Kobieta

Dzisiaj jest 03.07.2022. Imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

Kilka cennych wskazówek, jak wybrać dobrego DJ-a na wesele

    DJ na wesele nie tylko odpowiada za dobrą oprawę muzyczną uroczystości, ale również za panującą na sali weselnej atmosferę oraz dobry humor przybyłych biesiadników. Zanim jednak rozpoczniemy jego poszukiwania, zastanówmy się, jakie są nasze oczekiwania, a z pewnością ułatwi nam to podjęcie ostatecznej decyzji. Tym bardziej, że kiepska muzyka jest w stanie popsuć nawet najlepiej zaplanowane - pod kątem logistycznym - przyjęcie. A zatem zanim podpiszemy wiążącą obie strony umowę, postaramy się bliżej poznać osobę, która będzie dbała o dobry nastrój wesela.

 

 

Poznajcie się


Zanim jednak zdecydujemy się na wynajęcie określonego DJ na wesele, postarajmy się sprawdzić, jaki jest jego styl. Chodzi przede wszystkim o zbadanie jego preferencji, czy obraca się w kręgu jednego gatunku muzycznego, czy raczej jest elastyczny w stosunku do oczekiwań narzeczonych. Optymalnie byłoby trafić na osobę, która zechce zagrać to, czego akurat będą chcieli młodzi.

 

Jaka muzyka?


Wielu DJ-ów oferuje swoim klientom stworzenie listy piosenek, które mają pojawić się na przyjęciu weselnym, a także wykaz tych, których absolutnie ma na nim nie być. Jeśli wybrany przez nas muzyk takiej opcji nie proponuje, wówczas warto byłoby się zastanowić nad poszukaniem innego. W końcu chyba nikt z nas nie chciałby się prosić o swoje ulubione piosenki na tak wyjątkowym przyjęciu, jakim jest bez wątpienia wesele.

Równie ciekawym rozwiązaniem jest utworzenie listy piosenek przeznaczonych do tańca, a także tych, które miałyby się pojawić podczas spożywania posiłków. Takie kwestie warto ustalić wcześniej niż na przyjęciu weselnym oglądać niezadowolone miny przybyłych gości.

 

Muzyk z krwi i kości


Dobry DJ na wesele to taki, który oprócz umiejętności mechanicznego odtwarzania muzyki zna się również na ich miksowaniu. W ten sposób zyskamy gwarancję, że zebrani na sali biesiadnicy będą bawić się wspaniale do samego rana.

Cenną wskazówką przy wyborze https://dj-wodzirej-na-wesele.pl/ jest oczywiście jego polecenie przez rodzinę czy znajomych. Nie mniej jednak, cały czas musimy pamiętać, że to jest nasze wesele i to my powinniśmy wybrać takiego muzyka, którego styl oraz osobowość spełni nasze oczekiwania.

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Kiedy najlepiej nawozić rośliny iglaste? Kiedy najlepiej nawozić rośliny iglaste?
  W ogrodach większość z nas chętnie sadzi rośliny iglaste, przede wszystkim dlatego, że są one ozdobą naszej posesji przez cały rok. Stały się one nieodłącznym elementem naszych [...]
 • Wszystko, co musisz wiedzieć o suchym szamponie do włosów Wszystko, co musisz wiedzieć o suchym szamponie do włosów
  Zdarzyło się, że zaspałaś i nie masz już czasu na mycie głowy? Suchy szampon jest świetnym rozwiązaniem na przywrócenie świeżości twoich włosów. Zanim jednak udasz się [...]
 • Idealne na każdą okazję - pomadki Golden Rose Idealne na każdą okazję - pomadki Golden Rose
  Pięknie podkreślone, zadbane usta to marzenie każdej kobiety. Ba, wiele z nas czyni ze swojego makijażu ust znak rozpoznawczy. Niektóre doskonale czują się z czerwoną pomadką na [...]
 • Sukienki studniówkowe A.D. 2013 Sukienki studniówkowe A.D. 2013
  Pogoda za oknem w pełni jesienna i wszystko wskazuje na to, że w tym roku ciepłych dni już nie będzie. Łatwo więc wywnioskować, że nie ubłagalnie zbliża się zima, wraz z nią Boże [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Kiedy najlepiej nawozić rośliny iglaste?
 
W ogrodach większość z nas chętnie sadzi rośliny iglaste, przede wszystkim dlatego, że są one ozdobą naszej posesji przez cały rok. Stały się one nieodłącznym elementem naszych [...] czytaj więcej »