Strona główna » POLE DANCE – WULGARNOŚÄ† CZY LEKKOŚÄ† RUCHU I FINEZJA?

POLE DANCE – WULGARNOŚÄ† CZY LEKKOŚÄ† RUCHU I FINEZJA?

przez PewnaPani
0 komentarz

""

Już od jakiegoś czasu możemy obserwować coraz to prężniej rozwijający się kierunek tańca jakim jest pole dance.
Dla przeciętnego człowieka jest to zwykły taniec na rurze kojarzony z roznegliżowanymi dziewczynami tańczącymi w klubach go go. Trochę prawdy w tym tkwi, lecz mało która z tychże dziewczyn posiada prawdziwe umiejętności jakie pokazują zawodniczki na mistrzostwach pole dance.

Główne podłoże pole dance to gimnastyka i lekkość ruchu na bardzo wysokim poziomie.
Zanim jakakolwiek kobieta zacznie swój „pierwszy raz” z rurą jest uczona prawidłowego obchodzenia się z nią, rozciągania odpowiednich partii mięśni, poznawania barier swojego ciała i dalszej pracy nad nim.
Nie jest to łatwe. ALE. Jak mawiają coachowie: TRZEBA PRóBOWAĆ.
Nauka jednej z figur trwa tygodniami. Jednak, gdy w końcu jej się nauczysz czujesz ogromny przypływ radości. Wspięłaś się o level wyżej. Czujesz, wówczas, że jesteś na dobrej drodze aby zostać swoją osobistą królową pole dance.

Trenerzy w szkołach pole dance to bardzo wyrozumiałe osoby. Zdają sobie sprawę, że laicyzm w tej dziedzinie jest czymś normalnym. Oni sami latami praktykowali, by być w tym miejscu gdzie teraz są.
Nie masz czego się obawiać. Nikt nie będzie dla Ciebie niemiły a nawet przyjmą Cię z otwartymi ramionami i uśmiechem.
Więc jeśli dalej się wahasz – zapisz się!

Każde miasto w Polsce, które posiada szkołę pole dance ma te same wymagania. Chęć do pracy i strój składający się z krótkich szortów oraz topu. Ćwiczenia głównie wykonywane są na boso.

Dzięki pole dance nauczysz się cierpliwości, której to nam kobietom często brakuje.
Po drugie w końcu zaakceptujesz swoje ciało. Zobaczysz, że jest piękne, a Ty wewnątrz masz ogrom seksapilu, którego nie potrafiłaś dojrzeć przez wiele lat.
W ten sposób wzmocnisz swoje ciało nie tylko w sferze fizycznej ale również psychicznej.

Możliwe, że na początku staniesz się głównym punktem rozmów swoich koleżanek lecz później widząc Twoją przemianę zaczną Ci zazdrościć. Po roku intensywnej pracy zaprezentujesz im się pełna wdzięku i gracji oraz przełamiesz stereotyp wulgarności niesionej przez pole dance. 

 

Autor: Anastazja Zatorska

 

 

 

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie