Kobieta

Dzisiaj jest 28.09.2022. Imieniny: Luby, Wacława, Salomona

Teatr, kino i muzyka dla dzieci w Warszawie. Gdzie warto się wybrać?

W czasie deszczu dzieci nie muszą się nudzić, szczególnie gdy mieszkają w Warszawie. Tutaj dla najmłodszych przygotowano wiele wyjątkowych atrakcji, także tych kulturalnych, które idealnie wpisują się w zainteresowania dzieci. Przedstawiamy najciekawsze propozycje!

 

W stolicy działa wiele instytucji kultury, które nie tylko wychodzą naprzeciwko dorosłym, ale również dzieciom. Co więcej, istnieje wiele takich, które powstały specjalnie dla dzieci i to na nich się koncentrują.

 

Teatry dla dzieci


W Warszawie można odwiedzić kilka popularnych teatrów dla najmłodszych, które w swoich repertuarach mają wiele ciekawych spektakli. Gdy interesuje cię teatr dla najmłodszych, Warszawa to strzał w dziesiątkę.

Wiele teatrów, między innymi Teatr Małego Widza, mają w swoim repertuarze spektakle przeznaczone nawet dla dzieci od pierwszego roku życia, które są tworzone tak, aby prezentować najmłodszym widzom różnorodność otaczającego świata. Brak wyraźnego podziału na scenę i widownię oraz brak przyciemnionego światła powodują, że dzieci mogą czuć się bardzo wygodnie i swobodnie.

 

Kina dla dzieci


W Warszawie działa wiele kin i kinopleksów, które również koncentrują się na najmłodszych. Zwykle do południa można tutaj wpaść na seans przeznaczony dla rodziców z dziećmi i pooglądać filmy specjalnie dla nich.

Ciekawym pomysłem na kinową rozrywkę jest również interaktywne kino Cinema Park, gdzie znajdują się sale tematyczne puszczające wyjątkowe filmy. Wizyta w tym kinie to połączenie dobrej rozrywki i edukacji.

 

Muzyka dla dzieci


Chociaż wydaje się, że filharmonia nie jest zbyt dobrym pomysłem dla dzieci, to jednak działająca w Warszawie Filharmonia Narodowa prowadzi również specjalne koncerty dla najmłodszych. Publiczność składająca się z dzieci od półtora roku to kilkunastu lat może posłuchać tutaj muzyki pochodzącej z różnych epok.

Oczywiście, w Warszawie organizowane są także inne koncerty przeznaczone dla najmłodszych, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzać najnowsze aktualności kulturalne.

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Tusz do rzęs - idealny na wakacyjny wyjazd Tusz do rzęs - idealny na wakacyjny wyjazd
     Lato w pełni, a Ty planujesz urlop? Świetnie, musisz przecież w końcu choć trochę odpocząć od codziennych obowiązków. Niezależnie jednak od tego, czy jedziesz tylko [...]
 • Lato w kolorze cytryny. Trzy przepisy na upale dni Lato w kolorze cytryny. Trzy przepisy na upale dni
  Cytrynki z rumem kolorem i kształtem przypominaj, słoneczka zamknięte w słoiku. Zimą ten przysmak pozwala przywołać atmosferę upalnych dni. Latem dzięki niemu przygotujemy orzeźwiającą [...]
 • Kwasy omega-3 i ich cudowne właściwości Kwasy omega-3 i ich cudowne właściwości
  Spożywanie kwasów omega-3 przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Wiąże się to głównie z ich właściwościami przeciwzapalnymi. Sprawdź, które produkty warto włączyć do [...]
 • W ciepłym blasku W ciepłym blasku
    Kto z nas nie marzył o kominku? Większość nie wyobraża sobie domu, w którym centralnym punktem dekoracyjnym w strefie wypoczynkowej nie byłby właśnie kominek. Bo dzięki [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Tusz do rzęs - idealny na wakacyjny wyjazd
 
   Lato w pełni, a Ty planujesz urlop? Świetnie, musisz przecież w końcu choć trochę odpocząć od codziennych obowiązków. Niezależnie jednak od tego, czy jedziesz tylko [...] czytaj więcej »