Strona główna » Mini kombajn kosmetyczny

Mini kombajn kosmetyczny

przez PewnaPani
0 komentarz

Gabinet kosmetologiczny prędzej czy później staje przed problemem rozszerzenia zakresu usług. Chciałby oferować klientom więcej i lepiej, ale jednocześnie nie inwestować dużych pieniędzy w urządzenia. Mogą się nie opłacać. I co robić? Logiczne jest, że trzeba jakoś wyjść z sytuacji.

Takim wyjściem może stać się mini kombajn kosmetyczny, który pozwala na wykonywanie zabiegów kosmetycznych oczyszczania twarzy oraz poprawy zdrowia i wyglądu skóry: fale radiowe pomocne przy utracie jędrności skóry, liposukcja ultradźwiękowa przy otyłości miejscowej, dermomasaż przy cellulicie.

Czym jest mini kombajn kosmetyczny?

Mini kombajn kosmetyczny to wielofunkcyjne urządzenie, umożliwiające wykonanie kilku zabiegów. Jedna funkcja = jedna procedura. Biorąc pod uwagę, że wszystkie funkcje są dostarczane w 1 urządzeniu, koszt każdego jest dużo niższy. W rzeczywistości kombajn pozwala zaoszczędzić 30-35% na zakupie sprzętu. Czasami nawet więcej

Fale radiowe

Mini kombajn kosmetyczny 5w1 emituje fale w zakresie częstotliwości radiowych. Pod wpływem fal RF dochodzi do rozgrzania tkanek (45-55oC), co przyczynia się do zagęszczania cząsteczek białka i rozpoczyna procesy regeneracyjne. Zabieg jest popularny jako zabieg przeciwstarzeniowy.

Po zakończonej procedurze ilość zmarszczek jest zauważalnie zmniejszona, skóra staje się gładka i elastyczna. Podczas działania urządzenia energia elektryczna zamienia się na elektromagnetyczną i przedostaje się do tkanek.

Mini kombajn kosmetyczny doskonale sprawdza się w pobudzaniu fibroblastów do regeneracji i produkcji kolagenu i elastyny. Jaki zapewnia efekt? Fale radiowe zapewniają wygładzenie zmarszczek, ujędrnianie skóry i poprawę owalu twarzy, usuwanie obwisłych policzków i drugiego podbródka.

Jest to rodzaj stymulacji elektrycznej, która pomaga zwiększyć kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnić usuwanie toksyn i nadmiaru wody. Mini kombajn kosmetyczny 5w1 jest wzbogacony o wiązkę lasera półprzewodnikowego o długości fali 650 nm, wzmacniając w ten sposób efekt liftingujący.

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja niechirurgiczna to nowoczesny sprzętowy zabieg mający na celu korektę miejscowych złogów tłuszczu w jamie brzusznej, udach, pośladkach, kolanach. Charakterystyczną cechą tego zabiegu jest absolutna bezbolesność i wysoka skuteczność. Podczas zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pacjent odczuwa delikatne mrowienie i ciepło w obszarze zabiegowym oraz słyszy w uszach subtelny dźwięk, co jest absolutnie normalne. Wskazaniami do zabiegu są zlokalizowane złogi tłuszczu i cellulit (formy włókniste i obrzękowe).

Mini kombajn kosmetyczny 5w1 pozwala skutecznie i bezpiecznie usunąć nadmiar objętości nie tylko w okolicy pułapek tłuszczowych, ale także na barkach, ramionach, podbródku. Ukierunkowane działanie skupionych ultradźwięków jest nieinwazyjne, bezpieczne, nie wpływa na inne tkanki miękkie i pozwala kosmetologowi na wykonanie rzeźbiarskiej liposukcji bez operacji i nacięć, zwracając większą uwagę na obszary problemowe.

Dermomasaż

Dermomasaż pobudza ukrwienie oraz układ limfatyczny. Stymuluje również aktywność fibroblastów, usuwanie zrostów w tkance tłuszczowej, zapewniając pacjentom znaczną redukcję cellulitu.

Podczas zabiegu dermomasażu naczynia włosowate rozszerzają się, dzięki czemu dochodzi do poprawy ukrwienia i usuwania produktów przemiany materii. Mini kombajn kosmetyczny 5w1 z funkcją dermomasażu jest alternatywą dla tradycyjnego manualnego masażu skóry, aby pobudzić przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, a jednocześnie pozbyć się zawartych w nich grudek tłuszczowych.

W tym przypadku wykorzystuje się zjawisko podciśnienia w połączeniu z masażem, połączenie to gwarantuje redukcję cellulitu, rozstępów, odżywienie i wzmocnienie skóry. Zapewnia modelowanie sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej, wspomaganie drenażu limfatycznego, poprawa krążenia krwi i odżywienie skóry, likwidacja rozstępów.

Dlaczego warto kupić mini kombajn kosmetyczny?

  • Oszczędność pieniędzy. Mini kombajn kosmetyczny 5 w 1 jest znacznie tańszy niż 5 urządzeń osobno.
  • Oszczędność miejsca. Takie kombajny kosmetyczne są idealne dla kosmetologów z małym gabinetem.
  • Minimalizacja ryzyka.  Za każdym razem, gdy kupuje się sprzęt, podejmuje się ryzyko. Nikt nie może zagwrantować, że przyciągnie się tym wystarczającą liczbę klientów. Mini kombajn kosmetyczny minimalizuje ryzyko nieodzyskania zainwestowanych pieniędzy.
  • Wzrost zysków. Klient chętniej zgodzi się na wykonanie dodatkowego zabiegu, jeśli kosmetolog może zacząć to robić w 30 sekund. Teraz najważniejsze jest, aby dowiedzieć się, jakie procedury i kiedy logiczne jest połączenie ich ze sobą.
  • Możliwość dotarcia do różnych grup docelowych. Kosmetolodzy mogą zaoferować wiele zabiegów, ponieważ mini kombajn kosmetyczny posiada funkcje dla różnych grup wiekowych, co pozwoli znacznie poszerzyć bazę klientów.

Posiadanie takiego sprzętu kosmetycznego w gabinecie kosmetologicznym jest wyraźnym wyznacznikiem wysokiej jakości poziomu profesjonalizmu, reputacji salonu jako całości, ponieważ świadczy o ciągłym doskonaleniu i podnoszeniu swoich umiejętności. Producent mini kombajnu kosmetycznego 5w1 organizuje szkolenia w oparciu o te urządzenia.

Mini kombajny kosmetyczne znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/ 

Zobacz też pakiet zabiegów pielęgnacyjnych w Łodzi.

Źródło: Artykuł sponsorowany

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie