Kobieta

Dzisiaj jest 22.09.2021. Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

Profesjonalna sesja walentynkowa

Walentynki tuż, tuż. Warto zatem pomyśleć jak uwiecznić te piękne, wspólnie spędzone dotąd chwile. Dobrym rozwiązaniem od niedawna stała się profesjonalna sesja zdjęciowa. Coraz więcej par decyduje się zainwestować swoje oszczędoności w tego radzaju zabawę i doświadczenie.

Gdzie owocem współpracy będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. O słuszności tego trendu, jakże prężnie rozwijającego się spytaliśmy młodego fotografa, Łukasza Kowalskiego. Także On przygotował dla Was szczególną ofertę walentynkową, z którą niewypadałoby się nie zapoznać! Zatem zapraszamy wszystkich miłośników blasków fleszy do przeczytania krótkiego wywiadu z naszym gościem specjalnym! 

Czym dla Ciebie są walentynki?

-Dla mnie walentynki to kolejny zwykły dzień w kalendarzu. Miłość powinniśmy pielegnować każdego dnia. Dlatego myślę, że jest to bardziej dzień dla tych, którzy w pędzie dzisiejszego świata zapominają o swojej drugiej połówce i należy im o tym przypomnieć by nie stracili tej osoby, którą tak na prawdę kochają.


Czy uważasz, że zdjęcia to doskonała forma pozwalająca upamiętnić wyjątkowe chwile?

-Fotografia to emocje, chwila i ten jeden szczególny kadr. Wracając do tej fotografii po kilku latach widzimy w niej nie tylko uchwyconą jedną kaltkę filmu ale wspomnienia. Osoby ze zdjęcia przypominają sobie całą pracę, zabawę, która doprowadziła do tego wspaniałego ujęcia.


Co chciałbyś wydobyć z tego typu sesji? Czym będziesz się kierował robiąc walentynkowe zdjęcia?

-Przede wszystkim takie zdjęcia mają pokazywać emocje dwojga kochających się ludzi. Zatem jest to praca zespołowa. Tak więc para musi pokazać mi swoje emocje, które ja postaram sie uchwycić w najkorzystniejszym momencie. Poza tym jest to również ciekawe doświadczenie, które dostarcza dużo śmiechu i zabawy. 


Czy osoby zainteresowane sesją muszą przyjść z opracowanym wcześniej przez siebie scenariuszem/pomysłem na zdjęcia?

-Osoby chętne na zdjęcia nie muszą mieć własnego pomysłu. Jednakże zawsze wcześniej staram się porozmawiać i poznać ich oczekiwania. Jeśli jednak mają własne pomysły staram się je zrealizować. 


Jaka panuje atmosfera na Twoim planie zdjęciowym?

-Fotografia ludzi to dla mnie przede wszystkim dobra zabawa i przyjemność poznawania nowych osobowości. Lubię jak jest wesoło i bezstresowo. Zatem zawsze staram się by na mojej sesji było ciekawie i zabawnie. Uważam, że luźna atmosfera ułatwia i uprzyjemnia spędzony wspólnie czas.


Z jaką ceną muszą liczyć sie potencjalni chętni?

-Cena jest uzależniona od rodzaju sesji i zaangażowanego do niej zespołu (np. stylista, wizażysta). Pomocyjna cena kilku ujęć sesji walentynkowej zaczyna się już od 100zł.


Jaki jest Twój bagaż doświadczeń?

-Mam za sobą kilkadziesiąt sesji. Nie tylko narzeczeńskich ale również ślubnych. A także początkujących foto modelek. Każdy człowiek ma inny charakter. Zatem można poznać wielu ciekawych ludzi i co najważniejsze na sesji łaczy nas jeden wspólny cel "dobra fotografia" 

Czym możesz się pochwalić?

-Przede wszystkim uśmiechem osób oglądających efekty mojej pracy oraz samą przyjemnością fotografowania, którą można we mnie dostrzec na pierwszy rzut oka. Zapraszam więc do mojego portfolio www.kowales.blogspot.com

 

źródło zdjęć www.kowales.blogspot.com

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Indywidualne wkładki do butów Indywidualne wkładki do butów
    Chociaż to właśnie stopy odgrywają kluczową rolę w kwestii naszej postawy – są przecież podstawą szkieletu, to niewiele z nas zdaje sobie sprawę z faktu, iż nawet [...]
 • Moda w stylu hippie. Moda w stylu hippie.
  Pierwsze skojarzenia ze stylem hippie to zapewne długie włosy, stroje pokazujące wolność i życie zgodne z naturą. Styl ten powstał na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych [...]
 • Dlaczego i jak nawilżać skórę twarzy oraz jak wybrać dobry krem nawilżający? Dlaczego i jak nawilżać skórę twarzy oraz jak wybrać dobry krem nawilżający?
     Odpowiednie nawilżenie skóry to gwarancja jej zdrowej kondycji. Ta z kolei jest kluczem do tego, że cera prezentuje się świeżo, rześko i atrakcyjnie. Właściwą [...]
 • Dacia – wybieramy nowe auto rodzinne do 40 tysięcy Dacia – wybieramy nowe auto rodzinne do 40 tysięcy
  Wytrzymałe i niezawodne, na trzyletniej gwarancji i spełniające wyśrubowane standardy bezpieczeństwa, modele Dacii mieszczą się w zasięgu cenowym przeciętnej rodziny. Dzięki poczynionym [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

justynka14Komentarz dodany w dniu: 14-02-2012 09:59

Dzien dobry panu Widzialam pana zdjecia i bardzo chce miec u pana sesje zdjeciowa.

kowalesKomentarz dodany w dniu: 14-02-2012 14:13

Dzień dobry :) proszę napisać do mnie na email kowaless@gmail.com Pozdrawiam Serdecznie

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
  kurs pierwszej pomocy online

  zapraszamy serdecznie do szkoleń pierwszej pomocy przedmedycznej online kursy szkolenia w kategoriach kurs pediatryczny

  Halter dla konia pełni funkcję pomocniczą podczas kontaktu z koniem. Pozwalają uzyskać nad nim kontrolę oraz zwrócić i utrzymać jego uwagę.

Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Indywidualne wkładki do butów
 
  Chociaż to właśnie stopy odgrywają kluczową rolę w kwestii naszej postawy – są przecież podstawą szkieletu, to niewiele z nas zdaje sobie sprawę z faktu, iż nawet [...] czytaj więcej »