Kobieta

Dzisiaj jest 23.02.2020. Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Najprostszy sposób na smukłą sylwetkę!

 

 

 

Skuteczna i szybka redukcja wagi oraz „skórki pomarańczowej” podczas 10 minutowych treningów. To możliwe bez wysiłku, potu i zakwasów. Piękne ciało na wiosnę osiągniesz, dzięki urządzeniu do terapii dynamicznej FLABeLOS.

 

Nowy rok w retrospekcji

W styczniu większość Polaków podejmuje noworoczne postanowienia. Na ich czele znajduje się zazwyczaj UTRATA WAGI, regularne ćwiczenia oraz zdrowa dieta. Jednak, jak pokazują badania, dłużej niż trzy miesiące wytrwa w nich… zaledwie 8% osób. Już pod koniec stycznia składane sobie samemu obietnice zaczynają odchodzić w niepamięć. Nic, więc dziwnego, że zgodnie z badaniami CBOS[1], co trzeci Polak boryka się z nadwagą. Dlatego warto już teraz zrobić rachunek sumienia i zastanowić się, co pomogłoby nam wytrwać w postanowieniach związanych ze zrzucaniem wagi.

Sukces w… 10 minut dziennie!

Zgodnie z opinią psychologów głównym „winowajcą” w walce z kilogramami jest brak samodyscypliny. Szybkie tempo życia, jego siedzący tryb oraz masa obowiązków nie ułatwiają sprawy większości z nas. A gdybyśmy potrzebowali wygospodarować jedynie 10 minut dziennie, by przeprowadzić kompletny trening całego ciała, nie narażając się przy tym na zakwasy i wysiłek? Brzmi nierealnie? A jednak! Istnieje urządzenie, które pozwala ćwiczyć bez szczególnego przemęczania się, pomagając gubić przy tym niechciane kilogramy oraz redukując „skórkę pomarańczową”. Już teraz warto zapoznać się z FLABeLOSEM by przygotować swe ciało do wiosny.

Kosmiczna technologia” w służbie szczupłej sylwetki

Urządzenie do terapii dynamicznej FLABeLOS jest certyfikowanym produktem medycznym, działającym  na zasadzie technologii WBV (Whole Body Vibration – Wibracja Całego Ciała). Pierwszy raz zastosowano ją około 40 lat temu w celu zapobieganiu zanikom mięśni u astronautów. Dziś z jej dobrodziejstw i skuteczności skorzystać może każdy z nas, i to w zaciszu swojego domu.

Jak to działa?

Podstawą działania FLABeLOSa jest poczucie utraty równowagi osoby stojącej na podeście wibracyjnym, w skutek czego starając się odzyskać bezpieczną pozycję napina ona wszystkie mięśnie ciała. Przeciwdziałając sile wibracji nasze mięśnie podczas użycia FLABeLOSa kurczą się nawet do 30-60 razy  w trakcie jednej sekundy! Taki poziom napięcia mięśniowego jest niemożliwy do osiągnięcia za pomocą innych maszyn treningowych, dlatego dziesięć minut spędzonych na urządzeniu równa się około 45-50 minutowej pracy wykonanej na siłowni. Ćwiczenia możemy wykonać w naszym codziennym ubraniu. Trening jest przyjemny i wygodny. Co więcej, nigdzie nie musimy wychodzić, przebierać się, ani po nim kąpać. Regularne ćwiczenia na platformie poprawiają krążenie krwi i przyspieszają metabolizm, dzięki czemu kalorie spalają się szybciej. Już po 3 miesiącach możemy zaobserwować spadek wagi rzędu 7-13 kilogramów (dokładna liczba zależy od indywidualnej predyspozycji oraz stosowania lekkiej diety). Zwiększa się także wytrzymałość i siła mięśni, a nasze ciało staje się sprawniejsze i bardziej zwinne. Są to najważniejsze korzyści, a jędrna skóra bez cellulitu jest doskonałym dodatkiem do efektów treningu.

Więcej informacji na www.mediwel.pl/urzadzenie-do-terapii-dynamicznej-flabelos

 

 

[1] Źródło: CBOS, raport z badania "Czy Polacy jedzą za dużo?" (wrzesień 2014 r.)

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Jakie są najpopularniejsze gwiazdozbiory? Jakie są najpopularniejsze gwiazdozbiory?
  Kto z nas nie marzył o podróży w kosmos? Wprawdzie podróże kosmiczne nie są jeszcze czymś powszechnym, ale do dyspozycji mamy różnego rodzaju sprzęty, dzięki [...]
 • Stała ochrona przed wszawicą głowową - Hedrin Ochrona Stała ochrona przed wszawicą głowową - Hedrin Ochrona
  Jak skutecznie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu wszawicy głowowej w XXI wieku? Mimo rozwoju technologicznego świata uciążliwe pasożyty - wszy, wciąż są poważnym problemem, który [...]
 • Uporczywy ból brzucha? Sprawdź, jak z nim walczyć! Uporczywy ból brzucha? Sprawdź, jak z nim walczyć!
     Ból brzucha może przybierać różną postać. Czasem są to bolesne skurcze, kolka, uczucie ucisku, rozpierania i rozdzierania. Jednak ból brzucha, który [...]
 • PASTEL vs. NEON PASTEL vs. NEON
    Przez ostatnie sezony, nie licząc kilku drobnych wyjątków, pastelowe kolory panowały niemalże bez przerwy na wybiegach. Nie wspominając o jesienno-zimowych kolekcjach, gdzie [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Jakie są najpopularniejsze gwiazdozbiory?
 
Kto z nas nie marzył o podróży w kosmos? Wprawdzie podróże kosmiczne nie są jeszcze czymś powszechnym, ale do dyspozycji mamy różnego rodzaju sprzęty, dzięki [...] czytaj więcej »