Strona główna » Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy

Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy

przez PewnaPani
0 komentarz

Dwudziesty szósty dzień maja to dzień naszch mam. Początki święta sięgają nawet czasów starożytnych Greków i Rzymian. W tym dniu szczególnie dziękujemy naszym mamom za miłość i trud włożony w wychowanie. Staramy się również, aby ten dzień był wyjątkowy i szukamy idealnego prezentu. Jaki prezent ucieszy nasze mamy? Klasyczne podarunki, czy może coś innego?

KWIATY I NIE TYLKO

Każda mama na pewno ucieszy się z kwiatów. Jest to jednak prezent bardzo przewidywalny. Jeśli chcemy zaskoczyć naszą mamę, ale nadal chcemy iść tropem kwiatów flower box będzie idealnym prezentem. Są to kwiaty w pięknych, ozdobnych pudełkach. Jest to coś innego niż tradycyjny bukiet kwiatów. Do tego można przywiązać balon z helem i od razu prezent wywiera na nas jeszcze większe wrażenie. Nieprawda? Możemy przy tym trochę się pobawić i stworzyć personalizowaną wersję specjalnie dla naszej mamy. W pudełku mogą znajdować się jej ulubione kwiaty, pudełko może być w jej ulubionym kolorze a balon z helem może być związany z jej charakterem lub hobby. W łatwy sposób zwykłe kwiaty stają się wyjątkowym prezentem.

CZEKOLADKI

Jeżeli chcemy osłodzić ten dzień naszej mamie warto zaopatrzyć się w czekoladki, ale nie takie zwykłe! Co powiecie na czekoladki personalizowane? W internecie można znaleźć strony, które w swojej ofercie mają czekoladki robione specjalnie na zamówienie klienta. Najczęściej są to tak zwane czekoladowe telegramy. Możemy sugerować się gotowymi wzorami, jak również zaprojektować tekst samemu. Jest to świetny prezent, który na pewno zaskoczy Twoją mamę.

DREWNIANA BIŻUTERIA

Czy słyszałyście już o drewnianej biżuterii? Może wasza mama nie ma jej jeszcze w swojej kolekcji i chciałybyście ją zaskoczyć? Biżuteria ta bardzo się wyróżnia na tle innych. Jest oryginalna i nieprzesadzona. Przyciąga uwagę oraz często jest wisienką na torcie naszej stylizacji. Drewniana biżuteria pasuje do każdej mamy niezależnie od wieku.

ZDJĘCIA

Zdjęcia jako prezent można by pomyśleć, że to już oklepana forma podarunku. To jednak mylne stwierdzenie. Zdjęcia to ponadczasowy prezent! W czasach rozwijającej się technologii ludzie cały czas wracają do zdjęć na papierze. Przy tworzeniu takiego prezentu możemy wykazać się kreatywnością. Zdjęcia w ramce, w pudełku, na poduszce, na płótnie, na koszulce itd. Tego typu ofert mamy bardzo dużo. Jest na pewno w czym wybierać. A co powiecie na przykład na odtworzenie naszych zdjęć z dzieciństwa? Wasza mama na pewno się tego nie spodziewa. Możemy wybrać kilka naszych zdjęć z dzieciństwa, lub z rodzeństwem i ponownie tak samo do nich zapozować jak te kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu! Podczas robienia tych zdjęć możemy podobnie się ubrać, uczesać, zrobić podobną minę, jak na zdjęciu, kiedy byliśmy mali. Ten prezent na pewno wywoła uśmiech u niejednej mamy! Tym bardziej, że dla naszych mam zawsze będziemy tymi małymi dziećmi ze starych zdjęć.

Sprawmy, aby ten dzień był dla naszym mam wyjątkowy i obdarujmy je naszymi oryginalnymi prezentami!

 

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie