Kobieta

Dzisiaj jest 27.07.2021. Imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Stała ochrona przed wszawicą głowową - Hedrin Ochrona

Jak skutecznie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu wszawicy głowowej w XXI wieku? Mimo rozwoju technologicznego świata uciążliwe pasożyty - wszy, wciąż są poważnym problemem, który dotyczy wszystkich kontynentów, stref klimatycznych i populacji. Rodzice maluchów często stykają się z nim w przedszkolach i szkołach.


Na rynku pojawił się nowy rewolucyjny produkt - HEDRIN OCHRONA, który zapewnia stałą ochronę przed wszawicą głowową. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi. Należy go stosować regularnie zwłaszcza u dzieci w przypadkach, gdy istnieje zwiększone ryzyko zarażenia wszami: wspólne zabawy, nocowanie u znajomych czy powrót do szkoły po wakacyjnych wyjazdach.

Z pomocą idzie HEDRIN OCHRONA, skuteczny preparat wykorzystywany w profilaktyce wszawicy głowowej, który właśnie pojawił się w sprzedaży. - HEDRIN OCHRONA zabezpiecza przed rozwinięciem wszawicy głowowej, uniemożliwia wykluwanie się wszy z jaj oraz zabija pasożyty, które znajdują się już na włosach. Składnikiem aktywnym preparatu jest 1% Aktivdiol - tłumaczy Eliza Fabijańczyk, Product Manager w firmie Solpharm. To produkt łagodny, dlatego można z niego korzystać już w przypadku niemowląt od 6 miesiąca życia przez dowolny okres czasu. Preparat ma formułę sprayu, dzięki czemu jest łatwy w użyciu, a aplikacja na suche bądź mokre włosy nie sprawia żadnego problemu. "Nie wymaga spłukiwania, a dodatkowo pielęgnuje włosy podobnie jak odżywka i uławiając ich rozczesywanie" - dodaje Eliza Fabijańczyk. Aby uchronić maluchy przed ryzykiem zarażania wszami, wystarczy go nakładać jedynie dwa razy w tygodniu. Ponadto, jego owocowy zapach jest w pełni akceptowany przez dzieci i rodziców.

Warto o nim pamiętać przy okazji wycieczek szkolnych, wakacyjnych wyjazdów czy powrotu uczniów do szkoły we wrześniu, czyli we wszystkich tych sytuacjach, gdy rośnie ryzyko zarażenia. Szczególnie w okresach, gdy w szkole wykryto przypadki wszawicy głowowej.

Produkt dostępny jest w cenie ok. 29 PLN za 120 ml.

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

kamilaKomentarz dodany w dniu: 23-08-2016 14:11

za mojej młodości niestety nie było a aptekach tego typu preparatów, dobrze że teraz są i mogę spokojnie chronić córkę przed wszawicą której niestety ale nie trudno nabiwć się w przedszkolu pomimo tego ze mamy 21 wiek :/

MonikaKomentarz dodany w dniu: 23-08-2016 21:50

Zakupiłam i zapakowalam dzieciakom na wyjazd na kolonie, pierwszy raz wróciły bez wszy, z dwóch pozostałych byl dramat na glowie, także jak najbardziej działa i polecam.

elizaKomentarz dodany w dniu: 20-12-2016 12:00

po trzykrotnej w walce z wszami w ubiegłym roku szkolnym postanowiłam wypróbować tej ochrony..mijają 4 miesiące..jak na razie była jedna sytuacja że kilkoro dzieci w klasie córki miało wszy, ale na szczęście moja się nie zaraziła, więc wierzę w skuteczność środka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Weselny poradnik muzyczny
 
Co gwarantuje udane wesele? Szczęśliwa Para Młoda, zimna wódka i żwawa orkiestra. O ile o temperaturę alkoholi zadbać nie trudno, to znalezienie odpowiedniego zespołu bywa nie [...] czytaj więcej »