Kobieta

Dzisiaj jest 23.07.2018. Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

Piękne rzęsy bez tuszowania? Nie ma problemu.

Chyba każda kobieta chciałaby mieć piękne rzęsy, bez codziennego malowania ich. Od pewnego czasu jest to możliwe ponieważ wiele salonów kosmetycznych ma w swoich usługach zabieg przedłużania rzęs. Jest kilka metod przedłużania rzęs, jednak najpopularniejszą jest metoda 1:1, czyli do każdej naturalnej rzęsy za pomocą specjalnego kleju zostaje doczepiona rzęsa (najczęściej jedwabna). Utrzymują się one od 6 do 8 tygodni ponieważ, tyle właśnie trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy.  Po upływie tego czasu powinniśmy udać się do kosmetyczki na uzupełnienie braków. Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 daje więc bardzo trwałe efekty, jest bezbolesny i nieszkodliwy dla zdrowia. Doczepianie rzęsy mają różną długość i grubość. Kosmetyczka dobiera je w zależności od tego jaki efekt chce otrzymać klientka. 

Karnawał jeszcze się nie skończył dlatego można zdecydować się na odważniejszy look i wybrać dłuższe rzęsy bądź też kolorowe (takie też są dostępne) by otrzymać jeszcze bardziej spektakularny efekt. Możemy też zdecydować się na rzęsy o średniej długości, wtedy otrzymamy bardzo naturalny efekt. Rzęsy będą ładnie wydłużone i podkręcone. Takie rzęsy z powodzeniem możemy nosić na co dzień  (uwierzcie mi że robi tak wiele kobiet). Dzięki temu codziennie rano gdy spojrzymy w lustro zobaczymy piękne, bardzo widoczne rzęsy których nie trzeba już malować tuszem. 

 Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw możemy korzystać z sauny czy basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem beztłuszczowym. Nie powinno się jednak używać kosmetyków wodoodpornych, bo w mleczkach i preparatach do demakijażu wodoodpornych kosmetyków zawarte są  tłuszcze które rozpuszczają klej i rzęsy mogłyby się odkleić. Na taki  zabieg z powodzeniem mogą  pozwolić sobie osoby noszące szkła kontaktowe, jedynie przez przystąpieniem do zabiegu należy zdjąć soczewki.

Przedłużanie rzęs w zależności od salonu i miasta w którym zabieg zostanie wykonany kosztuje od 200 do 600 zł. Za uzupełnienie zapłacimy od 80 do 150 zł. Doczepienie rzęs trwa dość długo (ok. 2-3 godzin). Jednak warto poświęcić te kilka godzin, bo efekt jest powalający. Polecam każdemu.

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

45698Komentarz dodany w dniu: 28-05-2014 22:03

jak można przykleić sobie plastik w okolice oka?? dziewczyny przecież to jest straszne! są lepsze sposoby na piękne rzęsy np odżywki, serum na wzrost rzęs - polecam Refectocil BeautyLash - składniki naturalne (bez hormonów - chyba jedyny na rynku). Bezpieczny i skuteczny!!

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Jakie pytania najczęściej pojawiają się na rozmowach kwalifikacyjnych?
 
    Osoby poszukujące pracy doskonale wiedzą, że rozmowa kwalifikacyjna to przepustka do otrzymania posady. W sieci można znaleźć zarówno przykładowe pytania, jakie [...] czytaj więcej »