Kobieta

Dzisiaj jest 06.06.2023. Imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego

Kilka cennych wskazówek, jak wybrać dobrego DJ-a na wesele

    DJ na wesele nie tylko odpowiada za dobrą oprawę muzyczną uroczystości, ale również za panującą na sali weselnej atmosferę oraz dobry humor przybyłych biesiadników. Zanim jednak rozpoczniemy jego poszukiwania, zastanówmy się, jakie są nasze oczekiwania, a z pewnością ułatwi nam to podjęcie ostatecznej decyzji. Tym bardziej, że kiepska muzyka jest w stanie popsuć nawet najlepiej zaplanowane - pod kątem logistycznym - przyjęcie. A zatem zanim podpiszemy wiążącą obie strony umowę, postaramy się bliżej poznać osobę, która będzie dbała o dobry nastrój wesela.

 

 

Poznajcie się


Zanim jednak zdecydujemy się na wynajęcie określonego DJ na wesele, postarajmy się sprawdzić, jaki jest jego styl. Chodzi przede wszystkim o zbadanie jego preferencji, czy obraca się w kręgu jednego gatunku muzycznego, czy raczej jest elastyczny w stosunku do oczekiwań narzeczonych. Optymalnie byłoby trafić na osobę, która zechce zagrać to, czego akurat będą chcieli młodzi.

 

Jaka muzyka?


Wielu DJ-ów oferuje swoim klientom stworzenie listy piosenek, które mają pojawić się na przyjęciu weselnym, a także wykaz tych, których absolutnie ma na nim nie być. Jeśli wybrany przez nas muzyk takiej opcji nie proponuje, wówczas warto byłoby się zastanowić nad poszukaniem innego. W końcu chyba nikt z nas nie chciałby się prosić o swoje ulubione piosenki na tak wyjątkowym przyjęciu, jakim jest bez wątpienia wesele.

Równie ciekawym rozwiązaniem jest utworzenie listy piosenek przeznaczonych do tańca, a także tych, które miałyby się pojawić podczas spożywania posiłków. Takie kwestie warto ustalić wcześniej niż na przyjęciu weselnym oglądać niezadowolone miny przybyłych gości.

 

Muzyk z krwi i kości


Dobry DJ na wesele to taki, który oprócz umiejętności mechanicznego odtwarzania muzyki zna się również na ich miksowaniu. W ten sposób zyskamy gwarancję, że zebrani na sali biesiadnicy będą bawić się wspaniale do samego rana.

Cenną wskazówką przy wyborze https://dj-wodzirej-na-wesele.pl/ jest oczywiście jego polecenie przez rodzinę czy znajomych. Nie mniej jednak, cały czas musimy pamiętać, że to jest nasze wesele i to my powinniśmy wybrać takiego muzyka, którego styl oraz osobowość spełni nasze oczekiwania.

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Lampy do pokoju dziecięcego - jak je wybierać? Lampy do pokoju dziecięcego - jak je wybierać?
     Zobacz jak wybrać odpowiednie oświetlenie do pokoju dziecięcego. Sprawdź jakimi zasadami kierować się przy wyborze lamp dla dzieci. Wybór lamp do pokoju dziecięcego [...]
 • Kreatywna kobieta Kreatywna kobieta
  Myślenie kreatywne to myślenie prowadzące do oryginalnych i stosownych rozwiązań. Taką definicją kierują się wyjątkowe kobiety w naszym kraju. Miałam przyjemność rozmawiać z [...]
 • Jak najchętniej spędzacie swój wolny czas? Jak najchętniej spędzacie swój wolny czas?
      To pytanie paradoksalnie wcale nie musi należeć do prostych. Zacznijmy od tego, że w dzisiejszych czasach coraz mniej dysponujemy tymi godzinami, w których można zrobić [...]
 • Rozmowy we dwoje, o czym mówić kiedy wszystko milknie Rozmowy we dwoje, o czym mówić kiedy wszystko milknie
  Często zdarza się, że instynktownie brakuje nam tematów do rozmów - ta niechciana cisza zapada wtedy, kiedy najmniej się jej spodziewamy. Na randkach, spacerach, przy posilłku... [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Lampy do pokoju dziecięcego - jak je wybierać?
 
   Zobacz jak wybrać odpowiednie oświetlenie do pokoju dziecięcego. Sprawdź jakimi zasadami kierować się przy wyborze lamp dla dzieci. Wybór lamp do pokoju dziecięcego [...] czytaj więcej »