Strona główna » Jaki zegarek najlepiej pasuje do sportowego stroju?

Jaki zegarek najlepiej pasuje do sportowego stroju?

przez PewnaPani
0 komentarz

""

   Każda modna kobieta pragnie wyglądać wspaniale niezależnie od sytuacji. Na imprezie, spotkaniu biznesowym, w pracy, czy uprawiając sport zwraca uwagę nie tylko na strój, ale również dopełniające całość dodatki. Uzupełniając strój o modne akcenty łatwo jednak o pomyłkę. Źle dobrana biżuteria może bowiem zniweczyć wszelkie wysiłki, które włożyliśmy w to, aby wyglądać świetnie. Biorąc pod uwagę fakt, że nie tylko w sytuacjach oficjalnych, zależy nam na pozytywnej ocenie innych oraz własnym dobrym samopoczuciu, skupimy się więc na wyborze zegarka sportowego.

 

Lekki i wygodny

 

   Pamiętajmy, że podstawową funkcją zegarka jest odmierzanie czasu. Jeśli decydujemy się na wybór konkretnego modelu, powinniśmy wziąć pod uwagę także jego funkcjonalność. W przypadku uprawia dyscyplin, angażujących w ruch całe nasze ciało, pamiętajmy, że powinien być on przede wszystkim wygodny, praktycznie nieodczuwalny. Postawmy więc na modele o ergonomicznym kształcie, dobrze przylegające do nadgarstka. Jeśli pragniemy korzystać z zegarka w trakcie aktywności fizycznej, warto zadbać także o to, aby miał on wyświetlacz czytelny w każdych warunkach pogodowych. Takie rozwiązanie stosuje np. Timex (dostępny na modny-zegarek.net ). Na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę – przede wszystkim na funkcjonalność oraz wygodę. Modele sportowe muszą być lekkie, tak aby niepotrzebnie nie obciążały nadgarstka.Zainwestujmy w modele, które mają wygodny pasek oraz dobry dostęp do wszystkich przycisków czy funkcji dodatkowych. Najlepszy, rozwiązaniem są paski ażurowe, dobrze przepuszczające powietrze, gumowe lub ewentualnie metalowe, ale wyposażone dodatkowo w wewnętrzną, miękką wyściółkę.

 

 

Wyposażony w dodatkowe funkcje 

 

   Gdy decydujemy się na uzupełnienie stroju sportowego o zegarek, warto zadbać również o to, aby posiadał on szereg funkcji, które ułatwią nam życie. Podczas biegu czy jazdy na rowerze przydadzą się stoper, timer, czy możliwość zapamiętywania czasów pokonania konkretnych odcinków. Aktywności takie jak pływanie czy surfing wymagają jednak wyboru zegarka wodoszczelnego. Również długość działania baterii czy okres łrancji odgrywają pewną rolę przy wyborze danego modelu.

 

 

Wytrzymałość

 

   Wydając konkretną sumę na zegarek, chcemy, aby posłużył nam jak najdłużej oraz prezentował się pięknie za każdym razem, gdy zapragniemy go ubrać. Wybierajmy więc zegarki, odporne na wstrząsy i zarysowania, posiadające solidną obudowę.

 

 

Moda i styl

 

   Projektanci zegarków sportowych nie zapominają także o oczekiwaniach wymagających klientek, które także podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej, chcą prezentować się modnie. W takim przypadku warto wziąć pod uwagę styl całego ubioru oraz kolorystykę, nie tylko ubrania przeznaczonego do konkretnego spotu, ale także pozostałych dodatków uzupełniających strój – okularów przeciwsłonecznych, butów, plecaka czy nerki. Ciekawie prezentują się np. modele marki Puma (zob. modny-zegarek.net ) o odważnej kolorystyce oraz dodatkowym zabezpieczeniem przed wilgocią, czy rozbiciem szybki zegarka.

 

   Wybór dobrego zegarka do uprawiania sportu, który jednocześnie spełni nasze oczekiwania estetyczne, nie należy do rzeczy prostych. Poświęćmy więc na tę czynność dłuższą chwilę, tak aby później móc cieszyć się nowym gadżetem dłuższy czas.

 

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie