Strona główna » Świat w kolorach ombre

Świat w kolorach ombre

przez PewnaPani
0 komentarz

Ombre zaczęło królować na wybiegach kilka sezonów temu w postaci jaśniejszych o kilka tonów końcówek włosów. Dzisiejsze ombre to coś więcej niż fryzura.. Cieniowanie tego typu pojawia się juz także na paznokciach, odzieży, biżuterii, a nawet rajstopach. Jeśli chcesz zobaczyć, czym jest tajemnicze ombre i dlaczego zawładnęło sercem wielu fashionistek i blogerek, zapraszam do przeczytania tego artykułu.

   Czym jest ombre? Słowo „ombre” pochodzi z języka francuskiego i oznacza po prostu cień. Jego charakterystyczną cechą jest przechodzenie z jednego koloru w drugi. Czasem są to delikatne połączenia, ale coraz częściej dostrzegamy ostrzejsze (nawet neonowe) łączenia.

 

 

Po raz pierwszy ombre pojawiło się na włosach (ombre hair). Jest to doskonały pomysł na oryginalną fryzurę dla kobiet o dłuższych i grubych włosach. Ważne jest także to, żeby efekt był w miarę naturalny (nie było zbyt dużego kontrastu między kolorami). Całość najlepiej wygląda na rozpuszczonych i lekko pofalowanych włosach. Polecane kolory do ombre hair to blondy i brązy. Ostatnio modne się stały także kolorowe końcówki.

 

 

   Kolejna ciekawą odmianą ombre jest ombre nails. Ta technika, choć trudna w wyglądzie, jest całkiem prosta do zrobienia.

 

 

Całkiem niedawno ombre wkroczyło do naszych sieciówek. Widać je po prostu wszędzie. Niektóre ubrania wyglądają, jakby ktoś wylał na nie wybielacz – więc jeśli chcemy mieć ciekawe i oryginalne ciuchy, możemy je wybielić domowymi sposobami.

 

 

   Ombre  pokochali wszyscy – gwiazdy wielkiego ekranu, modelki, blogerki, fashionistki. Czy Ty także poczułaś jego magię?

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie