Kobieta

Dzisiaj jest 06.06.2023. Imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego

Mini kombajn kosmetyczny

 

Gabinet kosmetologiczny prędzej czy później staje przed problemem rozszerzenia zakresu usług. Chciałby oferować klientom więcej i lepiej, ale jednocześnie nie inwestować dużych pieniędzy w urządzenia. Mogą się nie opłacać. I co robić? Logiczne jest, że trzeba jakoś wyjść z sytuacji.

Takim wyjściem może stać się mini kombajn kosmetyczny, który pozwala na wykonywanie zabiegów kosmetycznych oczyszczania twarzy oraz poprawy zdrowia i wyglądu skóry: fale radiowe pomocne przy utracie jędrności skóry, liposukcja ultradźwiękowa przy otyłości miejscowej, dermomasaż przy cellulicie.

 

Czym jest mini kombajn kosmetyczny?

Mini kombajn kosmetyczny to wielofunkcyjne urządzenie, umożliwiające wykonanie kilku zabiegów. Jedna funkcja = jedna procedura. Biorąc pod uwagę, że wszystkie funkcje są dostarczane w 1 urządzeniu, koszt każdego jest dużo niższy. W rzeczywistości kombajn pozwala zaoszczędzić 30-35% na zakupie sprzętu. Czasami nawet więcej

 

Fale radiowe


Mini kombajn kosmetyczny 5w1 emituje fale w zakresie częstotliwości radiowych. Pod wpływem fal RF dochodzi do rozgrzania tkanek (45-55oC), co przyczynia się do zagęszczania cząsteczek białka i rozpoczyna procesy regeneracyjne. Zabieg jest popularny jako zabieg przeciwstarzeniowy.

 

Po zakończonej procedurze ilość zmarszczek jest zauważalnie zmniejszona, skóra staje się gładka i elastyczna. Podczas działania urządzenia energia elektryczna zamienia się na elektromagnetyczną i przedostaje się do tkanek.

 

Mini kombajn kosmetyczny doskonale sprawdza się w pobudzaniu fibroblastów do regeneracji i produkcji kolagenu i elastyny. Jaki zapewnia efekt? Fale radiowe zapewniają wygładzenie zmarszczek, ujędrnianie skóry i poprawę owalu twarzy, usuwanie obwisłych policzków i drugiego podbródka.

 

Jest to rodzaj stymulacji elektrycznej, która pomaga zwiększyć kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnić usuwanie toksyn i nadmiaru wody. Mini kombajn kosmetyczny 5w1 jest wzbogacony o wiązkę lasera półprzewodnikowego o długości fali 650 nm, wzmacniając w ten sposób efekt liftingujący.

 

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja niechirurgiczna to nowoczesny sprzętowy zabieg mający na celu korektę miejscowych złogów tłuszczu w jamie brzusznej, udach, pośladkach, kolanach. Charakterystyczną cechą tego zabiegu jest absolutna bezbolesność i wysoka skuteczność. Podczas zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pacjent odczuwa delikatne mrowienie i ciepło w obszarze zabiegowym oraz słyszy w uszach subtelny dźwięk, co jest absolutnie normalne. Wskazaniami do zabiegu są zlokalizowane złogi tłuszczu i cellulit (formy włókniste i obrzękowe).

 

Mini kombajn kosmetyczny 5w1 pozwala skutecznie i bezpiecznie usunąć nadmiar objętości nie tylko w okolicy pułapek tłuszczowych, ale także na barkach, ramionach, podbródku. Ukierunkowane działanie skupionych ultradźwięków jest nieinwazyjne, bezpieczne, nie wpływa na inne tkanki miękkie i pozwala kosmetologowi na wykonanie rzeźbiarskiej liposukcji bez operacji i nacięć, zwracając większą uwagę na obszary problemowe.

 

Dermomasaż

Dermomasaż pobudza ukrwienie oraz układ limfatyczny. Stymuluje również aktywność fibroblastów, usuwanie zrostów w tkance tłuszczowej, zapewniając pacjentom znaczną redukcję cellulitu.

