Kobieta

Dzisiaj jest 28.09.2022. Imieniny: Luby, Wacława, Salomona

Naszyjniki z kamieni - ponadczasowa biżuteria

Nie da się ukryć, że naturalne naszyjniki z kamieni przyciągają spojrzenia - i to nie tylko osób doskonale znających się na modzie. Ich klasyczna, aczkolwiek ponadczasowa forma sprawia, że nabierają one naprawdę wyjątkowego charakteru. Dzięki zaś prawdziwemu bogactwu naturalnych kamieni, każda kobieta jest w stanie dobrać odpowiadający jej preferencjom naszyjnik z kamieni, doskonale komponujący się z wszelką inną wykorzystywaną przez nią biżuterią.

Biżuteria z kamieni cieszy się popularnością od bardzo wielu lat - i trudno się temu dziwić. Naszyjniki wykonane z naturalnych kamieni doskonale komponują się z zarówno wytwornym, eleganckim ubiorem wyjściowym, jak i bardziej casualowymi kreacjami. Stanowią one doskonała, wszechstronną ozdobę i odpowiednie uzupełnienie praktycznie każdej kreacji.

Biżuteria z nutą magii

Niezależnie od wiary w moc magii, czy też ezoteryki, nie ma co ukrywać, że naszyjniki z naturalnych kamieni mają w sobie coś wyjątkowego. Dzięki bogatemu wzornictwu dodają one klasy i zmysłowości, podkreślając naturalne cechy kobiecości, pozwalając ujawnić ukryty w każdej kobiecie potencjał. Wielu twierdzi też, że kamienie naturalne w naszyjnikach są swego rodzaju talizmanami i odpowiednio dobrane przyciągną masę pozytywnych mocy ku właścicielce. Kwarc dla przykładu ma pomóc w oczyszczeniu aury i odzyskaniu równowagi psychicznej, natomiast turkus emanuje życiodajną energią. Ile w tym prawdy? Najlepiej będzie, jeśli każdy przekona się o tym na własną rękę.

Jak wybrać naszyjnik z naturalnych kamieni?

Dobór odpowiedniego naszyjnika z kamieni jest z pewnością bardzo indywidualną kwestią. Powinien on podkreślać urodę noszącej go kobiety. Bardzo dobrą decyzją będzie zatem dopasowanie go do dotychczas noszonej biżuterii, Elegancki turkus, przykładowo, idealnie sprawdzi się w kompozycji ze złotem, jak i srebrem. Oczywiście jednak, nie warto popadać w skrajność i rezygnować z upragnionego naszyjnika tylko dlatego, że nie pasuje do aktualnie modnej kreacji.

Wybierając naszyjniki z kamieni decydować się warto tylko na biżuterię najwyższej jakości, oferowaną przez renomowanego jubilera. Jedynie taka biżuteria będzie bowiem cieszyć oczy i wiernie służyć przez lata.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Jak wybrać bezpieczne zabawki dla malucha? Jak wybrać bezpieczne zabawki dla malucha?
  Zabawki są ważnym elementem w życiu dziecka. Pomagają się rozwijać oraz zapewniają sporo radości. Jak zadbać o to, aby nie były one przyczyną kłopotów?   Wszystkie [...]
 • Wielofunkcyjne urządzenia do sprzątania Wielofunkcyjne urządzenia do sprzątania
     Sprzątanie to zajęcie, które ma wąską grupę zwolenników. Większość z nas sprząta, bo musi. Rzadko kiedy zdarza się, że ktoś lubi to robić. Dlatego też warto [...]
 • To będziemy nosić w najbliższym sezonie! To będziemy nosić w najbliższym sezonie!
  Chociaż za oknem jeszcze obserwujemy mrozy, już niedługo nadejdzie wiosna! Pewnie wiele naszych czytelniczek chce pozbyć się ciężkich, zimowych ciuchów i wskoczyć w coś [...]
 • Jaki peeling kosmetyczny jest najlepszy? Jaki peeling kosmetyczny jest najlepszy?
  Peeling to jeden z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych, przede wszystkim ze względu na jego działanie oraz dostępność. Do najważniejszych efektów stosowania peelingów [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Jak wybrać bezpieczne zabawki dla malucha?
 
Zabawki są ważnym elementem w życiu dziecka. Pomagają się rozwijać oraz zapewniają sporo radości. Jak zadbać o to, aby nie były one przyczyną kłopotów?   Wszystkie [...] czytaj więcej »