele z nich – tak jak na przykład kwiaciarnia e-kwiaty.pl i jej niemiecka wersja floralieferung.de – zajmująca się także wysyłką bukietów poza granice naszego kraju.

Kwiat dobry na wszystko

Jakie kwiaty można kupić w takiej kwiaciarni? Praktycznie wszystkie. Kwiaciarnie internetowe działają bowiem tak samo jak te tradycyjne. oznacza to spory wybór rodzajów kwiatów i wielkości bukietu. Sporym ułatwieniem jest też dostęp do gotowych już kompozycji z przypisanymi do nich konkretnymi okazjami. To opcja, z której korzystają osoby niezdecydowane lub takie, które zwyczajnie nie mają zbyt dużo czasu lub pomysłu na to, jaki bukiet wybrać lub brak im wiedzy, jakie kwiaty pasują na daną okazję. Co ciekawsze wspomniana kwiaciarnia e-kwiaty.pl oferuje też swoim klientom możliwość samodzielnego skomponowania bukietu z róż i tulipanów. Pomaga w tym dostępny na stronie kwiaciarni specjalny kreator bukietów.

Czy to się opłaca?

Czy warto korzystać z takiego rozwiązania? Oczywiście, że tak. Tym bardziej, że kwiaciarnie internetowe to ogromny pakiet zalet. Po pierwsze to ogromna oszczędność czasu. Dzięki temu zakup, ale i sam wybór kwiatów – także na takie ważne uroczystości jak ślub czy jubileusz – stają się wręcz drobnostką. Po drugie – wygoda. Wyobraźmy sobie, że za oknem leje jak z cebra, a my musimy zamówić okolicznościowy bukiet , a do tego jakiś upominek. Aura skutecznie nas zniechęca, ale wyjść trzeba. Wizualizacja przemoczonego płaszcza i butów, to jedynie niewielki skrawek tego, co nas może czekać. Wyobraźmy sobie też inne rozwiązanie – ta sama okoliczność, ta sama aura, ale … wizja zupełnie inna. Zasiadamy wygodnie przed komputerem, wpisujemy odpowiednie hasło w okno wyszukiwarki i za pomocą następnych kilku kliknięć dokonujemy nie tylko wyboru, ale również wysyłki – nawet na przysłowiowy koniec świata. Po trzecie – bukiety na każdą okazję. To ułatwia sprawę osobom, które zupełnie nie znają się na kwiatach. Warto przy tym nadmienić, że najlepsze kwiaciarnie internetowe posiadają też w swojej ofercie możliwość wyboru upominku do bukietu. Ich wybór jest spory. Na przykład kwiaciarnia e-kwiaty.pl proponuje m.in. miody, oryginalną porcelanę oraz kosze prezentowe. 
Jednym słowem, jeśli chcesz wyrazić swoją pamięć, sympatię lub każde inne uczucie i zaskoczyć tym samym adresata, zmów bukiet przez Internet. To najbardziej: szybka, wygodna i niekłopotliwa forma wyrażania uczuć.

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Wiosenny czas feromonów Wiosenny czas feromonów
  Zimą człowiek czuje się przygnębiony, zniechęcony, nic mu się nie chce. Wraz z nadejściem pierwszych słonecznych dni nasz organizm ożywia się i wtedy wokół nas zaczynają krążyć [...]
 • Wady i zalety mieszkań z rynku pierwotnego Wady i zalety mieszkań z rynku pierwotnego
     Zakup mieszkania wiąże się z wieloma problemami. Jednym z nich jest powstający u każdego nabywcy dylemat: czy lepiej kupić mieszkanie z rynku pierwotnego czy też [...]
 • Jak zadbać o stopy dziecka? Jak zadbać o stopy dziecka?
    Stopy dziecka kształtują się głównie do piątego roku życia. Jeśli w tym czasie zostaną zaniedbane, w późniejszym okresie mogą sprawić wiele problemów. [...]
 • Kiedy przyszła mama powinna skorzystać z porady genetycznej? Kiedy przyszła mama powinna skorzystać z porady genetycznej?
  Kobiety często myślą, że skoro są zdrowe i nie miały problemu z wcześniejszymi ciążami, trudność z poczęciem bądź poronienia nie mogą mieć podłoża genetycznego. Tymczasem okazuje [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Wiosenny czas feromonów
 
Zimą człowiek czuje się przygnębiony, zniechęcony, nic mu się nie chce. Wraz z nadejściem pierwszych słonecznych dni nasz organizm ożywia się i wtedy wokół nas zaczynają krążyć [...] czytaj więcej »