Kobieta

Dzisiaj jest 17.03.2018. Imieniny: Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

Używane ubrania w dobrym stanie? Możesz je mieć!

Coraz więcej ubrań w szafach, coraz mniej miejsca w domu, rzeczy dla siebie, dziecka. Z dnia na dzień toniemy w stertach ubrań i co rusz kupujemy nowe, ponieważ stare okazują się być niemodne lub najzwyczajniej w świecie się znudziły. Co zrobić z ubraniami, których nie dane nam będzie już nosić?

 

Rozwiązaniem na te problemy może okazać się bardzo ciekawa inicjatywa pod nazwą SWAP MNIE, której pomysłodawcą jest Pani Dominika Naborowska. Założeniem akcji jest bezgotówkowa wymiana ubrań, których każda kobieta ma mnóstwo, przy czym z większości i tak nie korzysta. Warto dodać, że wymianie będą podlegać nie tylko ubrania damskie, ale także dziecięce i męskie!

 

Jeżeli w swojej szafie posiadasz ubrania, z których wyrosłaś lub już Ci się nie podobają, a może otrzymałaś w prezencie coś, czego do tej pory nie założyłaś na siebie, ta akcja jest właśnie dla Ciebie! W zamian za swoją rzecz, możesz wybrać sobie dowolny przedmiot, który Ci przypadnie do gustu!

 

Warto także wspomnieć, że uczestnicząc w wydarzeniu, możesz pomóc osobom potrzebującym, ponieważ ubrania, które nie znajdą swoich nowych właścicieli powędrują do do wybranego w porozumieniu z Fundacją MaMa domu samotnej matki i dziecka. W trakcie trwania SWAP MNIE będzie się także odbywać zbiórka darów dla domu samotnej matki i dziecka – chemia gospodarcza, kosmetyki, żywność. Każdy przedmiot będzie cenny!

swap mnie

SWAP MNIE odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 09.12.2012 roku w Cafe Kulturalna (PKiN), Pl. Defilad 1, Warszawa, a wymieniać ubraniami będzie się można wymieniać w godzinach od 11.00 do 18.00.

 

Więcej informacji można uzyskać u organizatora na stronie: swapmnie.pl lub pod adresem email: info@swapmnie.pl.


Wstęp płatny: 10 zł.

 

W czasie trwania wydarzenia SWAP MNIE przewidzianych jest wiele atrakcji! Mini studio fotograficzne uwieczni na zdjęciu każdą osobę, która wymieniła się ubraniami! Ponadto na odzieży będzie można samemu wykonać nadruki! Styliści z portalu modaija.pl pomogą gościom dobrać ubrania do ich sylwetki, a fryzjer Adrian Mazurek na miejscu uszesze i ostrzyże, a także doradzi co jest właściwe do pielęgnacji włosów!

 

Gorąco zapraszamy!

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Recykling na czerwonym dywanie Recykling na czerwonym dywanie
  W świecie mody zapanowała… moda na tworzenie odzieży z wszelkich możliwych materiałów poza materiałami sensu stricte i poza materiałami pochodzenia zwierzęcego. Trend Eko [...]
 • 3 sposoby na piękne, lśniące i zdrowe włosy 3 sposoby na piękne, lśniące i zdrowe włosy
  Włosy wymagają nieustannej pielęgnacji, aby były piękne, lśniące i zdrowe. Jednak codzienne zabiegi i stylizacje osłabiają ich kondycję. Sprawdź i zastosuj trzy sposoby, aby inni nie [...]
 • Karnawałowe szaleństwo kulinarne Karnawałowe szaleństwo kulinarne
  Jakie przystawki są najlepsze na imprezę? Takie, które można przygotować na szybko, nie brudząc przy tym wielu kuchennych sprzętów. Powinny być jednocześnie smaczne, nieskomplikowane i [...]
 • Piękne rzęsy bez tuszowania? Nie ma problemu. Piękne rzęsy bez tuszowania? Nie ma problemu.
  Chyba każda kobieta chciałaby mieć piękne rzęsy, bez codziennego malowania ich. Od pewnego czasu jest to możliwe ponieważ wiele salonów kosmetycznych ma w swoich usługach zabieg [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Recykling na czerwonym dywanie
 
W świecie mody zapanowała… moda na tworzenie odzieży z wszelkich możliwych materiałów poza materiałami sensu stricte i poza materiałami pochodzenia zwierzęcego. Trend Eko [...] czytaj więcej »