Kobieta

Dzisiaj jest 22.09.2021. Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

Prezenty, których się nie zapomina

   Urodziny, jedna z ważniejszych uroczystości w ciągu roku. Celebrowana zarówno przez małych jak i dużych. Zazwyczaj łączą się z nimi wspaniałe uczucia: radość, szczęście, poczucie więzi z bliskimi, wdzięczność. Jednak często poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby to nie lada wyzwanie. Często buszując po sklepach lub przeglądając strony internetowe zadajemy sobie pytanie co będzie idealne na urodziny?

 

Niespodzianki dla dzieci

 

    W zależności kto jest jubilatem mamy trochę inną sytuację. W przypadku prezentów dla dzieci, bywa różnie. Maluchy ucieszą się z nowej przytulanki, ciekawego samochodu, czy książeczki o ulubionym bohaterze. Jeśli chodzi o prezenty urodzinowe dla starszych dzieci poprzeczka jest zawieszona nieco wyżej. Tu liczą się emocje jakie wywołuje prezent, czy jest ciekawy, przykuwa uwagę i co ważne, nie tylko bawi, ale i uczy. Planując niespodziankę dla dziecka warto odejść od sztampowych pakunków, na rzecz wspólnego spędzania czasu. Ważne, aby prezent był dopasowany do osobowości dziecka, jego zainteresowań oraz potrzeb.

 

   Niezapomnianym prezentem mogą być wyścigi na torze gokartowym, które dostarczą niezapomnianych emocji, plastyczne zajęcia z decoupage, czy kurs tańca. Młodzieży spodoba się dzień na strzelnicy, nauka jazdy samochodem wyścigowym lub wyjście na koncert. Propozycje takich emocjonujących prezentów możemy znaleźć na stronie https://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-urodziny.  Takie atrakcje zostaną zapamiętane na zawsze, a urodziny staną się wspaniałym wspomnieniem o wspólnym spędzaniu czasu, a nie tylko kolejną datą w kalendarzu.

Ciekawe podarunki dla dorosłych

 

   W przypadku poszukiwań prezentów dla bliskich, dorosłych osób, takich jak mąż, żona czy rodzice również warto postawić na oryginalność. Prezenty na urodziny powinny, albo być zgodne z zainteresowaniami jubilata i rozwijać jego pasje czy zamiłowania. Albo powinny go całkowicie zaskoczyć i dostarczyć niesamowitych przeżyć. W przypadku osób z wyraźnymi zainteresowaniami sprawę mamy ułatwioną, kolejna książka, obiektyw do aparatu czy wędka będą dla nich czymś wspaniałym. Trudniej jest, gdy chcemy komuś zrobić niespodziankę, jednak tu z pomocą przychodzą różnego rodzaju niezwykłe prezenty-wydarzenia.

 

   Paniom może spodobać się elegancka, wykwintna kolacja, w ciekawym miejscu np. na zamku, plaży, czy w najlepszej restauracji w mieście. Równie dobrym pomysłem będzie dzień w SPA i wykupienie relaksujących zabiegów. Dla osób nie stroniących od mocnych wrażeń doskonałym podarunkiem będzie lot balonem, kurs nauki skoków ze spadochronem, czy przelot paralotnią. Tego typu prezenty kosztują coraz mniej, dzięki szerokiej ofercie można znaleźć dogodny termin realizacji i sprawić bliskiej osobie prezent jakiego nigdy by się nie spodziewała. Oryginalny podarunek nie musi być drogi, ważne aby był dawny z serca, wzmacniał więź między bliskimi osobami i sprawiał radość osobie obdarowanej. 

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Kawa w tabletkach Kawa w tabletkach
     Większość z nas jest przyzwyczajona do tradycyjnego zaparzania kawy mielonej, a jest ona również używana w tabletkach, saszetkach i kapsułkach. Pewnie nawet nie wszyscy [...]
 • III Krakowska szalona wymiana ubrań III Krakowska szalona wymiana ubrań
  Zapraszamy was na trzecią Krakowską edycję Ciuchowiska czyli wymiany ubrań i dodatków. Widzimy sie w Cafe Foyer. Wymiana odbywać się będzie na stołach. Na miejscu bar zaopatrzony z [...]
 • Kiedy przyszła mama powinna skorzystać z porady genetycznej? Kiedy przyszła mama powinna skorzystać z porady genetycznej?
  Kobiety często myślą, że skoro są zdrowe i nie miały problemu z wcześniejszymi ciążami, trudność z poczęciem bądź poronienia nie mogą mieć podłoża genetycznego. Tymczasem okazuje [...]
 • Aktywne Emolienty Na Bazie Oleju Konopnego Aktywne Emolienty Na Bazie Oleju Konopnego
  Aktywne Emolienty CutisHelp to kompleksowa linia specjalistycznych preparatów do pielęgnacji skóry z objawami AZS, egzemy, łuszczycy, odleżyn, odparzeń, poparzeń, żylakowego [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Kawa w tabletkach
 
   Większość z nas jest przyzwyczajona do tradycyjnego zaparzania kawy mielonej, a jest ona również używana w tabletkach, saszetkach i kapsułkach. Pewnie nawet nie wszyscy [...] czytaj więcej »