Kobieta

Dzisiaj jest 22.03.2018. Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Piękne ciało na lato

Dobrze dobrany kostium kąpielowy pomoże ukryć niedoskonałości figury. Możemy jednak przeliczyć się myśląc, że to wystarczy aby wyglądać pięknie. Zadbać o ciało należy już teraz. Warto więc poświęcić kilka minut dziennie na ćwiczenia działające pozytywnie na biust, brzuch, pośladki oraz uda.

 

Biust:
Stan naszego biustu w dużej mierze zależy od bielizny, którą nosimy. Dobrze dobrany biustonosz sprawi, że piersi będą się dobrze prezentować oraz pozostaną zdrowe, a my odczujemy komfort z powodu braku podrażnień czy nieodpowiedniego rozmiaru.
Duże efekty możemy uzyskać masując biust kolistymi ruchami w stronę serca. Możemy to robić również mocnym strumieniem raz ciepłej, raz zimnej wody. Masaże wpływają na ujędrnienie skóry.
Ćwiczenie 1
Siadamy wygodnie na podłodze, nogi wysuwamy do przodu. Plecy należy utrzymać wyprostowane. Prowadzimy łokieć do tyłu, w jednej linii, bez wymachów. Ćwiczenie wykonujemy naprzemiennie : raz lewa, raz prawa ręka w seriach po 10 razy z 15-sekundową przerwą.
Ćwiczenie 2
Stajemy w lekkim rozkroku. Jedną rękę opieramy na biodrach, drugą robimy skłon. Unosimy ją przy tym jak najwyżej. W takiej pozycji stoimy przez kilka sekund, dopóki nie odczujemy rozciągających się mięśni. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 5 razy z 10-sekundową.Brzuch:
Piękny, szczupły brzuch i talia osy to marzenie wielu kobiet. Przy odrobinie chęci może się spełnić.
Ćwiczenie 1
Kładziemy się na plecach , podpieramy głowę dłońmi i unosimy ją nad barki. W tym samym czasie unosimy nogę, do której prowadzimy łokieć. Prawy łokieć powinien zetknąć się z lewym kolanem i na odwrót. Wykonujemy dwie serie tego ćwiczenia po 10 razy z 10-sekundową przerwą.
Ćwiczenie 2
Siadamy na podłodze i podpieramy się z tyłu na lekko ugiętych łokciach. Unosimy wyprostowany nogi do góry i dołączamy się do siebie. Ćwiczenie wykonujemy w trzech seriach po 10 razy z 15-sekundową przerwą.

Pośladki:
Najgorsze, co możemy zrobić naszym pośladkom to długie siedzenie. Dlatego warto czasem wybrać się na spacer energicznym, wydłużonym krokiem. W pracy również możemy zrobić chwilę przerwy na „rozruszanie kości”.
Ćwiczenie 1
Kładziemy się na brzuchu, ręce umieszczając pod czołem. Równomiernie podnosimy i opuszczamy jedną nogę gdy poczujemy napięte  mięśnie. Ćwiczenie wykonujemy w czterech seriach po 8-10 razy z 15-sekundowymi przerwami.
Ćwiczenie 2
Kładziemy się na plecach, ręce rozkładamy na boki. Nogi unosimy do góry i dociskamy do siebie wewnętrzne strony stóp, zginamy i prostujemy obie nogi. Ćwiczenia wykonujemy w czterech seriach po 10 razy z 15-sekundową przerwą.

To tylko kilka propozycji z całej gamy ćwiczeń, które pozwolą nam podkreślić nasze kobiece atuty. Łącząc je ze zdrowym stylem życia możemy uzyskać imponujące efekty, które zauważymy nie tylko my, ale również otoczenie. Warto zadbać o swoje ciało aby latem na plaży czuć się piękną i seksowną.

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Gratka dla prawdziwych kawoszy Gratka dla prawdziwych kawoszy
     Trudno wyobrazić sobie dzień bez filiżanki ulubionej kawy. To od niej zaczynamy poranek, a w ciągu dnia towarzyszy nam podczas najmilszych chwil spędzonych w pojedynkę lub w [...]
 • Szał wyprzedaży - kilka porad, jak się nie dać nabrać Szał wyprzedaży - kilka porad, jak się nie dać nabrać
  Koniec sezonu to czas, kiedy ze sklepowych okien po oczach biją napisy: WYPRZEDAŻ czy SALE. Wchodząc do każdego sklepu w dużym centrum handlowym widzimy, że promocje, obniżki zachęcają do [...]
 • Czy latem na poddaszu musi być gorąco? Czy latem na poddaszu musi być gorąco?
     Polskie lato lubi zaskakiwać: raz ciągle pada deszcz, raz jest upalnie jak w strefie zwrotnikowej. Każdy kto jest posiadaczem domu z poddaszem lub chce nim być, na pewno się [...]
 • Jestem brzydka. Inne kobiety są ładniejsze ode mnie. Jestem brzydka. Inne kobiety są ładniejsze ode mnie.
  Ile razy w ciągu całego życia powiedziałaś to zdanie? A może stało się ono dla Ciebie już mantrą? Pozwoliłaś mu wkraść się do Twojego życia dzięki czemu stał się on Twoim [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Gratka dla prawdziwych kawoszy
 
   Trudno wyobrazić sobie dzień bez filiżanki ulubionej kawy. To od niej zaczynamy poranek, a w ciągu dnia towarzyszy nam podczas najmilszych chwil spędzonych w pojedynkę lub w [...] czytaj więcej »