Strona główna » Mięta kolorem sezonu

Mięta kolorem sezonu

przez PewnaPani
0 komentarz

Ożywcza, ochładzająca – do noszenia! Mięta szturmem wkroczyła na tegoroczne wybiegi. Najbardziej niejednoznaczny z pastelowych kolorów świetnie przyjął się na ulicy w postaci toreb, chust, przewiewnych koszul, baletek, a nawet zwiewnych sukienek!

""

Paleta zieleni to nieskończone źródło inspiracji, które może być wzbogacone domieszką mentolowego błękitu czy limonkowej żółci. Mięta i delikatny odcień limonki kojarzy się również z odświeżającymi cukierkami, dlatego w modzie mogą przybierać pastelowy, lekko niebieski kolor. Płynna granica między zielenią i barwami nieba tworzy mnóstwo możliwości łączenia, mieszania i żonglowania wszystkimi odcieniami, które zaliczamy do miętowo-limonkowego trendu. Co przyjemniejsze – to kolor dla każdego! Podkreśli wakacyjną opaleniznę, uszlachetni porcelanową cerę, doda charakteru bladym karnacjom. Melon, świeżo skoszona trawa, groszek czy koniczyna – warto się rozglądać w poszukiwaniu oryginalnych odsłon zieleni. Lato to czas, aby zatopić się w ożywczo-słodkim trendzie i bez skrępowania nosić go od stóp do głów.

 

Tekst: Joanna Kruczek
www.joannakruczek.pl

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie