Kobieta

Dzisiaj jest 14.04.2021. Imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Kilka cennych wskazówek, jak wybrać dobrego DJ-a na wesele

    DJ na wesele nie tylko odpowiada za dobrą oprawę muzyczną uroczystości, ale również za panującą na sali weselnej atmosferę oraz dobry humor przybyłych biesiadników. Zanim jednak rozpoczniemy jego poszukiwania, zastanówmy się, jakie są nasze oczekiwania, a z pewnością ułatwi nam to podjęcie ostatecznej decyzji. Tym bardziej, że kiepska muzyka jest w stanie popsuć nawet najlepiej zaplanowane - pod kątem logistycznym - przyjęcie. A zatem zanim podpiszemy wiążącą obie strony umowę, postaramy się bliżej poznać osobę, która będzie dbała o dobry nastrój wesela.

 

 

Poznajcie się


Zanim jednak zdecydujemy się na wynajęcie określonego DJ na wesele, postarajmy się sprawdzić, jaki jest jego styl. Chodzi przede wszystkim o zbadanie jego preferencji, czy obraca się w kręgu jednego gatunku muzycznego, czy raczej jest elastyczny w stosunku do oczekiwań narzeczonych. Optymalnie byłoby trafić na osobę, która zechce zagrać to, czego akurat będą chcieli młodzi.

 

Jaka muzyka?


Wielu DJ-ów oferuje swoim klientom stworzenie listy piosenek, które mają pojawić się na przyjęciu weselnym, a także wykaz tych, których absolutnie ma na nim nie być. Jeśli wybrany przez nas muzyk takiej opcji nie proponuje, wówczas warto byłoby się zastanowić nad poszukaniem innego. W końcu chyba nikt z nas nie chciałby się prosić o swoje ulubione piosenki na tak wyjątkowym przyjęciu, jakim jest bez wątpienia wesele.

Równie ciekawym rozwiązaniem jest utworzenie listy piosenek przeznaczonych do tańca, a także tych, które miałyby się pojawić podczas spożywania posiłków. Takie kwestie warto ustalić wcześniej niż na przyjęciu weselnym oglądać niezadowolone miny przybyłych gości.

 

Muzyk z krwi i kości


Dobry DJ na wesele to taki, który oprócz umiejętności mechanicznego odtwarzania muzyki zna się również na ich miksowaniu. W ten sposób zyskamy gwarancję, że zebrani na sali biesiadnicy będą bawić się wspaniale do samego rana.

Cenną wskazówką przy wyborze https://dj-wodzirej-na-wesele.pl/ jest oczywiście jego polecenie przez rodzinę czy znajomych. Nie mniej jednak, cały czas musimy pamiętać, że to jest nasze wesele i to my powinniśmy wybrać takiego muzyka, którego styl oraz osobowość spełni nasze oczekiwania.

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Nowe sposoby na domowe spa Nowe sposoby na domowe spa
  Piękno od zawsze podziwiane i pożądane zmieniało swoje oblicza i choć o gustach ponoć się nie dyskutuje powstawały traktaty, opowieści i ody na jego temat. Poeci wychwalali swoje muzy w [...]
 • Piękna i bestia, czyli o chirurgii plastycznej Piękna i bestia, czyli o chirurgii plastycznej
  Operacje plastyczne to temat bardzo kontrowersyjny. Wiele osób uważa je za zabiegi zupełnie niepotrzebne. Często takie stanowisko zabierają mężczyźni. Wielu z nich uważa naturalność [...]
 • Jak leczyć naderwane ścięgno? Jak leczyć naderwane ścięgno?
  Aktywność sportowa ma niewątpliwie wiele zalet m.in. wpływa na poprawę kondycji organizmu, uwalnia „hormony szczęścia”, wzmacnia wydolność naszego organizmu. Niestety wraz z czynnym [...]
 • A kiedy się otworzymy... A kiedy się otworzymy...
  .. na mężczyzn - wszystko stanie się prostsze i piękniejsze. Oni są logiczni i myślą zwykle prosto, praktycznie. My jesteśmy emocjonalne, a większość decyzji podejmujemy impulsywnie, pod [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Nowe sposoby na domowe spa
 
Piękno od zawsze podziwiane i pożądane zmieniało swoje oblicza i choć o gustach ponoć się nie dyskutuje powstawały traktaty, opowieści i ody na jego temat. Poeci wychwalali swoje muzy w [...] czytaj więcej »