Kobieta

Dzisiaj jest 19.10.2021. Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Manicure francuski w wersji (nie)klasycznej

Manicure francuski został wymyślony przez paryskich projektantów mody na potrzeby… manekinów. Ich dłonie miały pasować do wszystkich kolorów ubrań. Wiosną i latem tego roku wkracza on w nowy etap, a kolor biały czy różowy odchodzi do lamusa!

 

Ten sposób malowania paznokci nigdy nie wychodzi z mody. Lato tego roku również nie będzie wyjątkiem. Na imprezach rządzić będą końcówki czerwone, fioletowe i złote. Dodatkowo, w tym roku stawiamy na kontrasty. Kolejne modne kolory tegorocznego lata to róż i pomarańcz, zawsze modne w okresie letnim. W wakacje możemy jednak eksperymentować dowoli - nie bójmy się więc bawić kolorami. Poza tym, modny stał się również manicure, gdzie zamiast końcówki, innym lakierem malujemy macierz paznokcia (mały półksiężyc u nasady paznokcia). Pamiętajmy, że latem królować będą paznokcie przycięte tuż nad opuszkiem palca oraz spiłowane na okrągło.

 

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Zasłony: elegancja w salonie
 
   Zasłony to nieoceniony element dekoracyjny każdego salonu, który nadaje pomieszczeniu majestatycznego wyglądu. Bez nich dom nie wyglądałoby tak samo. Ważne jest, by [...] czytaj więcej »