Kobieta

Dzisiaj jest 03.07.2022. Imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

Dodaj produkty WSP Społem do świątecznej listy zakupów

 

 

Już niedługo przygotowania do świąt ruszą pełną parą. W związku z tym, warto chwilę wcześniej pomyśleć o liście wielkanocnych zakupów i obowiązkowo dopisać do niej tradycyjne wyroby WSP Społem!

 

 

W pierwszej kolejności, w świątecznym wykazie powinny znaleźć wysokiej jakości produkty. Dzięki temu, mamy pewność, że smak wielkanocnych potraw będzie wyśmienity, a my zbierzemy liczne pochwały od zaproszonych gości.

Tradycyjne dodatki

Potrawy z dodatkiem majonezów, sosów i chrzanów to nieodłączny elementem świątecznych przyjęć. Dlatego jeśli w trakcie gorączki wielkanocnych przygotowań nie znajdziemy czasu na ich własnoręczne przyrządzenie, warto skorzystać z oferty Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”, której produkty wytwarzane są od wielu lat według niezmiennych, domowych receptur.

Majonez Kielecki będzie stanowił niezawodne uzupełnienie smaku sałatek oraz przekąsek przygotowanych na bazie jaj. Gładka, kremowa konsystencja wyrobu oraz wyselekcjonowany skład sprawią, że dania przygotowane z jego dodatkiem będą po prostu… wyjątkowe!

 

Chrzan Luksusowy, dzięki wysokiej, 70% zawartości korzenia chrzanu doda wędlinom, pieczonym mięsom, a także jajkom ostrego aromatu. Produkt z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom wyrazistej kuchni.

 

Tym, którzy preferują łagodniejsze smaki Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca białe Sosy Kieleckie, które świetnie wzbogacą smak tradycyjnych dań i przystawek. W ofercie producenta znajdują się trzy wersje sosów: chrzanowy, czosnkowy oraz tatarski.

 

www.wspspołem.com.pl

Cena sugerowana Majonezu Kieleckiego: 5,99 zł/ 500 ml

Cena sugerowana Chrzanu Luksusowego: 3,19 zł/ 180 g

Cena sugerowana Sosów Kieleckich: 3,89zł /250 g

Majonez Kielecki produkowany jest od 1959 roku. Był wielokrotnie nagradzany przez specjalistów z dziedziny kulinariów, organizacje konsumenckie i branżowe. Potwierdzeniem jego wysokiej jakości są m.in.: Znak „Najwyższa Jakość Quality International”, tytuł „Dobry Produkt 2010” czy godło promocyjne „Poznaj Dobrą Żywność”. W niezależnym badaniu TNS OBOP został wskazany przez Polaków jako jeden z polskich produktów, cieszący się największym uznaniem, najczęściej wybieranym  i godnym  polecenia.

 


ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Rosyjskie kosmetyki naturalne na wyciągnięcie twojej ręki
 
   Sklep internetowy Goodies.pl wprowadził 5 marek najlepszych organicznych kosmetyków rosyjskich, które są poszukiwane przez klientów z całego świata. Bania [...] czytaj więcej »