 

Podczas zabiegu dermomasażu naczynia włosowate rozszerzają się, dzięki czemu dochodzi do poprawy ukrwienia i usuwania produktów przemiany materii. Mini kombajn kosmetyczny 5w1 z funkcją dermomasażu jest alternatywą dla tradycyjnego manualnego masażu skóry, aby pobudzić przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, a jednocześnie pozbyć się zawartych w nich grudek tłuszczowych.

 

W tym przypadku wykorzystuje się zjawisko podciśnienia w połączeniu z masażem, połączenie to gwarantuje redukcję cellulitu, rozstępów, odżywienie i wzmocnienie skóry. Zapewnia modelowanie sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej, wspomaganie drenażu limfatycznego, poprawa krążenia krwi i odżywienie skóry, likwidacja rozstępów.

 

Dlaczego warto kupić mini kombajn kosmetyczny?

 • Oszczędność pieniędzy. Mini kombajn kosmetyczny 5 w 1 jest znacznie tańszy niż 5 urządzeń osobno.
 • Oszczędność miejsca. Takie kombajny kosmetyczne są idealne dla kosmetologów z małym gabinetem.
 • Minimalizacja ryzyka.  Za każdym razem, gdy kupuje się sprzęt, podejmuje się ryzyko. Nikt nie może zagwarantować, że przyciągnie się tym wystarczającą liczbę klientów. Mini kombajn kosmetyczny minimalizuje ryzyko nieodzyskania zainwestowanych pieniędzy.
 • Wzrost zysków. Klient chętniej zgodzi się na wykonanie dodatkowego zabiegu, jeśli kosmetolog może zacząć to robić w 30 sekund. Teraz najważniejsze jest, aby dowiedzieć się, jakie procedury i kiedy logiczne jest połączenie ich ze sobą.
 • Możliwość dotarcia do różnych grup docelowych. Kosmetolodzy mogą zaoferować wiele zabiegów, ponieważ mini kombajn kosmetyczny posiada funkcje dla różnych grup wiekowych, co pozwoli znacznie poszerzyć bazę klientów.

 

Posiadanie takiego sprzętu kosmetycznego w gabinecie kosmetologicznym jest wyraźnym wyznacznikiem wysokiej jakości poziomu profesjonalizmu, reputacji salonu jako całości, ponieważ świadczy o ciągłym doskonaleniu i podnoszeniu swoich umiejętności. Producent mini kombajnu kosmetycznego 5w1 organizuje szkolenia w oparciu o te urządzenia.

 

Mini kombajny kosmetyczne znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/ 

Zobacz też pakiet zabiegów pielęgnacyjnych w Łodzi.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Skóra i kości Skóra i kości
  Żyjemy w świecie, w którym dużą rolę odgrywa wygląd fizyczny i dobra prezentacja własnego ciała. Powoduje to, że wiele z Was dla posiadania szczupłej sylwetki decyduje się na zmiany [...]
 • Chapeau bas! Kapelusznik z krainy luksusu Chapeau bas! Kapelusznik z krainy luksusu
  Efektowne, ozdabiane piórami, obszywane futrem, fantastyczne i futurystyczne nakrycia głowy angielskiego projektanta Philipa Treacy'ego totalnie zrewolucjonizowały współczesne [...]
 • Praktyczne porady do stosowania w domu Praktyczne porady do stosowania w domu
  Życie to dżungla, w której każdy chce przetrwać. Jednemu wychodzi to lepiej, innym gorzej, natomiast każdemu się udaje. Co warto więc robić w życiu, aby sobie pomagać tam gdzie tylko [...]
 • Jak wybrać idealne bikini? Kostiumy od Triumph Jak wybrać idealne bikini? Kostiumy od Triumph
  Żadna z nas nie ma doskonałego ciała, zawsze znajdzie się coś, co chcemy ukryć. W przypadku kupowania ubrań powinnyśmy dobierać je odpowiednio do figury – tak samo jest z bikini. Jaki [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Skóra i kości
 
Żyjemy w świecie, w którym dużą rolę odgrywa wygląd fizyczny i dobra prezentacja własnego ciała. Powoduje to, że wiele z Was dla posiadania szczupłej sylwetki decyduje się na zmiany [...] czytaj więcej »