Kobieta

Dzisiaj jest 18.01.2022. Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

Walentynki: Prezent dla drugiej połówki

Zbliżają się walentynki i już czas pomyśleć o prezentach dla drugiej połówki. Dobrze jednak wiemy, że nie jest to tak proste, jakby się mogło wydawać. Zależy nam na tym, aby upominek był oryginalny, jednak same nie możemy wymyślić nic ciekawego. Oto kilka pomysłów na udany prezent.

Źródło: Blogspot.com

Na początek musimy dokładnie zastanowić się nad kategorią prezentu. Nie wybierajmy go pod swoim kątem. Zastanówmy się nad zainteresowaniami i osobowością partnera. Zagorzały fan piłki nożnej nie będzie zadowolony, jeżeli dostanie rękawicę baseball’ową. Jeszcze większą gafę popełnimy kupując partnerowi gadżety klubu, którego jest on przeciwnikiem.

Przejrzyjmy różne strony internetowe z pomysłami na prezent oraz e-sklepy, wybierzmy się na zakupy… Na pewno znajdziemy coś idealnego dla naszej połówki.

Jeżeli natomiast chcemy zafundować jej coś naprawdę oryginalnego i ciekawego, warto przemyśleć różne kursy, np. fotografii (w tym przypadku, cena wacha się od 600 do 800 zł), jazdy koparką itd. Jeszcze lepszym pomysłem jest wykupienie jazdy za kierownicą wybranego modelu samochodu (Ferrari, Lamborghini, Dodge… - przedział cenowy: 700 zł i w górę). Możemy też wybrać bardziej romantyczną opcję – seans w grocie solnej dla dwojga (ok. 50 zł), różnego rodzaju masaże, wieczór win (ok. 140 zł), romantyczną kolację (ok. 300 zł), sesję zdjęciową (ok. 550 zł) itp. W ofertach można przebierać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że są to droższe propozycje.

Źródło: Blogspot.com

Kobiety o orientacji homoseksualnej (lub mężczyźni, którzy znaleźli się na naszej stronie) również mają duży wybór, a może i nawet większy. Biżuteria nie jest wcale nieciekawym i oklepanym prezentem, jeżeli znajdziemy coś naprawdę pięknego. Warto przemyśleć kupno dużego misia – prezent idealny na walentynki, a większość dziewczyn uwielbia pluszaki. Oprócz tego możemy wybrać zakupy ze stylistką (ok. 500 zł), indywidualną lekcję makijażu (ok. 400 zł), naukę tańca brzucha (ok. 130 zł) itp.

Nie zapominajmy jednak, że nie chodzi o cenę, a o to, aby prezent się podobał. Dlatego warto również zrobić coś samemu, prosto z serca. Może to być ozdobne pudełko, do którego wrzucimy cukierki z karteczkami. Na każdej karteczce piszemy „Zjedz cukierka, gdy…” i kończymy według własnego pomysłu, np. „o mnie myślisz”. Inny pomysł to miłosny list w butelce. Przemyślmy też upieczenie babeczek, na których czerwonym lukrem narysujemy serduszka. Aby znaleźć pomysł na własnoręcznie wykonane upominki, zajrzyjmy na różne fora internetowe – jest tam pełno pomysłów.

Źródło: Lilybeanpaperie.com

Nie zapominajmy jednak, że prezent to nie wszystko – liczy się też walentynkowa randka. Dlatego warto przygotować cudowne spotkanie, najlepiej zakończone romantyczną kolacją przy świecach. Walentynki są przecież raz w roku!

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Skóra i kości Skóra i kości
  Żyjemy w świecie, w którym dużą rolę odgrywa wygląd fizyczny i dobra prezentacja własnego ciała. Powoduje to, że wiele z Was dla posiadania szczupłej sylwetki decyduje się na zmiany [...]
 • Wskazówki, dzięki którym utrwalisz swój makijaż także latem Wskazówki, dzięki którym utrwalisz swój makijaż także latem
    Wybierając odpowiednie dla siebie kosmetyki, każda z nas kieruje się zupełnie innymi rzeczami. U jednych będzie to cena, u drugich trwałość produktu, a jeszcze inni nie wyobrażają [...]
 • Czym jest slow life? Czym jest slow life?
  Żyjemy w XXI wieku, otacza nas coraz więcej technologii i informacji do której, mamy  24 godzinny dostęp. Ale czy naprawdę jesteśmy szczęśliwi? Czy decyzje, które [...]
 • Powrót cyganerii na wybiegi Powrót cyganerii na wybiegi
  Styl boho nie daje o sobie zapomnieć i ciągle utrzymuje się na fali popularności, choć niektórzy wróżyli mu odejście w zapomnienie na dno szafy. Po tym jak w 2004 roku [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

anna92Komentarz dodany w dniu: 18-01-2012 21:39

pomysł z cukierkami i karteczkami - świetny! ;-)

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Skóra i kości
 
Żyjemy w świecie, w którym dużą rolę odgrywa wygląd fizyczny i dobra prezentacja własnego ciała. Powoduje to, że wiele z Was dla posiadania szczupłej sylwetki decyduje się na zmiany [...] czytaj więcej »