Kobieta

Dzisiaj jest 26.11.2022. Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

Wielofunkcyjne urządzenia do sprzątania

   Sprzątanie to zajęcie, które ma wąską grupę zwolenników. Większość z nas sprząta, bo musi. Rzadko kiedy zdarza się, że ktoś lubi to robić. Dlatego też warto zadbać o sprzęt, który ułatwi nam wykonywanie codziennych czynności. Dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym będziemy nie tylko sprawniej wprowadzać porządek, ale i zrobimy to z większą łatwością. W artykule przedstawiamy wybrane urządzenia wielofunkcyjne.

 

 

Odkurzacz stojący


   Jest to sprzęt, dzięki któremu możemy sprzątać na wszystkich powierzchniach. Dzięki niskiej wadze nie będziemy już odczuwać ciężaru dużych sprzętów związanego z noszeniem ich po schodach z góry na dół. Dodatkowo odkurzacz tego typu z łatwością pochłania brud, piach, kurz i inne nieczystości. Wiele sklepów posiada w swojej ofercie odkurzacz stojący. Jednym z nich jest internetowy i stacjonarny sklep Mango.

 

   Odkurzacz stojący może być używany zarówno, jako odkurzacz podłogowy, jak i odkurzacz ręczny. Dzięki temu możemy go wykorzystać nie tylko w domu, ale i na przykład także w samochodzie. Jest na tyle poręczny, że z jego pomocą z łatwością wyczyścimy nawet najmniejsze zakamarki. Odkurzacz ten jest wyposażony w długi kabel, dzięki czemu nie musimy co chwilę zmieniać gniazdka. Sprzątanie przy pomocy odkurzacza stojącego jest wygodne i szybkie.

 

 

Mop obrotowy


   Mop i odkurzacz to nierozłączna para. Odkurzona podłoga najczęściej potrzebuje jeszcze odświeżenia na mokro. Czyszczenie podłogi na kolanach bywa bardzo męczące. Znacznym ułatwieniem jest mop. Dodatkowo mop obrotowy jest na tyle elastycznym urządzeniem, że może dotrzeć do każdego zakamarka. Tego rodzaju sprzęt jest najczęściej wykonany z mikrofibry, która doskonale zbiera pozostałości brudu i kurzu. Teleskopowa rączka umożliwia wykorzystanie mopa zarówno do czyszczenia podłóg jak i na przykład do usuwania zanieczyszczeń z wysokich szaf i półek. Wielofunkcyjność mopa obrotowego sprawia, że możemy go wykorzystywać na wiele sposobów. Tego rodzaju sprzęt powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym.

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Zdrowe odchudzanie, czyli jak się nie odchudzać Zdrowe odchudzanie, czyli jak się nie odchudzać
  Zbliżające się wakacje są dla wielu osób sygnałem, iż pora zadbać o poprawę swojej sylwetki, aby móc bez obaw pokazać się na przykład na plaży. Walcząc o uzyskanie [...]
 • Jak miło spędzać jesienne wieczory... Jak miło spędzać jesienne wieczory...
  Etap, w którym kończy się słoneczne lato, a mroźne poranki coraz częściej przypominają o zbliżającej się zimie, staje się faktem. Nie każdy lubi tę porę roku, ale nie ma się [...]
 • Opowieść świąteczna Opowieść świąteczna
  Za parę dni nadejdą Święta Wielkanocne, ale zanim to się stanie w wielu polskich domach będzie królowała napięta atmosfera wynikająca z braku czasu, aby sprostać wszystkim [...]
 • Stroje i przebrania erotyczne - jak je wybrać, na jakie się zdecydować? Stroje i przebrania erotyczne - jak je wybrać, na jakie się zdecydować?
  Lubisz oryginalną bieliznę i niebanalne rozwiązania, dodające pikanterii Waszemu związkowi? Może chcesz nieco ożywić Wasze życie seksualne albo zrealizować głęboko ukryte fantazje Twoje [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Zdrowe odchudzanie, czyli jak się nie odchudzać
 
Zbliżające się wakacje są dla wielu osób sygnałem, iż pora zadbać o poprawę swojej sylwetki, aby móc bez obaw pokazać się na przykład na plaży. Walcząc o uzyskanie [...] czytaj więcej »