Kobieta

Dzisiaj jest 06.06.2023. Imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego

Dodaj produkty WSP Społem do świątecznej listy zakupów

 

 

Już niedługo przygotowania do świąt ruszą pełną parą. W związku z tym, warto chwilę wcześniej pomyśleć o liście wielkanocnych zakupów i obowiązkowo dopisać do niej tradycyjne wyroby WSP Społem!

 

 

W pierwszej kolejności, w świątecznym wykazie powinny znaleźć wysokiej jakości produkty. Dzięki temu, mamy pewność, że smak wielkanocnych potraw będzie wyśmienity, a my zbierzemy liczne pochwały od zaproszonych gości.

Tradycyjne dodatki

Potrawy z dodatkiem majonezów, sosów i chrzanów to nieodłączny elementem świątecznych przyjęć. Dlatego jeśli w trakcie gorączki wielkanocnych przygotowań nie znajdziemy czasu na ich własnoręczne przyrządzenie, warto skorzystać z oferty Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”, której produkty wytwarzane są od wielu lat według niezmiennych, domowych receptur.

Majonez Kielecki będzie stanowił niezawodne uzupełnienie smaku sałatek oraz przekąsek przygotowanych na bazie jaj. Gładka, kremowa konsystencja wyrobu oraz wyselekcjonowany skład sprawią, że dania przygotowane z jego dodatkiem będą po prostu… wyjątkowe!

 

Chrzan Luksusowy, dzięki wysokiej, 70% zawartości korzenia chrzanu doda wędlinom, pieczonym mięsom, a także jajkom ostrego aromatu. Produkt z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom wyrazistej kuchni.

 

Tym, którzy preferują łagodniejsze smaki Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca białe Sosy Kieleckie, które świetnie wzbogacą smak tradycyjnych dań i przystawek. W ofercie producenta znajdują się trzy wersje sosów: chrzanowy, czosnkowy oraz tatarski.

 

www.wspspołem.com.pl

Cena sugerowana Majonezu Kieleckiego: 5,99 zł/ 500 ml

Cena sugerowana Chrzanu Luksusowego: 3,19 zł/ 180 g

Cena sugerowana Sosów Kieleckich: 3,89zł /250 g

Majonez Kielecki produkowany jest od 1959 roku. Był wielokrotnie nagradzany przez specjalistów z dziedziny kulinariów, organizacje konsumenckie i branżowe. Potwierdzeniem jego wysokiej jakości są m.in.: Znak „Najwyższa Jakość Quality International”, tytuł „Dobry Produkt 2010” czy godło promocyjne „Poznaj Dobrą Żywność”. W niezależnym badaniu TNS OBOP został wskazany przez Polaków jako jeden z polskich produktów, cieszący się największym uznaniem, najczęściej wybieranym  i godnym  polecenia.

 


ZOBACZ TAKŻE

 

 • Jak dbać o włosy latem? Jak dbać o włosy latem?
  Wszechobecne upały i wysokie temperatury wskazują na to, iż wielkimi krokami zbliża się do nas lato. I można by rzec, że czas najwyższy! No bo chyba wszystkie z nas marzą już o tym, aby [...]
 • Różne rodzaje ręczników Różne rodzaje ręczników
      Kupując ręczniki należy dobierać je pod kątem właściwości, miejsca przeznaczenia czy też na podstawie tego jak się prezentują. Oczywiście mało kto wie dokładnie [...]
 • Szczupłe uda Szczupłe uda
  Problem ten dotyka wiele z nas. Na grubsze uda niż być powinny narzekają głownie kobiety. Jest to miejsce, w którym łatwo gromadzi się tkanka tłuszczowa. Nie mamy na to zbyt dużego [...]
 • Jak prawidłowo dobierać kurtki damskie do figury Jak prawidłowo dobierać kurtki damskie do figury
  Jakkolwiek podstawowa funkcja kurtki zimowej polega na ochronie przed mrozem, dla większości kobiet nie mniej ważne są jej walory estetyczne. Problem w tym, że nawet najmodniejsze rozwiązania [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Jak dbać o włosy latem?
 
Wszechobecne upały i wysokie temperatury wskazują na to, iż wielkimi krokami zbliża się do nas lato. I można by rzec, że czas najwyższy! No bo chyba wszystkie z nas marzą już o tym, aby [...] czytaj więcej »