Strona główna » Oryginalna garderoba najmłodszych

Oryginalna garderoba najmłodszych

przez PewnaPani
0 komentarz

 

""

 

Modnie, nie musi oznaczać drogo i kiczowato. Modnie, może również dotyczyć niemowlaków i młodszych maluchów.

 

Moda dorosłych w miniaturowym wydaniu

Kiedyś na ubrankach dla dzieci widniała Królowa Śnieżka i inne postaci z ulubionych bajek. Znalazło się coś dla chłopców i dla dziewczynek. Dziś praktycznie nie istnieją ograniczenia, jeśli wziąć pod uwagę modę dla najmłodszych. Rzecz jasna to rodzice wybierają garderobę, obuwie i dodatki, które mają sprawić, że to właśnie ich pociecha będzie się wyróżniała z tłumu i przyciągnie uwagę oraz zazdrosne spojrzenia innych rodziców. Między rodzicami, być może nie wszystkimi, ale na pewno sporej części z nich panuje coś na kształt wyścigu szczurów. Poprzez swoje pociechy można wyrazić część własnych upodobań. Liczą się już nie tylko aplikacje z ulubionymi postaciami bądź motywami z bajek. Te, o ile dziecko jest nieco starsze i ma już wyrobione pewne gusta, jest w stanie wybrać zdecydowanie bardziej świadomie. Niemowlak pozostaje jednak nieświadomym tego, co wybiera dla niego jego rodzic.

Szerokie spodnie i śmieszne napisy

To, co widnieje w garderobie dorosłych, z powodzeniem zaczyna przenosić się coraz częściej na ubranka dla najmłodszych. Szerokie spodnie, niskie w kroku. Miniaturowa wersja najmodniejszych dresików czy też bluzy z kapturami i inne elementy z wielkimi, żartobliwymi napisami, które niegdyś znaliśmy i kojarzyliśmy, tylko i wyłącznie z garderobą dorosłych bądź odważnej młodzieży. Teraz rodzice niejako budują charakter swojego malucha, być może trochę nieświadomie, gdyż na pierwszym miejscu stawiają ciekawe rozwiązania, a tak naprawdę strój malucha także potrafi wiele wyrazić.

Fajnie i kolorowo, przy niewielkim budżecie

 

Problemem może stać się to, że te właśnie najmodniejsze elementy garderoby dziecięcej potrafią niemało kosztować. I nie zawsze rolę gra tutaj marka. Niekiedy chodzi właśnie o ten oryginalny napis, niespotykany krój czy odważne połączenie kolorów. Nie oznacza to jednak, że ci, którzy dysponują nieco mniejszym budżetem, nie mogą ubrać swojego malucha, tak jak im się to marzy. Ciekawa odzież w przystępnej cenie to chociażby sklep internetowy z ubraniami dla niemowląt Kiddostate.pl. Coś i dla chłopców, i dla dziewczynek. W przystępnych cenach, a do tego w krojach, fasonach i kolorach, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym rodzicom. Maluszek, który w jakikolwiek sposób wedle rodziców ma być modny, ma wyglądać oryginalnie i sprawiać wrażenie fajnie, fantazyjnie i być może z żartem przyodzianego, nie musi na sobie mieć markowej odzieży z wielką „łyżwą” i innymi tym podobnymi oznaczeniami.


Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie