Kobieta

Dzisiaj jest 18.06.2021. Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

Ciuchowisko - III edycja wymiany ubrań

Czas na kolejną, III edycję wymiany ubrań - Ciuchowisko. Impreza odbędzie się w sobotę 16 lutego o godz. 14.00 - 17:00 w Klubie Barometr w Warszawie na ul. Smolnej 40. Za jedyne 5zł, każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w wymianie ubrań, dodatków i wszelakich przedmiotów użytkowych małych gabarytów.

Będzie także okazja do nabycia nieprzeciętnego rękodzieła. Dodatkową atrakcja imprezy będzie możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia portretowego bowiem na miejscu będzie z nami fotograf - PaulaRomanowska, której pracę również będzie można obejrzeć w klubie przy okazji wymiany.


Na czym polega impreza? Przynosimy wszystko co zalega nam w domu, kładziemy na tak zwaną wspólna stertę na której rzeczy tracą swojego właściciela i jako niczyje może przygarnąć je każdy komu wpadną w oko. Z tejże kupki wybieramy sobie to co przypadnie nam do gustu i zabieramy ze sobą w ilości jaką zdołamy unieść.
ciuchowisko, wymiana ubran
Wszystkie rzeczy które pozostaną bezpańskie po naszej wymianie trafią do osób potrzebujących. Z poprzednich edycji rzeczy trafiły do fundacji praw dziecka.

Na miejscu znajduję się szatnia płatna 2 zł.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej https://ciuchowisko.blogspot.com i na profilu na Facebooku https://www.facebook.com/ciuchowiskowymianaubran
Osoby wybierające się na wymianę zapraszamy do dołączania na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/424956190907572/

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
A kiedy się otworzymy...
 
.. na mężczyzn - wszystko stanie się prostsze i piękniejsze. Oni są logiczni i myślą zwykle prosto, praktycznie. My jesteśmy emocjonalne, a większość decyzji podejmujemy impulsywnie, pod [...] czytaj więcej »