Strona główna » Wielofunkcyjne urządzenia do sprzątania

Wielofunkcyjne urządzenia do sprzątania

przez PewnaPani
0 komentarz

""

   Sprzątanie to zajęcie, które ma wąską grupę zwolenników. Większość z nas sprząta, bo musi. Rzadko kiedy zdarza się, że ktoś lubi to robić. Dlatego też warto zadbać o sprzęt, który ułatwi nam wykonywanie codziennych czynności. Dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym będziemy nie tylko sprawniej wprowadzać porządek, ale i zrobimy to z większą łatwością. W artykule przedstawiamy wybrane urządzenia wielofunkcyjne.

 

 

Odkurzacz stojący


   Jest to sprzęt, dzięki któremu możemy sprzątać na wszystkich powierzchniach. Dzięki niskiej wadze nie będziemy już odczuwać ciężaru dużych sprzętów związanego z noszeniem ich po schodach z góry na dół. Dodatkowo odkurzacz tego typu z łatwością pochłania brud, piach, kurz i inne nieczystości. Wiele sklepów posiada w swojej ofercie odkurzacz stojący. Jednym z nich jest internetowy i stacjonarny sklep Mango.

 

   Odkurzacz stojący może być używany zarówno, jako odkurzacz podłogowy, jak i odkurzacz ręczny. Dzięki temu możemy go wykorzystać nie tylko w domu, ale i na przykład także w samochodzie. Jest na tyle poręczny, że z jego pomocą z łatwością wyczyścimy nawet najmniejsze zakamarki. Odkurzacz ten jest wyposażony w długi kabel, dzięki czemu nie musimy co chwilę zmieniać gniazdka. Sprzątanie przy pomocy odkurzacza stojącego jest wygodne i szybkie.

 

 

Mop obrotowy


   Mop i odkurzacz to nierozłączna para. Odkurzona podłoga najczęściej potrzebuje jeszcze odświeżenia na mokro. Czyszczenie podłogi na kolanach bywa bardzo męczące. Znacznym ułatwieniem jest mop. Dodatkowo mop obrotowy jest na tyle elastycznym urządzeniem, że może dotrzeć do każdego zakamarka. Tego rodzaju sprzęt jest najczęściej wykonany z mikrofibry, która doskonale zbiera pozostałości brudu i kurzu. Teleskopowa rączka umożliwia wykorzystanie mopa zarówno do czyszczenia podłóg jak i na przykład do usuwania zanieczyszczeń z wysokich szaf i półek. Wielofunkcyjność mopa obrotowego sprawia, że możemy go wykorzystywać na wiele sposobów. Tego rodzaju sprzęt powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym.

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie