Kobieta

Dzisiaj jest 14.08.2022. Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Jak udekorować mieszkanie przed kolacją walentynkową?

Przed Walentynkami w domu należy pozbyć się z mieszkania na wieczór zwierząt, aby nie zniszczyły romantycznie rozsypanych płatków róż ani zabrudziły świeżej pościeli. Bezpieczeństwo zapewnią zamykane świeczniki, z materiałów niełatwopalnych oraz używanie jedynie płatków kwiatów, a nie całych róż z kolcami.

 

Jak zapakować prezent na Walentynki i dopasować go do dekoracji

Prezent na walentynki dla niej, odpowiednio dobrany oraz sprawiający szczerą radość, nie jest łatwy do znalezienia. Przed rozpoczęciem poszukiwań należy upewnić się, czy zna się gust ukochanej. W razie wątpliwości warto poradzić się jej najbliższej przyjaciółki lub siostry. Podarunek nie musi być bardzo drogi, o ile pozostanie zgodny z zainteresowaniami partnerki. Prezenty w formie przeżyć, otrzymuje się zazwyczaj w formie papierowych voucherów. Jest to niezwykle wygodne w momencie wyboru sposobu ich pakowania. Nie potrzeba ozdobnego papieru ani wstążek. Wystarczy nieduża papierowa koperta (jeżeli otrzymana z karnetem jest niewystarczająca) w ładnym kolorze, np. złotym, srebrnym, różowym lub tym, który lubi ukochana. Można ją również udekorować gotową kokardą z brokatowego papieru lub materiału ze sklepu papierniczego bądź kwiaciarni. Prezent umieszczony na stole w trakcie kolacji walentynkowej wygląda najpiękniej na dopasowanym kolorystycznie tle. Kopertę stawia się pomiędzy kieliszkami szampana lub umieszcza na  świeżych płatkach róż.

Walentynkowe dekoracje sypialni i salonu: łóżko i posłanie przed kominkiem

Dekorując sypialnię na romantyczne walentynkowe spotkanie, należy pamiętać o tym, aby:

  • zmienić pościel na świeżo upraną oraz uprasowaną (jeżeli materiał, z którego jest wykonana tego wymaga),
  • na łóżku układać jedynie świeże płatki kwiatów, a nie całe róże z kolcami,
  • używać tylko świec w bezpiecznych świecznikach, najlepiej zamykanych od góry, z materiałów niełatwopalnych i nigdy nie pozostawiać ich bez nadzoru.

Można również przygotować posłanie w salonie przed kominkiem, w którym rozpali się ogień. W to miejsce warto się przenieść po posiłku, aby zrelaksować się wspólnie po pysznej kolacji. Miękkie skóry zwierząt, futrzane dywaniki, poduszki i pledy sprawią, że zakochanym będzie wygodniej. Podniosłego nastroju randki nie powinny zepsuć zwierzęta, które mogą zniszczyć dekoracje lub pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Należy więc pamiętać o zamknięciu ich w innym pomieszczeniu, w ciepłym miejscu (np. w garażu) lub oddać je pod opiekę znajomym albo dobrym sąsiadom.

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

Juszek duszekKomentarz dodany w dniu: 22-01-2019 13:08

Zamiast dekorować dom, lepiej zrobić coś szalonego. W tym roku mam super pomysł na prezent dla niej - kolacja dla dwojga i spektakl w teatrze. Voucher prezentowy dla kobiety sprawdzi się nie tylko na walentynki :P

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Czym zajmuje się laryngolog dziecięcy?
 
Laryngologia dziecięca jest jednym z działów laryngologii ogólnej. Laryngolog dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób nosa, gardła, uszy i narządu [...] czytaj więcej »