Kobieta

Dzisiaj jest 22.09.2021. Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

Oryginalne prezenty dla zakochanych

   Walentynki to święto zakochanych, które jest obchodzone 14 lutego. W tym dniu wyznania miłosne są dopuszczalne pod każdą postacią. Pary obdarowują się upominkami i wyznają sobie miłość. Do Polski święto to przywędrowało z zachodu dopiero w latach 90. XX wieku. Walentynki mają wielu zwolenników, ale również i wielu przeciwników, którzy zgodnie twierdzą, że jest to wymysł pop kultury stworzony tylko dla zarobku. Nawet, jeśli tak jest, to czy każda okazja nie jest dobra, aby powiedzieć drugiej osobie „Kocham Cię”?

 

Sztampowe upominki


   Kiedyś na walentynki dawano kartki z miłosnymi wyznaniami. Twierdzono ponadto, że są one skierowane do tajemniczych miłości, aby wreszcie wyznać im swoje uczucia. Współcześnie producenci prześcigają się w pomysłach na prezenty walentynkowe. Można przypuszczać, że przed 14 lutego każdy czerwony gadżet ma szanse na powodzenie. Zakochani kupują kwiaty, pluszowe maskotki, czekoladki, kartki, kubki, bieliznę i wiele, wiele innych rzeczy. Jedni chcą być oryginalni i próbują zrobić prezent własnymi siłami. Inni, jak co roku, kupują czerwoną różę i misia z serduszkiem. Do tego kolacja przy świecach przygotowana w domu lub w restauracji, ewentualnie kino i uśmiech na twarzy ukochanej osoby gwarantowany.

 

 

Jak zaskoczyć drugą połówkę prezentem?


   Osoba, której chcemy podarować prezent walentynkowy zazwyczaj jest nam dobrze znana. Coraz rzadziej obdarowujemy tajemniczych znajomych, którzy skradli nasze serce. Zatem wybrany prezent możemy dostosować do upodobań. Dokładnie zastanówmy się, co nasza druga połówka chciałaby dostać. Oprócz kartki walentynkowej podarujmy jej lub jemu coś osobistego. W ostatnich latach furorę robią prezenty spersonalizowane. Koszulki z napisami, zdjęcia drukowane na płótnie, fototapety z naszymi podobiznami lub pejzażem z wakacji, kubki ze śmiesznymi cytatami itp. Każdy z tych gadżetów jest wyjątkowy i oryginalny. Obdarowana osoba ma poczucie, że postaraliśmy się specjalnie dla niej. Wśród wielu drobiazgów pojawiających się na rynku możemy wybrać coś, co będzie pasowało konkretnej osobie. Szeroką gamę prezentów znajdziemy w sklepie internetowym firmy Artiglo. Ciekawym rozwiązaniem na upominek walentynkowy jest także wspólny wyjazd, pobyt w spa, bilety na interesujący nas koncert czy sztukę i inne tego typu rozrywki. Każda atrakcja, którą zrealizujemy we dwoje może zapewnić nam niezapomniane chwile. Dodatkowo dajemy sobie możliwość spędzenia wspólnie czasu wolnego, o co w zabieganym świecie nie jest łatwo.

 

 

Czego nie kupować na walentynki?


   Mówią, że lepszy zły prezent niż żaden. Chociaż zanim coś kupimy warto zastanowić się czy kolejna do niczego nieprzydatna rzecz zadowoli naszą walentynkę? Wybierane co roku maskotki, figurki z serduszkiem, fartuszki z nadrukiem nagiego pana lub pani i inne tego typu gadżety zazwyczaj nie wzbudzają pożądania obdarowanych. O ile za pierwszym razem są przyjmowane z uśmiechem, o tyle w kolejnych latach nie budzą zachwytu. Dlatego zanim podejmiemy decyzję o zakupie prezentu dobrze ją przemyślmy. Pamiętajmy również, że warto dopasować się do gustu obdarowywanego.

 

zdjęcie: www.Artiglo.pl

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Pielęgnacja włosów blond - jak bezpiecznie przyciemnić i rozjaśnić kolor blond?
 
Blond to specyficzny kolor, o który należy dbać i codzienne pielęgnować. W przeciwnym razie fryzura straci na swojej estetyce i atrakcyjności. Sprawdź, jak zadbać o blond włosy i jak [...] czytaj więcej »