Kobieta

Dzisiaj jest 26.11.2022. Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

POLE DANCE – WULGARNOŚĆ CZY LEKKOŚĆ RUCHU I FINEZJA?

Już od jakiegoś czasu możemy obserwować coraz to prężniej rozwijający się kierunek tańca jakim jest pole dance.
Dla przeciętnego człowieka jest to zwykły taniec na rurze kojarzony z roznegliżowanymi dziewczynami tańczącymi w klubach go go. Trochę prawdy w tym tkwi, lecz mało która z tychże dziewczyn posiada prawdziwe umiejętności jakie pokazują zawodniczki na mistrzostwach pole dance.

Główne podłoże pole dance to gimnastyka i lekkość ruchu na bardzo wysokim poziomie.
Zanim jakakolwiek kobieta zacznie swój „pierwszy raz” z rurą jest uczona prawidłowego obchodzenia się z nią, rozciągania odpowiednich partii mięśni, poznawania barier swojego ciała i dalszej pracy nad nim.
Nie jest to łatwe. ALE. Jak mawiają coachowie: TRZEBA PRÓBOWAĆ.
Nauka jednej z figur trwa tygodniami. Jednak, gdy w końcu jej się nauczysz czujesz ogromny przypływ radości. Wspięłaś się o level wyżej. Czujesz, wówczas, że jesteś na dobrej drodze aby zostać swoją osobistą królową pole dance.Trenerzy w szkołach pole dance to bardzo wyrozumiałe osoby. Zdają sobie sprawę, że laicyzm w tej dziedzinie jest czymś normalnym. Oni sami latami praktykowali, by być w tym miejscu gdzie teraz są.
Nie masz czego się obawiać. Nikt nie będzie dla Ciebie niemiły a nawet przyjmą Cię z otwartymi ramionami i uśmiechem.
Więc jeśli dalej się wahasz – zapisz się!Każde miasto w Polsce, które posiada szkołę pole dance ma te same wymagania. Chęć do pracy i strój składający się z krótkich szortów oraz topu. Ćwiczenia głównie wykonywane są na boso.Dzięki pole dance nauczysz się cierpliwości, której to nam kobietom często brakuje.
Po drugie w końcu zaakceptujesz swoje ciało. Zobaczysz, że jest piękne, a Ty wewnątrz masz ogrom seksapilu, którego nie potrafiłaś dojrzeć przez wiele lat.
W ten sposób wzmocnisz swoje ciało nie tylko w sferze fizycznej ale również psychicznej.Możliwe, że na początku staniesz się głównym punktem rozmów swoich koleżanek lecz później widząc Twoją przemianę zaczną Ci zazdrościć. Po roku intensywnej pracy zaprezentujesz im się pełna wdzięku i gracji oraz przełamiesz stereotyp wulgarności niesionej przez pole dance. 

 

Autor: Anastazja Zatorska

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Makijaż idealny na wiosnę! Makijaż idealny na wiosnę!
  Sezon wiosna – lato w makijażu będzie niósł ze sobą ciekawe trendy, nieoczywiste barwy, a przy tym bardzo intrygujące propozycję kolorystyczne.   Sezon ten na pewno nie [...]
 • Bądź modna jesienią Bądź modna jesienią
  Jesień to trudny czas dla wszystkich fashionistek – czas modę połączyć ze zdrowym rozsądkiem, bo sezon przeziębień nie skazał nas na przymusowe siedzenie w domu. Czy oznacza to [...]
 • Dzbanki i butelki z filtrem Dzbanki i butelki z filtrem
    Bycie „eko” staje się coraz bardziej modne. To dobrze, ponieważ jest to bardzo potrzebne nam i planecie. Niektórzy nie zwracają na tą sprawę uwagi, drudzy starają [...]
 • Zadbaj o swoją formę zimą - zbędna tkanka tłuszczowa Zadbaj o swoją formę zimą - zbędna tkanka tłuszczowa
  Wielkimi krokami zbliża się zima. Mimo że listopad w tym roku był nadzwyczaj ładny, nieubłagalnie coraz częściej zdarza się myśleć o  śniegu, mrozie i chłodzie. Ciepłe herbatki [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Makijaż idealny na wiosnę!
 
Sezon wiosna – lato w makijażu będzie niósł ze sobą ciekawe trendy, nieoczywiste barwy, a przy tym bardzo intrygujące propozycję kolorystyczne.   Sezon ten na pewno nie [...] czytaj więcej »