Kobieta

Dzisiaj jest 15.11.2018. Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

WARSAW FASHION WEEKEND

O godzinie 17 na warszawskiej Pradze w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 rozpoczęło się wielkie wydarzenie modowe jakim jest WARSAW FASHION WEEKEND. Spotkają się tam wszyscy miłośnicy mody, by obejrzeć pokazy zarówno polskich jak i zagranicznych projektantów. Całą imprezę poprowadzą Joanna Horodyńska i Ada Fijał.


W dniach 13-14 kwietnia podczas Warsaw Fashion Weekend zaprezentują się hiszpańscy projektanci będący gośćmi specjalnymi imprezy jak duet projektantów tworzący markę Martinez Lierah, Juan Pedro Lopez czy Alexis Reyna. 13 kwietnia w piątek będziemy mogli obejrzeć kolekcje m.in.: Aleksandry Markowskiej i Asi Wysoczyńskiej. Zobaczymy również pokaz mody Barada Sevilla we współpracy z Deni Cler, Gavel - Itaka Podróże w Stylu Gwiazd oraz wspaniałe kolekcje gości specjalnych. W sobotę 14 kwietnia impreza startuje o 11, a swoje projekty zaprezentują Katarzyna Górecka, Lana Nguyen, Ewa Szabatin, Małgorzata Czudak, Rina Cossack, Elie Tahari, Fabiana Filippi i Ania Drabczyńska we współpracy z Lewanowicz i Stamps.

   Pod koniec dnia będziemy mogli obejrzeć koncert Fashion Rock w trakcie którego wystąpią znani i cenieni muzycy jak np. Ramona Rey i Natalia Lubrano. Podczas koncertu zostaną na żywo zaprezentowane najlepsze kolekcje. Dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Rak'n'Roll.

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Trudne relacje z członkiem rodziny. Jak sobie z tym radzić?
 
  Zdarza się, że w pewnym momencie swojego życia natrafisz na osobę, z którą nie możesz sobie w żaden sposób poradzić. Powiedzenie „rodziny się nie [...] czytaj więcej »