Strona główna » Wolność na kartę czy korzyści z abonamentu?

Wolność na kartę czy korzyści z abonamentu?

przez PewnaPani
0 komentarz

""

   Wśród użytkowników telefonów komórkowych panuje powszechne przekonanie o wolności jaką dają konta na kartę oraz o licznych korzyściach płynących z abonamentu. Jedni doceniają usługę, która nie wymaga wiązania się długotrwałą umową z operatorem. Drudzy wyliczają korzyści abonamentu, o których posiadacze kart doładowujących mogą jedynie pomarzyć. Tymczasem, obie oferty są bardzo zróżnicowane, a mnogość taryf i dostępnych na rynku opcji pozwala na dostosowanie ich do konkretnych potrzeb. Dzięki dobrze wybranej usłudze telekomunikacyjnej, abonent poczujesię wolny jak nigdy dotąd, a doładowujący konto na kartę skorzysta z licznych usług dodatkowych i bonusów.

 

Wolność i swoboda w sieci komórkowej

 

   Dla klienta sieci komórkowej nie ma lepszej okazji do poczucia wolności i swobody, niż nielimitowane rozmowy i smsy. Oczywiście, brak limitów ma swoją cenę. W przypadku abonamentu będzie to wysokość comiesięcznych opłat określonych w umowie. Klient, decydując się na konkretną taryfę dającą mu możliwość rozmawiania bez ograniczeń z wybranymi numerami, sieciami lub telefonami stacjonarnymi, zgadza się na wyznaczoną, za tę usługę telekomunikacyjną, cenę.

 

   Ciekawym rozwiązaniem jest tak zwany abonament wspólny oferowany przez Orange, dzięki któremu połączenia z kilkoma wybranymi numerami odbywają się zupełnie za darmo, a pakiet internetu LTE jest wspólnie wykorzystywany. W ten sposób można podzielić się swoją wolnością z innymi. Również posiadacze kont na kartę mogą cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, muszą tylko wykupić odpowiednią usługę za pomocą sms. Swoboda komunikowania się jest jednak w tym przypadku ograniczona czasem trwania tejże usługi.

 

 

Korzystaj do woli z sieci komórkowej

 

   Kiedy wczytujemy się w szczegóły usług telekomunikacyjnych oferowanych przez sieci komórkowe zauważamy mnóstwo korzyści, jakie daje wybór tej lub innej opcji. W cenie abonamentu możemy na przykład zyskać pakiet danych internetu o najwyższej jakości LTE, przy czym im wyższy abonament tym więcej GB będzie dostępnych. Do tego, w droższych taryfach uruchamiany jest roaming do UE. Jeszcze jednym magnesem dla klientów są też oferty z telefonem lub innymi urządzeniami mobilnymi po bardzo korzystnych cenach. Warto zatem zacząć porównanie abonamentów od porównania sprzętu, jaki operator ma do zaoferowania nam w danej taryfie. Jednak, nie tylko abonenci korzystają z dodatkowych usług telekomunikacyjnych, upustów i bonusów, są one również dostępne dla użytkowników kont na kartę. Na przykład w Orange, w zamian za regularne doładowania, klienci mogą liczyć na prezenty w postaci dodatkowych minut na rozmowy lub połączenia z internetem albo też zgarnąć bonusy za polecenie tej sieci komórkowej przyjacielowi. Plejada promocji, dodatkowych usług telekomunikacyjnych i innych korzyści przewija się nam przed oczami i czasem trudno się zorientować, która tak naprawdę nam się przyda. Dlatego, bardzo pomocne mogą okazać się porównywarki abonamentów, gdzie za pomocą filtrów ograniczymy pole wyboru i trafimy na ofertę, która najlepiej odpowiada na nasze potrzeby.

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie