Kobieta

Dzisiaj jest 19.04.2018. Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

Kontakt

Portal Pewnapani.pl należy do Cortary Harth Garu, w celu kontaktu napisz na adres kontakt@cortary.pl lub zadzwoń 661-398-123.

 

Więcej informacji o naszej działalności i innych portalach znajdziesz na cortary.pl

 

 

Jeśli masz jakieś pytanie odnośnie działania serwisu PewnaPani.pl, sugestię lub opinie na jego temat zapraszamy do kontaktu.

 

Adres e-mail: kontakt@pewnapani.pl

 

Jeśli jesteś zainteresowany publikacją reklamy na łamach naszego portalu lub chciałbyś dodać swój artykuł wraz z linkiem do zewnętrznej strony, skontaktuj się, wysyłając zapytanie na adres kontakt@pewnapani.pl

Chętnie publikujemy przesłane artykuły na stronie, jednak wymogiem jest, aby był unikalny. Każda publikacja artykułu w innym serwisie, skreśla jego zamieszczenie w naszym portalu.

 

Jeżeli jesteś producentem towarów lub usług, które mogłyby przypaść do gustu naszym Czytelniczkom lub chcesz produkt lub usługę odpowiednio wypromować, możesz skontaktować się z naszą Redakcją. Wspólnie zorganizujemy konkurs, a Twoja marka na pewno zostanie doceniona przez wiele osób!

 

Interesuje Cię współpraca z naszym serwisem?

Posiadasz serwis podobny tematycznie i szukasz partnerów? Nie mogłeś lepiej trafić! Napisz na adres kontakt@pewnapani.pl i opisz swoją sytuację, a na pewno odpowiemy na wiadomość z przedstawioną ofertą współpracy. 


Czujesz, że pisanie to Twoje powołanie? Bardzo chętnie sprawdzimy i przyjmiemy Cię do naszej redakcji. Jeżeli się sprawdzisz, nawiążemy z Tobą współpracę na dłużej.

 

Informacje prasowe prosimy przesyłać tylko i wyłącznie na adres: kontakt@pewnapani.pl


Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Fotografia na 100%

 

Powyższe hasło to nowy projekt naszego portalu, w którym zachęcamy wszystkich Czytelników do publikacji swoich zdjęć. Wystarczy opisać swoją osobę, określić od kiedy interesujecie się fotografią i przesłać kilka zdjęć w załączniku, a wszystkie te informacje wysłać na adres kontakt@pewnapani.pl.

 

Nie wymagamy przesyłania CV ani listów motywacyjnych! Wystarczy krótki opis wraz z próbkami Waszych możliwości. To wszystko!

 

Po otrzymaniu zgłoszeń zobowiązujemy się wybrać najlepsze zgłoszenia, a następnie opublikować zdjęcie w osobnym artykule wraz z informacją o Waszej stronie internetowej.

 

Nie publikujemy regulaminu, ponieważ po otrzymaniu przez nas wiadomości, wszystkie szczegóły będziemy ustalać indywidualnie.

 

Zapraszamy do wysyłania swoich zdjęć!

 

 

Adres korespondencyjny:


Pewnapani.pl

ul. Dożynkowa 9

Poznań 60-966

Numer telefonu: 661-398-123

 

 

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
  • bateria
  • FH Mikrolity zaprasza do sklepu internetowego. Akumulatorki, ładowarki i baterie do różnych zastosowań.

    4444.com.pl

    Życzenia na Wielkanoc 2014