Strona główna » Niektóre techniki wróżenia

Niektóre techniki wróżenia

przez PewnaPani
0 komentarz

""

   Wielu osobom wydaje się, że przyszłość stanowi dla ludzkości jedną wielką niewiadomą. Czy musi to dotyczyć również życia prywatnego? Gdybyśmy posiadali odpowiednie wskazówki, moglibyśmy podejmować decyzje, które pozytywnie wpłyną na naszą sferę finansową, miłosną oraz na zdrowie. Okazuje się, że porady doświadczonych, profesjonalnych wróżek są w stanie odmienić całe nasze życie. Zamiast siedzieć bezczynnie i czekać na to, co przygotował dla nas los, możemy wziąć sprawy w swoje ręce.

 

Przeznaczenie

 

   Metody przewidywania przyszłości były opracowywane już od dawna. Ludzie bowiem wierzyli, że wszystko, co ma nas spotkać, zostało zapisane w gwiazdach i wystarczy jedynie sięgnąć po tę wiedzę. Potwierdzeniem tej teorii może być fakt, że zapisane w sennikach objaśnienia snów bardzo często się sprawdzają. Ma to również podłoże psychologiczne. Jeśli będziemy pewni, że usłyszana przepowiednia jest prawdziwa, uwierzymy w nią tak mocno, że nasza podświadomość po prostu przyciągnie dane wydarzenie jak magnes. Oczywiście nie musimy od razu rozpalać wielkiego ogniska i praktykować szamańskich sposobów przewidywania przyszłości. W dzisiejszych czasach możemy zwrócić się o pomoc do wróżek czy wróżbitów.

 

 

Wróżenie z linii dłoni

 

   Jedną z najbardziej popularnych technik wróżenia jest analiza ułożenia linii po wewnętrznej stronie dłoni. Ich układ jest różny u każdego człowieka, a liczba jest inna u kobiety i u mężczyzny. Każda z linii na dłoni odpowiada innej dziedzinie życia. Każda z nich opowiada jakąś historię. Niektórzy technikę wróżenia z dłoni nazywają chiromancją. Oczywiście każdy z nas może dowiedzieć się, co symbolizuje określona linia, ale tylko profesjonalna wróżka będzie w stanie w prawidłowy sposób dokonać interpretacji, biorąc pod uwagę ogólny obraz naszego życia. Przykładowo: jedna z linii symbolizuje właśnie nasze życie i, jak podkreśla Twoja Przyszłość, nie należy jej lekceważyć. Pomaga nam ona określić, jaka będzie jego długość, czy będzie wypełnione energią czy też często będziemy musieli walczyć ze zmęczeniem. Możemy także stwierdzić, czy nasz los będzie stale kontrolowany przez inne osoby. Na niektórych dłoniach da się zauważyć więcej niż jedną linię życia. Oznacza to mnóstwo energii i witalności.

 

 

Karty i tarot

 

   Zarówno karty klasyczne, jak i tarot umożliwiają przewidywanie przyszłości osób, z którymi nie mamy bezpośredniego kontaktu. Warto wiedzieć, że tylko najbardziej doświadczone wróżki są w stanie w prawidłowy sposób zinterpretować karty tarota. Pochodzą one od kart klasycznych, których w talii znajduje się 52, co odpowiada liczbie tygodni w roku. Dzięki temu można określić czas danego wydarzenia. Nie sposób przedstawić wszystkich zasad wróżenia z kart. Wiadomo, że kier dotyczy uczuć i emocji – miłości, przyjaźni, związków z innymi ludźmi. Trefle mówią o życiu zawodowym i karierze. Każda figura, zarówno dworska, jak i liczebna, również ma swoje konkretne znaczenie.

 

   Wróżenie przyszłości może w pozytywny sposób wpłynąć na nasz los. Znając to, co nas czeka, jesteśmy w stanie podjąć decyzje, które zmienią określony bieg wydarzeń. Twoja Przyszłość może nam pomóc zarówno w sferze miłości, zdrowia, przyjaźni, pracy, jak i rodziny. Otrzymane od wróżki wskazówki pomogą nam poprawić jakość życia, odnaleźć przeznaczoną nam drugą połówkę czy polepszyć stan naszego zdrowia. Wysoki poziom sprawdzalności wróżb sprawia, że wróżki cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie