Kobieta

Dzisiaj jest 23.02.2020. Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Nowatorska powieść internetowa "Zły umysł"

Zły umysł to opowieść o walce z samym sobą. Poznajemy główną bohaterkę - Lisę Buckerfield, która zmaga się ze swoimi problemami. Porzucona przez męża, pozostawiona sama sobie. Jest przytłoczona wydarzeniami z przeszłości i coraz gorzej sobie z tym radzi. W końcu zaczyna nękać ją choroba psychiczna, której skutki mogą być niewyobrażalne...

Pomysł na tę ideę zrodził się zupełnie niespodziewanie. Chcę przedstawić świat, który powstał w niebanalnym umyśle, tak aby potencjalny czytelnik poznał siłę swojej wyobraźni. Całość jest publikowana w częściach i być może to trochę szalone, ale chciałbym aby ta opowieść nie miała końca... To jednak tylko początkowe założenie.

Co dzień powstają nowe słowa tej niezwykłej historii, którą można czytać na tym facebookowym profilu - https://www.facebook.com/ZlyUmysl1.

Cierpliwość wskazana!

 

 

Kim jest autor?

Emen - młody, początkujący pisarz, który z zamiłowaniem rozwija swój talent. Jego zainteresowania związane z psychologią oraz parapsychologią, sprawiły, że znalazł na siebie sposób. Powiększające się wciąż grono czytelników jego nowatorskiej powieści pokazuje, że jednak warto walczyć o swoje marzenia.

Swoją artystyczną przygodę rozpoczął w bardzo młodym wieku, kiedy to miał 5 lat i zaczął pisać swoje wiersze. Udział w konkursach, nagrody, wyróżnienia... Potem przyszła nauka gry  na pianinie, ale nic z tego nie wyszło. Lata mijały, a artystyczna dusza domagała się spełnienia. Tak więc swoją przygodę z pisaniem "na poważnie" zaczął nieco ponad rok temu. Ukrywał swoje zainteresowania, ponieważ nie czuł się na tyle pewny swoich umiejętności aby móc podzielić się swoją twórczością z innymi. Pierwsza powieść która wyszła spod jego pióra, zdecydowanie nie spełniła oczekiwań samego autora. Potem przyszedł czas na następną... Ta jednak również, nie była wystarczająco dobra i przez to przyszła chwila zwątpienia. Po drodze pojawiły się problemy życia codziennego - szkoła, praca, rodzina. Pisanie zeszło na dalszy plan i nic nie wskazywało na to, że kiedyś jeszcze coś zostanie stworzone.

Nadszedł jednak dzień kiedy nastąpił przełom - zainspirował się filmem dokumentalnym o chorobach psychicznych. W jego umyśle narodził się ciekawy i niezwykły pomysł. Jako, że zawsze czuł się artystą niespełnionym, postanowił zmobilizować się i ponownie pisać. Pierwsze strony pisane z zapartym tchem, wciąż nie były do końca tym czego oczekiwał od siebie. Choć wyobraźnia była niezwykła, przelanie obrazów na kartkę było wciąż trudne. Z każdym dniem doskonalił swoje umiejętności pisarskie i tak oto dziś, możemy czytać jego nowatorski horror psychologiczny „Zły umysł”.

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Czym zajmuje się ginekologia onkologiczna?
 
   Ginekologia onkologiczna to dziedzina medycyny, która wyodrębniła się stosunkowo niedawno w odpowiedzi na olbrzymie zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu [...] czytaj więcej »