Strona główna » Bransoletki na nogę

Bransoletki na nogę

przez PewnaPani
0 komentarz

 

Kobiety uwielbiają biżuterię. Biżuteria zdobi nasze ciało i dodaje blasku. Każda kobiet ma również inny gust co do biżuterii i jej wielkości, wykonania itp. A czy zastanawiałyście się kiedyś nad biżuterią na nogę? Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Jest to świetny moment na zadbanie o wygląd naszych nóg, które w tym okresie częściej będziemy eksponować. Jakie są rodzaje bransoletek i jak nie nosić?


 

RODZAJE BRANSOLETEK

 

Delikatne bransoletki to bransoletki pojedyncze, z cienkim łańcuszkiem. Są dla osób, które lubią skromną i subtelną  biżuterię. Nieprzesadzona bransoletka to świetny dodatek do letniej stylizacji.

""                                                                 fot. 1 

""                                                                                       fot. 2

 

Bransoletki łączone z większą ilością łańcuszków (ale nadal na cienkim łańcuszku) wyglądają wciąż delikatnie, jednak bardziej już rzucają się w oczy. Ale wciąż nie są one przesadzone.

""  ""

                          fot. 3                                                                                fot. 4

Bransoletki z muszelek kiedyś mogły by się wydawać za przesadzone i niemodne. W tym sezonie, jak i  w poprzednim, są one bardzo popularne. Nie tylko bransoletki na nogę, ale również takie same naszyjniki.

""                                                                                    fot. 5 ""                                              fot.6 

 

DO CZEGO?

 

Bransoletki na nogę nie są tylko na plażę (jakby mogło niektórym się wydawać). Pasują one do dżinsów i trampek, jak również do sukienki i szpilek. Mały wyjątek stanowią tu jednak bransoletki z muszelek, które niekoniecznie dobrze mogą wyglądać z elegancką sukienką i szpilkami. Muszelki kojarzą się nam jednak z plażą i bardziej „luźną” stylizacją. Bransoletki na cienkim łańcuszku (te pojedyncze czy też łączone) pasują praktycznie do każdej stylizacji! Na plażę, na eleganckie wyjście, czy na co dzień.

 

DLA KOGO?

 

Bransoletki na nogę można by powiedzieć, że są dla każdego. Jednak nie każdy lubi eksponować swoje nogi/stopy i pokazywać je innym. Dlatego, jeżeli wiemy, że nie jesteśmy fanami pokazywania tej części ciała, nie przymuszajmy się do tego.

 

 

 

Lato pozwala nam na różne eksperyment modowe. Nie bójmy się ryzykować i próbować czegoś nowego. Bransoletki na nogę mogą okazać się strzałem w dziesiątkę do letniej, wakacyjnej stylizacji.

 

 

 

 

fot. 1,2,3,4- pinterest.com
fot. 5- allegro.pl
fot. 6- ebay.pl

    

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie