Kobieta

Dzisiaj jest 26.11.2022. Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

Sukienki studniówkowe A.D. 2013

Pogoda za oknem w pełni jesienna i wszystko wskazuje na to, że w tym roku ciepłych dni już nie będzie. Łatwo więc wywnioskować, że nie ubłagalnie zbliża się zima, wraz z nią Boże Narodzenie, Sylwester, a chwilę potem czas studniówek. Z naszych redakcyjnych obserwacji wynika, że tegoroczne maturzystki małymi krokami przygotowują się do tej jedynej i niepowtarzalnej nocy i już w październiku szukają inspiracji na studniówkowe kreacje.

Studniówka to impreza typowo szkolna, więc strój z wiadomych przyczyn nie może być zbyt wyzywający. Podczas wyboru sukienki na studniówkę, należy pamiętać, że na tę okoliczność najbardziej będą pasować sukienki na wąskich lub szerokich ramiączkach, w ostateczności bez nich. Sukienka studniówkowa powinna przede wszystkim mieć zakryte plecy, ewentualnie sprawiać takie wrażenie. Długość zależy wyłącznie od własnych upodobań, aczkolwiek warto pamiętać, żeby nie była zbyt krótka lub nie miała za dużego rozcięcia z tyłu. Preferowane kolory to czarny, czerwony, biały i czerwony, ale nie tylko. Wiele z Was zapewne wybierze sukienki szare, różowe czy fioletowe. Jednak elegancka kreacja podczas studniówki to nie tylko sukienka - licza się także dodatki, które trzeba odpowiednio dobrać do kroju i kolorystyki sukni oraz buty. Do zakup butów należy przyłożyć się najbardziej, ponieważ będzie trzeba wytrzymać w nich całą noc. Po zakupie warto na kilka godzin założyć nowo kupione obuwie, ponieważ jak to zwykle bywa w przypadku butów, po studniówce, mogą na stopach pozostać niemiłe wspomnienia w postaci otarć i odcisków.


Najlepszym wyborem na studniówkę będzie sukienka w kolorze czarnym. Dla Pań tańczących Poloneza zminimalizuje koszt, ponieważ nie trzeba kupować dwóch sukienek, jednej do Poloneza, drugiej do zabawy. W tym przypadku nie musimy zabierać ze sobą dodatkowej sukienki, a co za tym idzie, zbędnych bagaży. Studniówka to ważny element przygotowań do matury i także przed nią może pojawić się stres, przez który można zapomnieć zabrać to co potrzebne, dlatego ilość potrzebnych rzeczy należy ograniczyć do minimum. Drugą stroną medalu jest fakt, czarne suknie na pewno będą przeważać i większość dziewczyn na sali będzie mieć na sobie sukienki właśnie w tym kolorze. Chcąc mieć jedyną i niepowtarzalną kreację trzeba do poszukiwać przyłożyć się bardziej i wyszukać strój np. w kolorze fioletowym z ciekawym krojem sukienki, starannie dobierając dodatki.

1. Sukienka z dekoltem zdobionym sztrasami. Cena 59.99 zł (bonprix.pl)
sukienki studniówkowe 2013, Suknie na studniokwe

2. Sukienka plisowana z paskiem pod biustem z mieniących się kamieni. Cena 109.99 zł (bonprix.pl)
sukienki studniówkowe 2013

3. Tiulowa sukienka, o balowym kroju. Cena 209.25 zł (jestesmodna.pl)
sukienki studniówkowe

4. Sukienka HS15940 podkreślająca kształt ciała. Cena 149.00 zł (galeria-mody.com.pl)
studniówka 2013

5.Prześliczna koktajlowa, czerwona sukienka. Cena 199.00 zł (twojesukienki.pl)
sukienki na studniówkę

Podsumowując temat sukienek studniówkowych warto wspomnieć o tym, że aby bal maturalny się udał, oprócz kreacji należy zadbać również o odpowiedniego partnera. Należy z nim ustalić kolor koszuli oraz krawata, tak by jego ubiór współgrał z naszym. Jeżeli studniówka się uda, matura pójdzie jak płatka! Wspomnienie po balu pozostanie na długo w naszej pamięci...

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

patkaKomentarz dodany w dniu: 26-11-2012 15:41

Kiedy pojawią się sukienki w sklepach na studniówkę 2013???

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Filozofia życia przekłada się na tegoroczne trendy ogrodowe
 
Według stylistów w tym sezonie modny ogród powinien wyglądać naturalnie. I wcale nie chodzi o pozostawienie ogródka bez opieki, ale o to, aby wykorzystać [...] czytaj więcej »