Strona główna » Ekspert Nawilżenia L’Oreal Paris. Kremy do twarzy dla każdego typu skóry

Ekspert Nawilżenia L’Oreal Paris. Kremy do twarzy dla każdego typu skóry

przez PewnaPani
0 komentarz

""

Nawilżenie to podstawowa czynność pielęgnacyjna, której przestrzeganie jest łrancją zdrowej kondycji każdego typu skóry. Nie ma znaczenia czy borykasz się z suchością, podrażnieniami, czy nadmiernym przetłuszczaniem cery – nawadnianie jej sprawi, że stanie się ona mniej problematyczna. Najlepszym sposobem do nawilżania jest zastosowanie dobrego kremu do twarzy. W artykule przedstawiamy najlepsze kremy do cery suchej, tłustej, mieszanej i normalnej.

 

O co chodzi z tym nawilżaniem?

 

Nawilżanie przy pomocy kremu polega na zewnętrznym dostarczaniu do struktur skóry wody i innych odżywczych składników zawartych w kremie. Dzięki odpowiedniej ilości wody cera jest promienna, pełna blasku i zdrowa. Z kolei brak wody sprawia, że skóra jest podatna na infekcje, sucha, podrażniona, ściągnięta i łuszczy się. Pamiętaj, że każdy typ cery należy nawilżać. W przypadku cery suchej wydaje się być to naturalne, a co jeśli posiadasz cerę tłustą lub mieszaną? Wówczas nawilżanie także jest bardzo ważne, odpowiedni poziom wody jest łrancją uregulowania pracy gruczołów łojowych, które przestają produkować zwiększoną ilość sebum, wpływającego na częste przetłuszczanie się cery.

Kremy nawilżające do twarzy L’Oreal Paris

 

Marka L’Oreal Paris stworzyła specjalną gamę kremów nawilżających Ekspert Nawilżenia. Wśród nich znajdziesz krem do skóry normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, wrażliwej i zaczerwienionej. Poznaj specyfikę każdego z nich i wybierz odpowiedni dla siebie!

 

 

  • L’Oreal Paris Ekspert Nawilżenia dla skóry normalnej i mieszanej. Cera normalna jest określana ideałem, co wynika z jej odporności na pojawianie się zanieczyszczeń i niedoskonałości. Z kolei cera mieszana to połączenie suchej (policzki) i tłustej (strefa T – czoło, nos, broda). Jeśli Twoja skóra jest albo normalna, albo mieszana wybierz właśnie ten krem. Przy normalnej cerze sprawi, że nadal będzie ona odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i wewnętrznych, a przy mieszanej – dokuczliwe przetłuszczanie i świecenie w strefie T unormuje się i cera będzie matowa. Zaletą tego kremu jest lekka konsystencja, która nawadnia, a nie obciąża skórę. Dodatkowo otacza cerę kompleksową troską, ponieważ dostarcza jej cennych witamin i ceramidów. Krem ten jest łrancją nawilżenia, ochrony i odżywienia skóry!
  • L’Oreal Paris Ekspert Nawilżenia dla skóry suchej i wrażliwej. Skóra sucha cechuje się – podrażnieniami, łuszczeniem i uczuciem ściągnięcia. Z kolei wrażliwa – wrażliwością na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Nadreaktywna cera u każdego inaczej reaguje, jednak w większości są to objawy zbliżone do tych, które charakteryzują suchą skórę. Jeśli chcesz skutecznie je wyeliminować, by odzyskać komfort na twarzy, sięgnij po krem dla skóry suchej i wrażliwej. Dzięki niemu Twoja cera będzie niezwykle nawilżona, gładka i miękka. Blask i promienność staną się cechami charakterystycznymi dla skóry, a Ty pozbędziesz się dyskomfortowego uczucia ściągnięcia i pieczenia twarzy. Krem ma nietłustą konsystencję, dzięki czemu doskonale nadaje się np. pod makijaż dzienny lub wieczorowy.

 

L’Oreal Paris Ekspert Nawilżenia dla skóry wrażliwej i zaczerwienionej. Jeśli Twoja cera jest wrażliwa, ale nie wykazuje cech charakterystycznych dla skóry suchej, wybierz właśnie ten krem. Jest on dedykowany dla skóry nadreaktywnej i jednocześnie podatnej na pojawianie się zaczerwienień. Czerwone niedoskonałości są niestety nieodłącznym elementem wrażliwej cery. Pamiętaj, że wcale nie musisz ich akceptować i maskować. Zaopatrz się w krem Ekspert Nawilżenia, który nawilży, ukoi i unormuje pracę Twojej skóry. Produkt swoją skuteczność i bezpieczny wpływ zawdzięcza obecności – nawilżającym molekułom, olejkom ze słodkich migdałów i kamelii, tokoferolu, witaminom i minerałom.

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie