Kobieta

Dzisiaj jest 11.07.2020. Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

Gdy kobieta zaczyna potrzebować dobrego mężczyzny...

 

Nie od dziś wiadomo, że niegrzeczny chłopiec to jeden z najbardziej rozchwytywanych przez kobiety rodzaj mężczyzn. Która z nas nie marzyła o płomiennym, najlepiej zakazanym, romansie? O facecie-cwaniaku, który przy nas zmienia się w łagodnego baranka z maślanymi oczami? Z jednej strony kobieta lubi czuć, że ma wpływ na swojego mężczyznę, większy lub mniejszy, z drugiej strony – chce czuć jego niezależność.

                                                                                

Przychodzi jednak moment w życiu każdej kobiety, kiedy już świadomie decyduje, z jakim typem faceta chce spędzić swoje życie. Często jest to wynikiem przypadku, ale jeszcze częściej dobrowolnego wyboru. Mało która chce całe życie spędzić w niepewności i pośpiechu z wiecznie niedojrzałym bad-boyem . Poczucie stabilizacji, bezpieczeństwa i oparcia wygrywa z nawet najbardziej szalonym  romansem. Facet z kwasem solnym w żyłach zamiast krwi idzie do lamusa, a szaleńcze i ryzykowne przygody czas zamienić na szarą rzeczywistość i zwyczajne pranie skarpetek.

                                                                               

Na szczęście, gdy w grę wchodzi miłość wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Walka niegrzeczny chłopiec kontra dobry mężczyzna traci wówczas swoją aktualność. 

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
5 kolorów na sezon wiosna/lato 2012
 
Wiosna już za chwilę zapuka do naszych drzwi, dlatego warto zobaczyć jakie kolory będziemy nosić. Już wcześniej wspominaliśmy na stronie, że królowały będą pastele [...] czytaj więcej »