Strona główna » Fotografia

Fotografia

przez PewnaPani
0 komentarz

""

Zaczynając od podstawowej definicji fotografii, mianowicie fotografia jest zbiorem wielu różnych technik, których celem jest głównie zarejestrowanie trwałego, pojedynczego obrazu za pomocą światła.

 

""

Często wykonujemy zdjęcia, aby uwiecznić daną chwilę. Takie fotografie pozwalają nam cofnąć się później w czasie i powspominać dane sytuacje. Są one czymś trwałym. Nie są one płytą która się pokruszy, złamie czy zapodzieje.

 

""

Zdjęcia, które dzisiaj  zaprezentuję, przygotowałam z Anastazją. Anastazja jest osiemnastoletnim, początkującym fotografem z powołania. Zawsze stara się, aby jej zdjęcia były w pełni naturalne i niepozowane. Bardziej zależy jej na emocjach osoby znajdującej się przed obiektywem, niż nad częścią techniczną ( mimo że ta kwestia jest oczywiście również bardzo ważna). Anastazja robi to, co kocha, cały czas się rozwijając.

 

""

Wielu z nas ma blokadę, nie potrafi się otworzyć na świat, na ludzi. Boimy się chwilami pokazać nasze mocne strony. Pytanie: „dlaczego?”. Dlaczego nie chcemy pokazać światu, w czym tak naprawdę jesteśmy dobrzy? Życie bez pasji jest niczym, więc dlaczego nie chwytać każdego dnia za rogi i nie wyciskać z niego jak najwięcej?

 

""

Anastazja już podbiła moje serce swoim talentem, a jak z Wami?

 

""

 

 

Marta Łuczak

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie