Strona główna » Moda, muzyka i taniec – podsumowanie XVII Gali Moda&Styl

Moda, muzyka i taniec – podsumowanie XVII Gali Moda&Styl

przez PewnaPani
0 komentarz

Modowe kolekcje w najróżniejszych odcieniach, gorące taneczne występy i niezwykła dawka muzycznych wzruszeń od Madoxa – tak w skrócie wyglądały najważniejsze atrakcje XVII Gali Moda&Styl, która w sobotę odbyła się w Hotelu Gromada – Lotnisko w Warszawie.

 

Przybyli goście mogli podziwiać aż 19 pokazów, w tym kolekcje walczące w konkursach o nagrodę „&” – „Enda”. Wśród nich znalazły się marki: Ankar, Kartes-Moda, Eleganza – Świat Dobrych Ubrań
z kolekcją  AB Nahlik, New Yorker, Jukon, a także polscy producenci bielizny: Róża i Sawren.

 

W pokazach konkursowych pojawiły się stylowe dodatki marek: 3i-store.com, Goodshoes.pl, Baldowski i Styleup.pl oraz biżuteria By Dziubeka, zaprojektowana przez Annę Dziubek.
Wyboru najlepszych kolekcji dokonało jury, złożone z projektantów, stylistów, aktorów i ludzi mediów: Yuliya Babich – projektantka, Ariel Banaszewski – stylista i doradca w dziedzinie mody, Alexander Chumakov – projektant, Maciej Jachowski – aktor, Jarosław Jakimowicz – aktor, Małgorzata Kania – przedstawiciel sponsora głównego biura podróży Exim Tours, Emilian Kamiński – aktor i dyrektor Teatru Kamienica, Robert Kochanek – tancerz i choreograf, Laura Łącz – aktorka, Michał Starost – projektant, Szymon Wydra – wokalista, Ania Wyszkoni – piosenkarka, Zenon Żyburtowicz – fotograf i podróżnik oraz Halina Rostkowska-Niemczyk – redaktor naczelna magazynu Moda&Styl.

 

 

Statuetki „&” („Enda”) otrzymali:

1. KATEGORIA  „MARKA POLSKA” – ELEGANZA  z kolekcją AB NAHLIK

2. KATEGORIA  „POLSKI PRODUCENT BIELIZNY” – SAWREN

3. KATEGORIA  „FREESTYLE” – JUKON

4. nagroda specjalna magazynu MODA&STYL – NEW YORKER

5. nagroda specjalna Mediów – KARTES – MODA

6. nagroda Publiczności – VERA BAGS & DI TREVI

 

 

 

W pokazach specjalnych swoje kolekcje zaprezentowały projektantki: Beata Cupriak, Agnieszka Tokarz, Le Blakk Fashion oraz marki: MYS Fashion Group (z projektantami: Joanna Hawrot, Mimika, Cocarda,
MYS Shoes) oraz marek: Vera Bags & di Trevi, Anais Apparel, Fratelli, Pain de Sucre, Just Unique, Lou Paris. Zwieńczeniem Gali był pierwszy w Polsce pokaz luksusowej bielizny światowej marki I.D. Sarrieri.

Występ taneczny grupy VIP wzbogacił wieczór o moc wrażeń, dzięki pełnym energii i dynamiki układom choreograficznym. Dwukrotnie na scenie pojawił się Madox, który zademonstrował repertuar w klimacie paryskiej ekstrawagancji.Podczas XVII Gali Moda&Styl promowane było najnowsze wydanie magazynu Moda&Styl, z Anią Wyszkoni na okładce. Każdy z gości otrzymał nieodpłatnie egzemplarz zimowego wydania.


Sponsorem Strategicznym
Gali był dealer samochodów Rowiński – Wajdemajer, który zaprezentował dwa modele Audi: Q3 i TT.

Sponsorami Głównymi imprezy byli: biuro podróży Exim Tours oraz producent i dystrybutor e-papierosów Cigger, który zachęcał gości do zapoznania się ze swoimi ekskluzywnymi produktami.
Natomiast firma Nautilus zapraszała na niezwykłą prezentację możliwości najwyższej klasy sprzętu muzycznego.Goście mogli przymierzyć najnowsze wzory prestiżowych okularów z oferty salonu optycznego Optique Exclusive. Podczas pokazów odbyła się również prezentacja najnowszego zapachu Nobile 1942, dostępnego w luksusowej perfumerii Mon Credo.

W pokazach występowały modelki z agencji Obsession. Fryzury do pokazów zostały przygotowane przez stylistów z salonu Haircoif, a makijaż wykonano kosmetykami mineralnymi Jane Iredale, dystrybuowanymi przez firmę Protea Polska. Gala nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie sponsorów i partnerów imprezy.

Sponsorami Częściowymi Gali byli: Studio Filmowe Art-Film; Awih – producent toreb reklamowych; Kosmetyki Naturalne Bielenda; Restauracja Bravo Roberto; Biżuteria modowa By Dziubeka; Crown Piast Hotel & Park w Krakowie; Druk Firmowy.pl; Ebag – producent ekskluzywnych toreb reklamowych; napoje energetyczne Egoo; fototapety.org; Hotel Fryderyk Restaurant & Spa w Dusznikach Zdroju; Global 4 Net

W sali cateringowej można było spróbować kawy parzonej przez kawiarnię Rigello oraz naturalnie mętnych soków jabłkowych Pyshniak. Do dyspozycji gości była także woda mineralna Kinga Pienińska oraz napoje energetyczne Egoo. Degustowano wina, przygotowane specjalnie na imprezę przez Bistro Żużu. Dużym powodzeniem cieszył się włoski poczęstunek, na który zaprosiła Restauracja Bravo Roberto.
Dodatkowe emocje czekały na gości w trakcie losowań, przygotowanych przez sponsorów w loterii wizytówkowej. Dla każdego z gości przygotowany był upominek, zapakowany w ekskluzywne
torby dostarczone przez firmę Ebag.

 

Galę poprowadzili młodzi prezenterzy TVP 2 – Paulina Drażba, która wystąpiła w kreacji Le Blakk i Mateusz Szymkowiak, który ubrany był w garnitur marki Alex Caprice.

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie