Strona główna » Dotyk szaleństwa – o seksie tantrycznym

Dotyk szaleństwa – o seksie tantrycznym

przez PewnaPani
0 komentarz

""

   Seks tantryczny to sztuka kochania, fizycznej miłości. Należy odrazu zaznaczyć, że polega on na maksymalnym wydłużeniu przyjemności seksualnej nawet do kilku godzin. Dzięki technikom tantrycznym partnerzy czerpią obustronną przyjemność nie tylko z orgazmów, lecz także z wzajemnego specyficznego dotyku.

 

Istota seksu tantrycznego


   Magia miłości fizycznej polega na "czarach" wzajemnego dotyku kochanków. Nie tylko tych namiętnych, ale także subtelnych, delikatnych pieszczot wykonywanych opuszkami palców – masarze erotyczne, wzajemnie ocieranie się o siebie z pełnym skupieniu w akcie medytacji. Dotyk powinien skupiać się wokół części ciała najczęściej pomijanych: uszu, ud, warg… w pełnym skupieniu i przy otwartych oczach.

 

Ku wzajemnym rozkoszom


   W seksie tantrycznym bardzo istotna jest wzajemność. Brak zainteresowania jednej ze stron, zrzucenie technik masażu erotycznego na jednego z partnerów, może przysporzyć kochankom wiele nudy, braku zrozumienia bez słów albo monotonii. Taki seks nie jest zatem prostotą działań. Wymaga on pełnej wzajemności i pełnej ekspresji w działaniu. Dlatego też powstała w latach 60. XX wieku tantra, stała się niesłychanie popularna teraz.

 

 

 

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie