Strona główna » Walka tuszy

Walka tuszy

przez PewnaPani
0 komentarz

Ile razy w swoim życiu testowałyście różne tusze do rzęs zanim trafiłyście na ten idealny? Na pewno mnóstwo. Drogerie proponują nam wiele produktów, wiele marek. Zazwyczaj oczekujemy aby nasz „ulubieniec” był w świetnej jakości oraz niewysokiej cenie.  Reklamy w telewizji zachęcają do zakupów fantastycznymi hasłami tj. „efekt sztucznych rzęs, skrzydeł motyla”, „kocie spojrzenie”. Nic dziwnego, że jesteśmy zainteresowane danym produktem. Niestety piękno ukazane w reklamach nie zawsze jest prawdziwe, a produkt z niej zakupiony może okazać się totalnym bublem.  ""

Poniżej chciałabym przedstawić tusz Loreal Volume Milion Lashes oraz Oriflame Veryme Fat Lash Mascara. Co ich łączy, a co różni? Który dostanie najwyższe miejsce na piedestale?
Przekonajmy się!

 

""
Tusz ten jest rekomendowany przez spore grono blogerek, youtuberek. Jego regularna cena to 51zł ale często można go znaleźć na promocjach w drogerii Hebe za 32zł.

PLUSY:
– mocny czarny kolor, który jest wspaniałą opcją dla blondynek
– dobre podkręcenie, bez efektu „wow”

MINUSY:
– lubi się kruszyć
– lekkie łzawienie oczu może powodować „efekt pandy”
– po kilku godzinach od użycia nasze rzęsy są sztywne

""
Mascarę można zamówić z katalogu Oriflame u najbliższej konsultantki w naszej okolicy. Cena za opakowanie to 20zł.

PLUSY:
– idealne pogrubienie i rozdzielenie rzęs
– brak grudek
– brak „efektu pandy”
– kolejne warstwy tuszu nie sklejają naszych rzęs

MINUSY:
– pierwsze użycie może budzić niechęć do zaprzyjaźnienia się z tuszem, ponieważ jest on bardzo mokry lecz przy następnych aplikacjach współpraca z nim staję się bardzo przyjemna.

Podpisuję się pod rekomendacją dla wygranego tuszu marki Oriflame. Jego cena to nie jedyny motyw za. Stosowanie tego produktu sprawia radość. Dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem  to must-have!

Artykuł nie jest sponsorowany.

 

Anastazja Zatorska

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie