Strona główna » Szafka na buty

Szafka na buty

przez PewnaPani
0 komentarz

""

   Kiedy urządzamy nasz wymarzony dom, mieszkanie, czy inne gniazdko, skupiamy się na wyborze łóżka, krzeseł, stołu i tym podobnych elementów wyposażenia. Przy wym wszystkim szafka na buty wydaje się meblem nie tyle niepozornym, ile wręcz zbędnym – do czasu, aż w naszym przedpokoju zalegnie kilkanaście sztuk obuwia  różnych kształtach i rozmiarach. Obuwniczego chaosu nie sposób opanować bez tego niewielkiego mebla, który – poza pełnieniem funkcji czysto użytkowej – może również stanowić ciekawy element wyposażenia przedpokoju, a nawet nadawać klimat całemu pomieszczeniu.

 

   Czy istnieje idealna szafka na buty? Oczywiście, że tak; sęk w tym, że to nie zawsze jest ta sama szafka. Wszystko zależy bowiem od wielkości i charakteru naszego przedpokoju, a także od ilości domowników, których buty chcemy w niej pomieścić. Wiele interesujących modeli szafek na buty (oraz zupełnie nie-obuwniczych mebli) możemy znaleźć na stronie otomeble.com.pl. Wszystkie dostępne tam modele wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale, co równie ważne, zastosowaniem ciekawych patentów, dzięki którym ogarniemy raz na zawsze buty nasze, a także naszych gości, krewnych i znajomych.
 

   Jeżeli nasz przedpokój jest naprawdę niewielki, nie ma sensu zagracać go jeszcze potężnym regałem na buty. W takim przypadku znacznie lepszym pomysłem będzie zakupienie niewielkiej, metalowej szafki. W małych pomieszczeniach meble powinny łączyć kilka funkcji, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Z tego powodu, najlepiej aby nasza szafka na buty posiadała na górze wygodne siedzisko, dzięki czemu będzie mogła pełnić podwójną rolę: schowka oraz krzesła.

 

   Dysponując nieco większą ilością miejsca, a także znacznie większą ilością par butów, możemy zdecydować się na zakup wysokiej szafki na buty Gama 5, dostępnej na stronie otomeble.com.pl. Pojemne wnętrze kryje, w zależności od opcji, albo klasyczne półki, albo też specjalne, dwurzędowe uchwyty na buty. Szafka mimo imponującej pojemności prezentuje się lekko i elegancko, a umieszczone w zawiasach gazowe siłowniki sprawiają, że jej drzwiczki nie otwierają się samoistnie na skutek obciążenia butami.

 

   Jeżeli natomiast mamy to rzadkie szczęście, że nie ogranicza nas metraż i możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, warto rozważyć zakup szafki, która nie tyle kryje obuwie, ile nadaje styl pomieszczeniu i stanowi jego ozdobę. Tego rodzaju szafka na buty, mająca formę stylizowanej ławki z tapicerowanym siedziskiem, będzie nie tylko wygodnym, ale również stylowym dodatkiem do wyposażenia naszego domu. Co naturalne, tego typu mebel najlepiej będzie się prezentował na neutralnym tle lub w otoczeniu przedmiotów o podobnym charakterze.

 

   A co w przypadku, gdy żadna z powyższych propozycji nie przypadła nam do gustu? Wówczas należy poszukać u źródła, czyli odwiedzić stronę otomeble.com.pl i dać się zainspirować. Z całą pewnością nasza idealna szafka na buty gdzieś tam jest – należy ją tylko znaleźć, kupić i… delektować się pustą podłogą w przedpokoju.

 

 

""

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie